Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 4
Strana 4 od 73 PrvaPrva ... 234561454 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 1087
  1. #46

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Prvi dan posle godišnjeg, kako su neki sračunali nekih 11 sati na poslu, gužva, frka, i mnogo ljudske gluposti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #47

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ormari. To me je snašlo. Sređivanje zimske i letnje garderobe, prebacivanje stvari sa police na policu i bacanje isflekanih, pocepanih i malih dečijih stvari Muzika je ovaj posao učinila zabavnijim a i saznanje da je već neko zdimio one kese pored kontejnera i da će se radovati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Samo jutro je sa vrištanjem od smeha, pojedinci sa Foruma znaju i zašto.. Toliko sam se smejala - do suza, da sam pobegla u drugu prostoriju da ne probudim Kikija..Na kraju sam se okretala po prostoriji jer nisam znala šta u stvari hoću da uradim.. Posle famoznog budjenja u 05h50'(heheheh) - bila sam - adekvatna reč je mamurna - od nespavanja, naravno.. Ceo dan sam provela na vazduhu, što me je dodatno uspavljivalo.. I sada, posle najzad iskuckanog seminarskog rada, i niza korekcija, san neće da me ''napadne''..

  4. #49

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Zamalo me struja nije udarila! Cistila ti ja kuler od prasine i zaboravila da iskljucim kompjuter iz struje, ni na kraj pameti mi nije bilo a tako se strecam od iste! Jos sam uzela neku iglu za pletenje da cistim sa njom i na nju stavila malo vate koju sam umocila u VODU, biser!!! I samo me u jednom trenutku prodrma da sam sve bacila iz ruke i pola sata se tresla dok nisam dosla sebi. Onda sam lepo iskljucila prekidac na produznom i zavrsila posao! Al eto, to mi je za nauk!
    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  5. #50

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Jos jedan ispit, poslednji u ovom ispitnom roku (hvala bogu). Odem na ispit, iz engleskog i profa prozove sve sem mene! I ja kao, ovaj.. pa... ja nisam prozvana, ponovim ime i prezime, a on ce - pa vas nema na spisku! Jeste sigurni da ste polozili pismeni deo?! A ja slogirana, pa naravno da jesam! Nasao me je na kraju, ali sam cekala 20 ljudi, 3 sata otpala tamo!!!! bar nije bilo dzabe, ubila bi ga da sam pala!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #51

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ta svasta me je snaslo ..... i a bogami i , no necu sad o tome ........ vec :

    da se zahvalim svima sto su ovde jer ova moja temica je bash zazivela , a i nekako mi je bash draga jer prva koju sam postavio na .....
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  7. #52

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Primljena sam na posao........

  8. #53

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Goga kaže:
    Primljena sam na posao........
    Neka ti je srećno i nadasve berićetno.

    A kad smo već kod posla, snašao me je peti dan prekovremenog rada i kulminacija ljudske neodgovornosti, gluposti, nepoštovanja, nekulture, bezobrazluka.... Došlo mi je da ih sve odredom , uzmem radnu knjižicu i pozdravim ih. A onda sam stisla zube, izbrojala do 1.598.692.623 i nabacila osmeh.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #54

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Goga kaže:
    Primljena sam na posao........
    superiska ....... cestitam ..........

    a to zasluzuje i
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  10. #55

    11 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    gogaaaaaach, pa kongrachulejsn


    mene je mama upravo sada navukla da kuvam sa njom paradichke (unaprijed se radujem)
    nattydread is coming to dinner

  11. #56

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Čestitam za te poslove i ispite, a mene je danas snašao jedan lud lud lud od jutra lud dan Ne bih dalje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #57

    14 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Tako ja danas na svom radnom mestu , zove me direktor na razgovor , ulazim u kancelariju sa ''tulavim'' izrazom lica koji je ličio na .. Razgovor je tekao u sledećem pravcu: ''Vaš posao je obiman, umesto dogovorenih osam, trebalo bi da radite dvanaest sati, što će vam naravno biti adekvatno plaćeno..''
    Pomislila sam na Kikija, koji je isto prehladjen, na to koliko ću vremena provoditi sa njim, tačnije koliko neću, koliko mi nedostaje, jer ovo je naše prvo ''odvajanje'' posle devetnaest meseci .. ''Ne, ne.. ne plašim se ja posla, ali ne mogu bebirona da ostavljam toliko dugo, predugo..''
    Pretpostavljate šta sam uradila, ma puste pare, biće ih.. Dete se odgaja jednom u životu..
    I tako danas, po ko zna koji put u životu, podvojeno osećanje: sreća zbog Kikija koji uskoro kreće u vrtić.. i sete zbog propuštene, izgubljene šanse.. Biće i njih..

  13. #58

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    konacno ...... godisnji
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  14. #59

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me je snašlo sređivanje obuće...ribaj, briši, poliraj, slaži...
    mislim da ću večeras da sanjam papuče, cipele, patike, sandale...

  15. #60

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    jbt neshto mi nateklo ispod oka nish ne vidim...kao da imam jaje...mora da je od......moracu malo da smanjim tempo...jbt nervira me...a tek sam ustala...a treba da idem na grozdjembal

Strana 4 od 73 PrvaPrva ... 234561454 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •