Reprezentacija Srbije - vesti, komentari.... - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 83
  1. #61

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Nema potrebe da se svaka tema pretvori u sukob na relaciji Beograd-Podgorica, i mislim da za takve prepirke postoje adekvatne teme. Hvala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #62

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ta ološ nema problem ni sa homoseksualcima, navijačkim i fudbalskim klubovima, političkim strankama, no sa vremenom u kojem živi i civilizacijom kojom je okružena.

    samo znaš kako, presmiješno mi je da homoseksualci šetaju Podgoricom i traže svoja prava (meni samo nije jasno šta im ko brani), a niko da prošeta gradom (i Podgoricom i Beogradom) zbog svakojakih i svakodnevnih poskupljenja...
    Degenerični navijači bilo koje zemlje i njihovih klubova me ne interesuju... i od njihovih rušilačkih pohoda se ograđujem
    I iskreno da ti kažem, fudbal me zanima još manje
    pa tako se ovde i ne bi oglašavala da ti i gospodin Ne Ne umešaste i povezaste Paradu

    ali.. povezati ta dva i podmetati k'o kukavičije jaje sve to sada događajima iz Beograda, je u najmanju ruku podlo.

    Još je podlije likovanje za pedersko, pardon šiptarsko paljenje Srpske zastave (ako sam dobro shvatila..?)



    I ja volem da se inatim... ali ovo mi baš i ne liči na inat.. no na oblizivanje...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #63

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    ne, no obrnuto..navijači su zapalili Albansku zastavu...al mi ne bi jasno zašto i zbog čega...
    nad ovakvih slučajevima bi i Frojd pocijepao svoju diplomu, kunem ti se!
    Meni je stvarno žao ako ne kontaš da jedno te isti ljudi prave ovakve sprdnje i tamo i ovamo, evo sad, nažalost i u sportu - na jednoj najobičnijoj utakmici...i kod nas i kod vas i kod komšija okolo...Oni samo čekaju povod -okidač..ostalo je istorija...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #64

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ne, no obrnuto..navijači su zapalili Albansku zastavu...al mi ne bi jasno zašto i zbog čega...
    nad ovakvih slučajevima bi i Frojd pocijepao svoju diplomu, kunem ti se!
    Meni je stvarno žao ako ne kontaš da jedno te isti ljudi prave ovakve sprdnje i tamo i ovamo, evo sad, nažalost i u sportu - na jednoj najobičnijoj utakmici...i kod nas i kod vas i kod komšija okolo...Oni samo čekaju povod -okidač..ostalo je istorija...
    .. pogrešno shvaćeno za zastavu.
    Reći ću ti jedno po pitanju zastave: zameram svakome paljenja tuđih zastava.
    I ne podržavam ta ludila, svih ludaka na fudbalskim utakmicama.. Srbi se u tome, rekla bih ne izdvajaju ni po čemu.
    ne brini, kontam itekako kontam da su na utakmicama uvek jedni te isti.

    but... ja komentarišem vezu tog tamo i ovog pre neki dan u BeGeu.
    TO jedno s'drugim veze nema.. iako se sada svi mudraci, iz petnih žila trude da svo svetlo reflektora bace na tu šaku
    manitih navijača.


    To je najobičnija laž.. plus glupost

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #65

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Nešto razmišljam...

    Svi spominju kako će, kako bi trebalo, registrovati utakmicu 3:0 za Italiju!?!

    Zašto?!?

    Šta je reprezentacija Srbije skrivila, pa da bude kažnjena?
    Po meni, kada realno razmislim, krivi su organizatori. Oni nisu obezbedili uslove za održavanje utakmice!!!

    Pa ako koga treba kazniti, treba kazniti Talijane!

    Mogli su i sprečiti, ali i obuzdati one kretene pražnjenjem tribine, kad ih već nisu sprečili da uđu na stadion sa svom onom pirotehnikom i makazama(!). Kretene koji su pokazali da nisu navijači reprezentacije Srbije, nego su i fizički atakovali na nju. A i za tu "neugodnost" su krivi Talijani, jer nisu dobro obezbeđivali autobus.

    Znači, ili nova utakmica ili 0:3 za Srbiju!!!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #66

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    .. pogrešno shvaćeno za zastavu.
    Reći ću ti jedno po pitanju zastave: zameram svakome paljenja tuđih zastava.
    I ne podržavam ta ludila, svih ludaka na fudbalskim utakmicama.. Srbi se u tome, rekla bih ne izdvajaju ni po čemu.
    ne brini, kontam itekako kontam da su na utakmicama uvek jedni te isti.

    but... ja komentarišem vezu tog tamo i ovog pre neki dan u BeGeu.
    TO jedno s'drugim veze nema.. iako se sada svi mudraci, iz petnih žila trude da svo svetlo reflektora bace na tu šaku
    manitih navijača.


    To je najobičnija laž.. plus glupost
    uh, što me nađe, zadaviću te ..Sejdo, kvikli :D...ponoviću opet, po meni, kultnu rečenicu - zapažanje:
    kažem samo da svi ljudi koji rade ovakve stvari na tribinama, terenima, po gradovima ta ološ (upravo tako ih nazivam) nema problem ni sa homoseksualcima, navijačkim i fudbalskim klubovima, političkim strankama, no sa vremenom u kojem živi i civilizacijom kojom je okružena.
    u prevodu - kad rekoh Isti ljudi mišljah na ljude istog mentalnog sklopa
    Sva poenta dešavanja...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #67

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    uh, što me nađe, zadaviću te ..Sejdo, kvikli :D...ponoviću opet, po meni, kultnu rečenicu - zapažanje:
    kažem samo da svi ljudi koji rade ovakve stvari na tribinama, terenima, po gradovima ta ološ (upravo tako ih nazivam) nema problem ni sa homoseksualcima, navijačkim i fudbalskim klubovima, političkim strankama, no sa vremenom u kojem živi i civilizacijom kojom je okružena.
    u prevodu - kad rekoh Isti ljudi mišljah na ljude istog mentalnog sklopa
    Sva poenta dešavanja...
    Ne čini drugome što ne želiš da ti se (u)čini pa tako mojne da me daviš da ne budeš zadavljena

    Elem.. za tu ološ može bit da si u pravu.. ne (po)zna(va)m uzorke od te sorte, pa se ne mogu ni složit ni negirat
    bAt
    nemoj da mi pričaš balade (jer ih ne volim) da je u pitanju mentalni sklop.
    Koji je to mentalni sklop. Čiji? Sada govoriš rekla bi' o Srbima.
    Kad tačka besa i nemoći dođe do peežđenja, svaka mentalna sklopka puca.. i kod najfinijeg i najmirnijeg čoveka na planeti.
    Da nisi ti možda drugačija?

    Pa tako uobičajeno pucanje mentalnih sklopova navijača na utakmicama, nije "srodno" pucanju mentalnih sklopova pre i u vreme dana DEsetog10.10.
    koje na snimcima i ne možeš videti jer se za njih kamera pravi ćorava.

    I shvati bar ti - Beograd (prekjuče) i Đenova (juče) imaju isključivu vezu sa navijačima, taman toliko, koliko smo ja i ti sestre.
    A dalje.. veza Parade sa tom pucnjavom sklopova u Beogradu je jaka isto onoliko koliko je trenutno jaka ljubav između Beograda i Podgorice.

    Ni više ni manje.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #68

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Ovo je urađeno namerno i smišljeno. Što kaže moj prijatelj, pa lakše im je da golmana Stojkovića napadnu u Beogradu, što bi išli za njime u Italiju kako bi ga tamo napadali? Znači, cilj je bio izazivanje incidenata i pravljenje skandala. Zapaljena albanska zastava, ni prva ni zadnja koja je gorela na tribinama, isto tako je mogla da bude i italijanska umesto albanske. Huligani često rade takve stvari. Ali incident i prekid su namerno i ciljano napravljeni. Na svim utakmicama Srbije do sada nije bilo ovakvih izgreda, najveći ispad je bio zviždanje himni protivnika, ovi su išli u Italiju baš da bi ovo napravili a pitanje je samo kome ovo treba. Da li neko hoće da makne Karadžića sa čela FSS, a ne bi me čudilo da je i on umešao prste kako bi se malo skrenulo sa teme o stanju u FSS, ovog slučaja sa Antićem, dovođenjem Pižona itd.

    Zašto mislim da će biti službeni rezultat za Italiju, pa zato što je naša stoka napravila incident. Do sada su kažnjavali onaj FS čini navijača prave haos, mada možda i Italijani dobiju novčanu kaznu za organizaciju, UEFA će dati zadnju reč. Nešto ne bih rekao da će FSS tu dobro da prođe, a možda smo i mogli da odigramo sa Italijanima pa i ako izgubimo izgubili smo. Ovako sami sebi pucali u nogu. Namerno napravljeno 100% pa odakle onome klešta da seče zaštitnu žicu?! Krene utakmica odmah baklje u teren. Samo je pitanje ko stoji iza svega...



  9. #69

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Samo je pitanje ko stoji iza svega...
    CIA i Amerika - Alleged ringleader of Serb football riot arrested - GreenwichTime
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  10. #70

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Samo je pitanje ko stoji iza svega...
    CIA i Amerika
    ma Ne verujem, CiJu i Ameriku više zanima Kosova republjik... oni su se do daske skoncentrisali tamo
    .. i kod Tadića u kabinetu


    Stvarno ne znam ko stoji iza toga (a sve opcije su u igri), al' mi pade na pamet da bi usred toga opet mogao stajati ovaj usro
    Ivan Kuzminović
    10.10.2010.
    I mada će se Svetlane srditi na mene zbog ovog teksta (stalno insistiraju na tome da je bezbednost na prvom mestu), priznajem da sam danas umesto na „gej prajd“ otišao na „kontramiting“, te da sam sproveo tzv. sociološki eksperiment sa učestvovanjem. Jednostavno rečeno, danas sam nekoliko sati bio sastavni deo rulje koja je
    Ako je mogo zarad kamuflaže u dupljak igri sa street huliganima da slupa onaj siroti mamograf..
    što se ne bi namaskir'o i u krejzi navijacharazbijacha pa zapalio i tu sirotu Albansku zastavu (dok onaj seče ogradu)

    ponela ga uloga.. višak adrenalina prigušenog u dosadnim gay paradiranjima.. mentalni sklop.. otkud znam

    i kakoOOoO daAaaA znaAaAmmm ... kućapos'o pos'okuća..

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #71

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Пораз који је режим претрпео на београдским улицама, паничан страх од губљења власти и симпатије народа које су све веће према патриотским организацијама и омладини која се супротставила режиму, одмах је резултирао да од стране БИА симпатије претвори у нешто друго, и то на утакмици фудбалске репрзентације Србије.

    У Ђенови ја најпре нападнут државни голман, да би на самом стадиону дошло до инцидента, а све под плаштом патриотизма, скандирање против шиптара, паљење Албанске заставе је било пропраћено нацистичким салутирањем, и свима је јасно је да се ово никада раније и нигде није догодило од стране српских навјача и да је ово класичан удбашки пример борбе против патриота.

    Догађаји од недеље, повезују се са утакмицом и говори се да су то исти људи који су учествовали у протестима, само поставља се јасно питање како је могуће да се на једну међународну утакмицу унесе све што смо видели у рукама ``вође`` који је седео на жици и глумио своју улогу док су камере све то преносиле. Истетовирани рмпалија са фантомком, за којег новине пишу да му је у кући нађена дрога је идеалан ``пример`` да се таквима представе сви противници власти.

    Вешт покушај манипулације да се патриоте прикажу као хулигани који нападају своје играче и прекидају утакмице свог државног тима је само један у низу које ће режим покушати да исценира како би бацио сенку на српске родољубе. међутим овога пута морамо бити паметни и смирено одреаговати на све коске које нам бацају, режим је пред сломом и неће се либити да покуша још веће и монструозније подметачине и преваре.

    Српски навијачи и патриоте, не наседајте на провокације које нам подмеће удбашки режим, сјединимо се како би срушили ово зло са власти, и не предајмо се у борби за нормалну Србију!

    Иван Ивановић

    СНП НАШИ 1389 
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #72

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    У Ђенови ја најпре нападнут државни голман, да би на самом стадиону дошло до инцидента, а све под плаштом патриотизма, скандирање против шиптара, паљење Албанске заставе је било пропраћено нацистичким салутирањем, и свима је јасно је да се ово никада раније и нигде није догодило од стране српских навјача и да је ово класичан удбашки пример борбе против патриота.
    Ovo i meni toliko bode oči da sam zato i pitao ko stoji iza toga? Nikada se na utakmicama reprezentacije ovo nije dešavalo, plus ko bi išao u Đenovu da napada nekoga ko im je tu pod nosom u Beogradu? Ima smisla da ovo ide u službu obračuna sa pojedinim grupama u državi, navijačkim i onim ostalim o kojima ustavni sud treba da raspravlja i eventualno ih zabrani i naloži njihovo brisanje iz registra.



  13. #73

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Ono što lično primećujem jeste neobična sinhronizacija događaja: parada-napad na golmana reprezentacije-udeljivanje milostinje od pet hiljada dinara penzionerima.
    U svemu tome postoji jedna zajednička crta koja povezuje događaje- socijalni revolt-obračun sa neistomišljenicima-zataškavanje od strane države.
    Država koja je svojom lošom politikom izazvala socijalne nemire,pa makar oni delovali kao napad na homoseksualce-jer jedini način da se upravo ti nemiri ispolje i dovedu u žižu bila je ta parada- jednim potezom se obračunala sa nosiopcima tih nemira koje još nije potčinila,koje još nema u šaci i ne kontroliše.To što su nosioci tih nemira bili desno orijentisani omogućilo je državi da zataška te nemire kojima je povod bila parada,ali tek donekle.

    Da sada dovedem u vezu sa tim i navijače i poslednji incident na utakmici Italija-Srbija;
    već neko vreme država se bavi onim gore spomenutim obračunavanjem sa nepotčinjenim grupama,a jedna od najvećih grupa koja se ''tera sa državom'' jeste upravo grupa navijača,tačnije velike grupe navijača koje su kod nas oduvek ,osim navijanja,bile nosioci revolta usko povezanog sa netadovoljstvom u odnosu na upravljanje državom.
    E pa sad,kako da se zabrane sce te grupacije nepotčinjenih-ništa lakše nego provociranjem nereda.Da li su tzv.''huligani'' bili svesni manipulacije-to ne mogu znati,ali da su odigrali veliku ulogu u zabranjivanju različitosti,u to sam sigurna,jer su olakšali državi posao.
    Pošto je levica nepostojeća u nekom organizovanom i delotvornom obliku,onaj deo desnice koji se nije potčinio državi bio je meta.
    Navijačka divljanja i parada su usko povezani događaji.Parada je uparavo,uverena sam ,i omogućena sa jednim ciljem kako bi dobila svoj nastavak u navijačkim neredima,a zatim
    i u onoj milostinji od pet hiljada dinara najstarijim građanima sa pravom na penziju.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #74

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Догађаји од недеље, повезују се са утакмицом и говори се да су то исти људи који су учествовали у протестима, само поставља се јасно питање како је могуће да се на једну међународну утакмицу унесе све што смо видели у рукама ``вође`` који је седео на жици и глумио своју улогу док су камере све то преносиле. Истетовирани рмпалија са фантомком, за којег новине пишу да му је у кући нађена дрога је идеалан ``пример`` да се таквима представе сви противници власти.

    
    Sve je moguce kad se unapred isplanira, dogovori i plati..
    Bem ti vise i politiku i politicare kad nam ne daju da uzivamo u to malo lepog, u sportu..sve ce pogaziti samo da bi ostali na vlasti..i imali opravdanje pred narodom zasto nismo usli u EU..
    Samo mi je zao sto nisam sisala veslo, pa mi je sve jasno..mozda bi mi lakse bilo da jesam..
    Poruku je izmenio Aiko, 13.10.2010 u 16:36 Razlog: slovo
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #75

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Svaka čast Albancima kakve im komplekse nabiše, kad im pale zastavu na totalno desetoj utakmici...
    Bolje i komplekse da nam nabijaju, nego kao Vama palamare medju oči!

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muška rukometna reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:12
  2. RUKOMET: Ženska reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.11.2011, 20:06
  3. Kosarkaska Reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 31.08.2011, 21:42
  4. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 17.11.2010, 00:09
  5. ODBOJKA: Vesti, komentari...
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 22:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •