Automatic VS. Manual

Prikaz rezultata glasanja: Koju vrstu mjenjaca vise volite?

Učesnika ankete do sada
26. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Automatski

    8 30.77%
  • Manualni

    17 65.38%
  • Poluautomatski

    1 3.85%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Automatic VS. Manual

    Kojoj vrsti mjenjaca ste naklonjeniji?
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Ebes tog vozacha, koji ne zna da vozi na manualnom menjachu...

    Automatic za mene i nije menjach, da ja tu pustim gomilu gvozhdjurije i elektronike da odluchuje kad tje da promeni brzinu up ili down... Nema shanse...

    Ja volim kad ga iz prve prebacim u drugu u crvenom, pa i onda malo prokliznu tochkovi, pa onda uteram u crveno, pa tretja, pa chetvrta... Pa onda iz chetvrte u tretju da vrisne motor dok ulazish u krivinu... E to je vozhnja... Ebesh automatiku, koja te drzhi na srednjim obrtajima... Ekonomichno, slazhem se, ali zadovoljstvo... Jok


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #3

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Ma, ubaciš u drive, i onda lepo, brate, desnom, k'o čovek čačkaš nos
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Ma meni ne bi smetao manualni menjac da imam dobra kola. Nego se ja na ovom mom matorom opelu namucim dok ubacim u brzinu. Zato kad nabacim neka lepa nova kolca manualni menjac ce mi leci samo tako.... Ja bi pre svega bolje kocnice i servo. Servo obavezno, ovako bildujem dok vozim.

  5. #5

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Automatika je majka, sedneš i krstariš ulicama! Bez obzira što obožavam da vozim, polako mi dosađuje šaltanje svaki čas. Skoro sam se vozio u taxiju automatiku i dotični gospodin nije mogao da prestane da hvali menjač!
    Definitivno ću gledati da mi sledeći ljubimac ne bude manuelac, a što se tiče povremenog "bacanja u crveno" - tu ti je kickdown!

  6. #6

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Izbor manualnog ili automatskog mjenjaca je pre svega stvar namjene automobila. Ako ces da divljas ulicama i da se pjenis kad ti skripe gume u krivinama onda rucno je zakon, ali ako zivis u iole vecem gradu pa te svaki dan doceka neka guzvara na cesti, pa milis mic po mic e brate onda cu da uzmem automatika.
    Pre sam vozio samo manualce i bio veliki protivnik automatskih mjenjaca. No kako upoznah blagodeti automatika, a posebno na dugim relacijama, mislim da cu tesko vise odabrati da vozim auto sa manualnim mjenjacem.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Nikad nisam ni vozila auto sa automatskim menjacem, pa ne mogu nesto puno ni da palamudim na tu temu Mada, ko zna kako bih se navikla, sve i da imam priliku da vozim automatik (a nemam je ). Kako god, rikverc na mom Stojadinu je zesca teretana, tako da bi me zadovoljio auto sa manuelnim menjacem kojim se manipulise sa dva prsta
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Citat Meggy kaže:
    Mada, ko zna kako bih se navikla, sve i da imam priliku da vozim automatik
    uhhhh navikavanje je extra zanimljivo
    samo koliko puta sam lijevom nogom nagazio kocnicu misleci da je kvacilo navika je cudo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Manual, doduse to sto ja vozim i nemoze cestito da se vozi sa automatikom.

  10. #10

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Meni nedostaje manuelni.Nekako dok vozim ovaj uvek mi je desna ruka na menjacu,navika iz mladosti Automatik je majka za velike gradske guzve,za ostalo je samo kvarenje ugodjaja.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  11. #11

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Citat Captain Jack kaže:
    Nekako dok vozim ovaj uvek mi je desna ruka na menjacu,navika iz mladosti

    axaxaa... to nesto kao u mom slucaju

    i meni nedostaje manuelni.. ovde ovo guslanje sa automatikom je ravno dosadi.. daleko od toga da je funkcionalno u guzvama (pogotovo onim kad se pokusavas dva sata izvuci iz grada opsti xaos..) elem, u principu ni kad si na autocesti nije zanimljivo.. em sto im sve ravno, em sto ima vise traka, pa nema nekog preticanja.. mnogoooo brre dosadnoooo

    zivio manuelni
    moomoo meee jooouu

  12. #12

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    manualni...bez trunke dileme...

  13. #13

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    naravno ... runi ...
    automatiku ne volim
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Nemam pojma kako ide kad je automatika u pitanju,
    al nase saltanje je zakon
    nemoze da ti bude dosadno kad vozis nikako,pogotovo u spicu...
    kreni - stani, pa tako dok se ne iskobeljas...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  15. #15

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •