Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 37
Strana 37 od 73 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 1087
  1. #541

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ko bi rekao da ce dan biti ovakav....

    Sinoc ukucam na novi msn nekog s kim sam kuckao 7 meseci,ali pre 3 godine,ona imala 23,a ja 40-41... oboje u bedaku,ja jedne vrste ona druge samo... Nisam mogao da odem ili nisam hteo tada,prodjemo nekako,mimoidjemo se... ona svoju firmu otvorila,udje u svoj film i kraj priče... nešto i ja pošaljem preko maila i zaserem tek da bude šlag na tortu...


    Pre 2 sata ona online i pita da li je moguce da sam to ja , jer ona mene nije mogla da nađe... evo ti telefon koji usput nikada nisam imao,ali sada ona ima 26,vec sam se SMS-ovao na njenu inicijativu kada je izašla iz stana...

    Piše kao da si znao kada ćeš,neki dan pomislim da ima stvari kojih mi žao...

    I počeli leptirići da me rade i ovako gripoznog...

    Znam ja da se od koje čega ne beži u životu,ali ovo je baš vanserijski gušt za dušu.... ili što bi rek'o Đani: ludiloooo brate...vrh

    Koji sam ja ludak...

  2. #542

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Jučer me je to snašlo..

    Malena mi je imala fašnik na glavnom trgu i njezina vrtička skupina je predstavljala doba plesa, kauboja i kan-kana

    Uglavnom, tako su divno malene curice, zajedno sa tetom u štiklama, otplesale kan-kan dok su dečki, kao pravi kauboji, sjedili na stolicama s pištoljima u utorima i šeširima na glavama.

    Ono što im je donijelo prvu nagradu na tom fašniku je bila završna scena tog plesa. Pri zadnjim taktovima, curice su, kao prave plesačice, okrenule publici leđa ( i teta također ), podigle tirkizne suknje i pokazale svoju podstavu i duge 'gaće'..


    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #543

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašla me takva upala mišića ... stvarno nisam znala da svi ti što me bole uopšte i postoje.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  4. #544

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasao me ocni lekar, koji mi je, pored ostalog sirio i zenice Sve je bilo OK dok nisam izasla na ulicu Bljesti sunce, bljesti sneg.... a ja ko corava kokoska, niti znam niti vidim kud idem
    neunistiva zlojebaba!

  5. #545

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Strasno, danas sam morala po kisi da vozim bez levog brisaca, neko mi ga je ukrao nocas grrrrrrrrrr sa sve nosacem metlice
    zamislite nemate vremena da kupite drugi i jos da vam neko to jos i namesti, jer ce te zaksniti na posao,
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  6. #546

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    15:3 za nas Još ću i zavoleti fudbal pored sina
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #547

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ja spremam rucak posto zence nije tu,valjada ce ispasti kako treba?!
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  8. #548

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me je snašla velika sreća pa sam stigla na forum
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  9. #549

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Izadjoh sinoc iz trgovine vec po mraku pa pravac parking. Sjedoh u auto kad staklo mi sve puno crnih fleka. Normalno da sam parkirala u hladu mada je vani minus i nekoliko. Nikako da shvatim kakve mi to fleke na staklima. Ne samo na prednjem nego i sa strane pa i na zadnjoj sajbi. Kad sam jutros ugledala auto ...sta da vam kazem SHIT HAPPENS Mora da se u 'ladu jucer odmaralo celo jato i to bit ce nekih 'vakih ticurina http://en.wikipedia.org/wiki/Deinonychus. Nemoz' razaznat koje je boje lak ... E da mi je bilo to sve prackom pa cep u supak mamicu im pernatu !!
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #550

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    danas me je snashlo sluchajno prdruzivanje protestima i zgrozavanje nad primitivizmom srednjoshkolaca, mojih vrshnjaka i mladjih... chetnichke pesme, rechi mrznje i ja na istom mestu... ni u snu!!!! ionako sam se shetnji pridruzila iz chistog inata... (zakljuchali su nam sva vrata i obe kapije shkole kako bi nas sprechili da izadjemo... krshenje nashih prava!!! ta nisam u zatvoru, majku mu...)


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #551

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...juri me gomila nekih svatova po forumu celo vece...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #552

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    prvo me je (konacno) jutros snaslo da je Pera odrzao rec i dovukao svoje neodgovorno dupe da mi namesti antenu za internet....
    a onda me je snaslo potomkovo drustvo.....uzivanje u kecerima,vriskanje,prosipanje grickalica i ostalih stvarcica....
    pa sam od sve muke resila da spustim svoje dupe niz stepenice i odvucem se u teretanu iza coska....racunam,blizu je,pa onda,ledja me bole,a i ugojila sam se...stari se lagano,de da preduzmemo nesto....
    u toj vezbaonici me onda svakojake sprave snasle....malo je falilo da na onom steperu izgubim noge......
    i jel treba da kazem da sam se jedva dovukla kuci posle sat vremena?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #553

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Poslala indijanca u školu vratio se posle 15 min

    I snašlo me brdo nekih papira...tek kad sam ih uredno složila, shvatila sam da sam ustvari prikupila sve što je potrebno i sutra idem u ambasadu da predam za vizu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #554

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Došla sam sa posla i bezuspešno tražila društvo za kafu i bioskop....Šetala sve do malopre,noge me bole,kafu sama popila i ni sa kim nisam progovorila ni reč...I jedva sam čekala da dođem i da vidim jesam li nešto ovde propustila....

  15. #555

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    nisam nasla svoje sobne papuce...i uzela bratove koje su mi vece za 6br.i tako se ja u njima zaletela uz stepenice,jedna papuca se zakaci,slizne mi noga izmedju dva stepenika i skoro ostadoh bez leve noge.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 37 od 73 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •