Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 55
Strana 55 od 73 PrvaPrva ... 545535455565765 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 811 do 825 od ukupno 1087
  1. #811

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    znaci,ne wjerujem
    bio sam da uplatim nesto i nisam mogao da wjerujem koliko baba stoji u redu i ceka da ,obratio sam im se i rekao im: kako ste? a swe se zalite ,ne mozete nikud,a mozete toliko stajat,i izasao
    Poruku je izmenio Goga, 27.09.2008 u 09:25 Razlog: citat

  2. #812

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nervoza na poslu, zlobne koleginice,ništa što već nisam očekivala..ali uspela sam sama da izadjem na kraj sa obavezama, pa mogu samo da me mrzU
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #813

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Silne pravde i nepravde na poslu... došla sam baš
    Onda sam nazvala mamu, da čujem šta rade bebirončići i oma mi je to ulepšalo dan...

  4. #814

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Da, nepravde kao u priči.

    Šokirala sam se danas jer mi je kolega rekao da je dobio otkaz. A dobio je zato što je naša šefica napisala mail u ojem predlaže otkaz za njega a samo zato što je čovjek htio svoja prava - a u ovom slučaju je to bio godišnji odmor koji mu nikako nisu htjeli dati a zaslužio ga je. I sada će ostati bez još jednog vrijednog čovjeka.
    Poruku je izmenio Goga, 27.09.2008 u 23:14 Razlog: citat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #815

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    kakve mene budale snalaze, pa toga valjda nema nigde
    veceras u gradu, stojim za sankom i par nekih likova snima mene i moje drugarice.. a likovi, sabani nevidjeni znaci, nalupali neke kajletine kao da su lanci za terijera, prstencuge, cicane jakne a svi mali, moz' im supi srkati sa glave i nista, ja se kao pravim blesava, ne znam da nas snimaju.. i prilazi jedan lik, mali, celav, glavat, onako obao u stomaku i stane mi iza ledja ok stoji.. i stoji.. i stoji.. kad me je smorilo da mi dahce za vrat, ja se okrenem i pitam ga: "Planiras li da mi zveras u bulju i dalje ili da zapalis od mene?".. on sav bitan, uskocoperio se, kako jedna devojka moze njemu tako nesto da kaze, njemu takvom baji.. more mrsh kaze on meni: "Pa okreni se da zveram u oci, nesto su mi zute" (da ne bude zabune, imala sam zutu maju ).. ja ga iskuliram, okrenem se da ga ne gledam, a on ako hoce, neka blene u bulju, bogami ne moze da je promasi a i nagledao bi se dobro cirkam ja pivo, a neko me drmne po ramenu on, lik, nakezio mi se kao da je dobio sisu da se igra kaze mi: "Mala, znas da si najlepsa ovde, zato se skloni da ljudi ne dobiju kompleks" tu se vec njegovo drustvo priblizilo mojem, i ostali mali i nahereni tipovi snimaju moje drugarice ali ae da snimaju lice ili bar celo telo, svi zinuli na sise kao tele u sarena vrata nas cetiri ih kuliramo, sad su vec stvarno poceli da smaraju (a i smrde ) kad kaze meni ovaj mali celavi: "Ti ces biti moja" missim, mani me.. ali duzna.. reko: "A sta cu da budem tvoja? Paprika?" ma ne moz' skinuti lika, zaljubio se u mene cim mi je ugledao oci kako cu da mu objasnim da te oci menjaju boju?
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #816

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    josh nije sve.. ali nema da izbegnem.. nikako..
    snashlo me to da radim do 16h pa pichim kuci na presvlachenje i shminkanje i tushiranje i u 17h treba da krenem na svadbu.. A spaaava mi se nenormalno!

  7. #817

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nedaj se. Iskoristi malo tog čarobnog praha i sve će biti ok.


    Mene je danas snašlo da radim (8 subota zaredom a treba kao svake druge) tja

  8. #818

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Saznanje da mi od sutra nema spasa jer se suprug i ja selimo u drugu sobu gdje ćemo biti sami..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #819

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...snađe me da su se neki ljudi tako bez razloga naljutili na mene a ja ni kriva ni dužna, a oni se dure k'o sitna deca
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #820

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...nezan poljubac u vrat...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #821

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Došla po malenu koja je spavala kod bake i evo, ostadoh na ručku Riješen problem 'što da kuham danas?'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #822

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    kada sam izlazila iz kupatila, zapela sam za prag i prosula se celom svojom duzinom po hodniku...
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #823

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    imala sam saobracajni udes, pre nekih sat vremena..
    dolazila sam od lekara, mama je vozila, i ja sam sela nazad sa drugaricom zato sto mi je pokazivala sta je sve pokupovala u gradu.. obisle smo kombi neki koji je prcaveljio po putu 40 na sat i kako su mu svetla visoko postavljena, osvetleo je u retrovizor i mama anije videla nista.. uglavnom, ne secam se mnogo, drugarica je viknula mami da pazi, ali je mama vec videla traktor koji nije bio dobro osvetljen a mama je isla dosta brzo.. mama je pokusala da ga obidje, ali nije videla da je nakacena tanjiraca na traktor i bilo je kasno da ga obidje.. secam se skripe kocnica, ali sam ja u tom momentu mislila da to nisu nasa kola.. sve mi je bilo usporeno, imala sam osecaj kao da sam u nekom slow motion_u.. i koliko mi se sporo cinilo da je trajalo, tako je brzo i proslo..
    drugarica je prosla samo sa ogrebotinom oka, mami je dobro, nije cak ni ogrebana a ja sam ugruvana samo.. udarila sam glavu, levu nogu i levu ruku, o sediste verovatno.. i malo mi je lice izderano i desna ruka.. u principu dobro su svi, niko nije teze povredjen i to je ono sto je najbitnije..
    da sam sedela napred, mogla sam poginuti..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #824

    14 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Virus ili ambrozija...

    Rasprava sa Kikijem da li babaroge postoje ili ne...

    Rekoh: ''Ne postoje babaroge''
    Kiki: ''Mama, ali u vrtiću svi pričaju ''
    Ja: ''Ma pusti priče, nego jesi li je video?''
    Kiki: ''Nisam!'' ''a, ti?''

    Demantovalo me dete u roku od odmah.









    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #825

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Uzeli mi sav med,a ja kuburim sa teglama...i ko će to da plati...NIKO...


Strana 55 od 73 PrvaPrva ... 545535455565765 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •