Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 19
Strana 19 od 73 PrvaPrva ... 917181920212969 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 1087
  1. #271

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas sam ponosno prvi put progovrila Holandski na pijaci sa jednim starim čikom, od koga sam kupila materijal od koga ću da šijem zavese i sve sam mu to lepo objasnila, i on meni objasnio kako je to bilo mnogo skuplje i kako sam ja srećna što sam baš sada došla i sve tako bilo lepo dok čika mene nešto nije pitao i ja ga gledam, on opet pita, sporije, vidi čovek nešto čudno, meni mozak skroz spaljen, ono malo reči što sam znala izvetrilo, na kraju me čovek lepo uzeo za ruke, uhvatio materijal njima i pokazo kako da mu pomogned da ga složi, eto... Više sreće u sledećem izvlačenju valjda...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  2. #272

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Popodne odem ja do kioska kako bih uzela sebi cigarete i vracajuci se sretnem se sa grupom deteta od mozda 14 godina, koji ponosno setaju ulicom i bez ikakvog bontona, lepog ponasanja prodju pored mene ato i nije tako veliki problem nego me skoro srusili posto je citava staza bila njihova jel da...da bi nakon pet - sest metara jedan od njih prokomentarisao... "al' bi je...".

    Znaci u tom trenutku nisam znala sta uciniti, otici ili se vratiti i dati mu jednu onakvu "roditeljsku"...ipak sam produzila...dete od 14 godina...strasno...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  3. #273

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snaslo me je spavanje do pola 3 jer se sinoc malo cugalo i kasno (tj rano jutros ) leglo, a cimerka nije bila kuci da me probudi
    Evo, promenila sam potpis

  4. #274

    02 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Objašnjavanje Kikiju zašto je bolje piškiti i kakiti u nonu, nego u gaćurice ... sada ni meni ništa nije jasno ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #275

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Onom džavolu se malo upalilo grlo, ali mu smeta "to" što mu je u grlu i ne može da sačeka da počne lek da deluje, pa me sad ubeđuje da mu izvadim pincetom začas to što ima u grlu da može da guta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #276

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    probudio sam se pre zvona budilnika i nestrpljivo ekao da zazvoni da ustanem iz kreveta
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #277

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snaslo me 4 dana na hrvatskom primorju.
    Ali...bese to trnovit put do lijepe njihove
    Na jedvite jade sam dobila pasos, i to dan pre nego sto smo trebali da otputujemo. E onog momenta kad sam izasla iz sup-a, pocinje mi Divlji zapad.
    Kupovina karti za bus, kupovina poklona, organizacija baba za cuvanje dece, farbanje kose, pakovanje, susenje mokrih stvari grejalicom
    Ali ajde, zavrsim ja sve do 02h, legnem, podesim alarm na 5:15 autobus za BG krece u 5:50, ma stizemo sto posto
    Naravno, alarm nisam cula probudila sam se u 6:00, vrisnula, time muzu izazvala infarkt obukli se zvali taxi, skontali da smo zaboravili karte, vratili se...
    I stigli na bus koji polazi u 6:30.
    Vozac je vozio kao po jajima
    dok smo mi rezali i psovali jer smo bili ubedjeni da necemo stici u BG do 8:00 kad je i bio polazak za Rijeku. Ali stigli smo uz trcanje preko onih shina padanja sa gomilom stvari u rukama
    Odahnuli smo kad smo seli u autobus.
    Bez obzira sto smo zaboravili da ponesemo klopu vodu sto sam obukla dve razlicite carape...sto su nas na granici zadrzali jer im je moj muz izgledao sumnjivo sto sam zaboravila kupace gace i jos neke bitne stvari, sto sam u svadbici popila malo vise vina sto sam pojela 2kg maslina pa me boleo stomak,
    ipak sam se provela fantasticno!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #278

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    isao sam na pijacu (jer sedim za VC) po kazni , kupio kojesta , usiso kutju (opet zbog VC ) i necu vise da vam pricam o tome mmmmmmmmmmmmmmmmm


    .
    .
    .
    .
    ...evo moja draga Maca kaze da to moze biti i zabavno , haha hehe hguhu, pa meni bash i nije uvek zabavno , ma nije to meni tesko , nego se osetim kao one stare majke sto na pijacu idu da bi se ispricale i tracarile , ajd dosta ise cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ccccccccccccccc

  9. #279

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasla me je svadja sa kevom... Po ko zna koji put U stvari, to nije bila prava svadja Vise je bilo "keva se dere, a ja slusam i lagano gubim sluh"
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #280

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Puna kuca gostiju,frka oko rucka i ...al' ipak sam se snasla
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  11. #281

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Mrazam dvolicne ljude a danas mi je dosao takav gost ,od njegovo prepravanje mi se losi.Imala sam srecu brze nego sta sam se nadala je zaminao.

  12. #282

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Našla sam živu! Tj nisam ja, nego poglavica I ne moram da spalim tepih na 1500 stepeni Toplomer sam izgleda već bila istresla pre nego što sam ga razbila, tako da je sve ostalo u onom vrhu, koji ja nisam uspela da nađem

    Freedom for pet!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #283

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašlo me je to što sam sinoć zaboravila da namestim sat da me probudi ujutru pa sam celu noć imala košmare kako kasnim na posao
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #284

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Konacno sam polozila ispit iz jednog dosadnog predmeta! I dobicu dobru ocenu na kraju godine
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  15. #285

    02 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Vecera u omiljenom restoranu - naravno Tailandskom
    sa mojim dragim. Bas je divan
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

Strana 19 od 73 PrvaPrva ... 917181920212969 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •