Fajront republika
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37
  1. #1

    Fajront republika

    Nije da je ne propuštam, ali svaki put mi posle nje osmeh ostane na usnama. Mislim da je možda i najbolja domaća talk-show emisija koju sam ikada gledao.

  2. #2

    Odgovor: Fajront republika

    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok

  3. #3

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok
    Al' pazi, čovek ne može da se poredi sa onim retarDom. Njegovi alter egoi mogu i da te nasmeju (Matori, recimo) a od Oskara momentalno povraćam, ne oklevam ni sekund.

  4. #4

    Odgovor: Fajront republika

    Veceras je doveo nekog Mitu, razhalovanog radio voditelja, nije mi poznato sa kog radija i taj je Mita vodio emisiju umesto njega, a gosti su bili: Zoran Kesic, Matori, Zlatan Kurjak i Mamlaz Stamenkovic.

    Svirali su: Kesa i Bombone

    Uradio je i intervju sa Ivom Kesic, sopstvenom bratanicom i njenim pajtosima.

    Pa dobro, sezona je godisnjih odmora. Estrada kao i njena alternativa je po moretima, pa ce od septembra valjda imati jos nekog u emisiji osim sebe samog.

    Dobar je.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 03.07.2009 u 14:04
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Fajront republika

    Ne setim se da gledam, ali ono sto sam na momente gledala je stra'obalno. Ranije sam ga gledala, tj. nisam propustala njegovu emisiju na TV Metropolis, "Dezinformator". Ovo mu dodje slicno, samo u udarnijem terminu i malko gledanijoj televiziji. Ali, bolji je ovaj koncept emisije, dovodi goste, lik je neverovatno spontan i posredan..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Fajront republika

    Emisija je a voditelj je zesca majmuncina
    Ne volim takve pederljive emisije sa "poznatim & slavnim" licnostima koje su poznate po nicemu vrednom vec po nekim glupostima.

    Izlozio sam svoj slucaj

  7. #7

    Odgovor: Fajront republika

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Emisija je a voditelj je zesca majmuncina
    Ne volim takve pederljive emisije sa "poznatim & slavnim" licnostima koje su poznate po nicemu vrednom vec po nekim glupostima.

    Izlozio sam svoj slucaj
    Da, naprimer Rasha Popov je zheshci glupak kao i Ljubivoje Rshumovic, a bogami i Neda Arneric i Urosh Djuric.. Sve go autsajder i neznalica..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok
    Tako nekako, samo što mene i on nekad smara, pa da li ću pogledati emisiju ako je uhvatim na teveju zavisi od odabira gosta najviše i najčešće
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Fajront republika

    volim da pogledam emisiju kad stignem tj kad se setim
    Poruku je izmenio Lilith_021, 04.07.2009 u 01:16 Razlog: nije tema o carliju

  10. #10

    Odgovor: Fajront republika

    I niko da pomene na kom je kanalu...mis'im kada nemam pojma o cem' vi to divanite

    potpis: plavusha
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Fajront republika

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    I niko da pomene na kom je kanalu...mis'im kada nemam pojma o cem' vi to divanite

    potpis: plavusha
    Na Fox-u, draga plavušo...


    ...ali moraćeš da se strpiš do jeseni, kad krene novi ciklus.

  13. #13

    Odgovor: Fajront republika

    Ae, Fala vam i na tomU

    ...a za termin cu se (valjda) nekako snaci
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #14

    Odgovor: Fajront republika

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ae, Fala vam i na tomU

    ...a za termin cu se (valjda) nekako snaci
    lepo poseti sajt foxa i pogledaj
    u sredu 21 h ako se na varam

  15. #15

    Odgovor: Fajront republika

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    lepo poseti sajt foxa i pogledaj
    u sredu 21 h ako se na varam
    Četvrtak u 21.

    Ajde još jednom da ponovim: ponovo kreće od septembra, ne zna se u kom terminu.


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  2. Banatska republika
    Autor banatian u forumu Banat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 22:18
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •