Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 62
Strana 62 od 73 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 916 do 930 od ukupno 1087
  1. #916

    14 Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Dve lepe vesti. Gde su dve, biće i treća


    Moj bata počinje da radi od ponedeljka, ja - sveže ošišana

    Divota
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #917

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    uff..
    probudila sam se,posto se nisam osjecala dobro to mi je nekako promijenilo dan.
    kasljem citav dan,oci mi suze i nos mi je zacepio.
    a to je jos bolje nego sto je bilo proteklih dana!
    i,nakon sto sam svo vrijeme cekala sunce i da prestanu kise,to se desilo bas danas.
    jer,posto nije bas ljetni dan,ipak mi to sunce nije puno znacilo - ne mogu da izadjem napolje.
    je
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #918

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Za malo da pregazim coveka...slepog...
    Nije bilo pesackog prelaza, semafor daleko...mislila sam da je u pitanju sinak zaduzen za odrzavanje cistoce grada...onaj sto stapom nabada papire...bem ti odsek'o sam se
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #919

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Tek će...Cunami

  5. #920

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Hrpa telefonskih poziva. Ajme, kako se svi sjate kada im zadaš rok
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #921

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sve skontam u detalje...i onda me ona lepo nazove,sa bisernom idejom,koja mi je sve poremetila...

  7. #922

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snasao me kisosneg Ne znam kako drugacije nazvati ovo sto trenutno pada Gde god da se okrenem pada mi direktno u oci Ne volem kisu...ni sneg

  8. #923

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ajduchina mi shibnula u misli cverglana Velju Ilica dok sam razmisljala o sexu i o tome kako ja ustvari volim taj sex, volim i rado ga se secam... i sad cu ponovo apstinirati neko vreme dok mi bagerista onanise po mozgu.
    tenkS
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #924

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    aaaaaaaaaaa.....kosmicka energija....sad mi je jasno....a ja mislila to ima veze sa rasprodajama i gradskim prevozom koji je redovan .....
    sta me je snaslo?
    nista
    pa ko velim,daj da ne snadje i druge

    Velja,Velja,Velja...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #925

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jedan od onih retkih dana kada se nijednom nisam nasmejala...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #926

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Bila oruzana pljacka u komsijskom mini marketu, naletim na licino mesto posle pet minuta, pandur drekne da se sklonim, zapnem za zaNdinjeru i kleknem u blato.
    Bice na rotaciji, videla sam i onog sto snima..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #927

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Prije nekog vremena jedna meni vrlo bliska prijateljica upoznala je zensku osobu koja se bavi kojekakvim suchmurajem koji ona naziva energetskom terapijom i tu istu prodaje naivnim ljudima koji je kupuju za velike pare. Moja je kolegica postala doslovce ovisna o savijetu te osobe pa se cak nije u stanju ni popishat da prostite, a da ne provjeri ima li wc dobru karmu. Zabrinula sam se zbog utjecaja te osobe na moju drugaricu i odlucila porazgovarati sa njom o tome. Prvo je burno reagirala, a onda se primirila da bi mi danas nakon nekoliko tjedana prekinula prijateljstvo jer joj je tako savijetovala njezina guru . Kaze da nemam pozitivnu karmu Trebale joj tolike godine poznanstva da to skonta.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #928

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Petak 13 Nikada nisam verovala u besmislice. Taj dan mi je uvek bio isti kao I svaki drugi, pa tako I ovaj. Ujutru me je obradovala belina.Radni dan mi je protekao potpuno ok Kupila sam dve knjige koje sam želela već neko vreme Kraj radne nedelje. Čak I produžen vikend. Milina. Laganica po snegu do kuće. ..Đonovi ne klize, nemam rukavice ali I džepovi mogu da posluže. One knjige pomalo pretežu, ali kada prebacim torbu ukoso preko ramena, mogu I na kraj sveta Sneg veje, a ja maltaram zatvorenim kišobranom. I uživam Baš me briga za poglede sa strane. Razumeju oni koji su mi slični, za ostale I ne marim. Kape ne volim I ne nosim ih, zato sad imam citav roj u kosi (Bokte, kako mi dobro stoje!). Miris hleba me podseća da svratim u pekaru. Ručak je skuvan, samo malo podgrevanje kad dođu klinci. Skuvan čaj sipam u šolju I smeštam pred komp Kuče mi leže preko nogu. Osećam spokojne udarce tog malog srca na svom stopalu I osećam se ispunjeno I spokojno Puštam muziku Bocelli, Le tue parole Hmmmože! Otvaram yahoo. Sila mejlova od kojih je bar polovina spam, ali ne smeta I ugledam odmah taj- posebni. Taj koji potajno očekujem danima. Koji uvek očekujem I koji me uvek nađe nespremnu Sve emocije mi sabije u želudac Radost, olakšanje, bes, nemoć Na šta to liči tako smućakano zna samo onaj kome je osećaj poznat Čitam ga iznova ko zna koliko puta I ko zna koliko puta menjam raspoloženje. Od bolje da mi više ne piše pa do laže kada kaže da je za mene uvek tu Sada, pola sata kasnije, razmišljam o tome kako je još jutros sve obećavalo jedan pristojan dan Baš sam mogla da ga pamtim kao petak trinaesti, dan kada sam konačno kupila onu antologiju koju sam dugo želela Eto, I to je uspeo da mi upropasti!
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #929

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Otisla sam na posao oko 11 pre podne. Oko 3:00 me zove moj lokalni patriota da mi kaze da odmah dodjem kuci (posao je u drugoj varosici - oko 20 km od mesta gde zivim), da je reka nabujala i da je marina, samo 20 m od moje ograde pod vodom. Inace kuca u kojoj zivim se nalazi na samoj obali Grand River. Vracam se kuci, varos vri od vatrogasnih kola, policije, ljudi (braco, kao u kosnici). Moja ulicica, koja vodi do marine zatvorena, helikopter nadlece varos Reka podivljala, nosi sve pred sobom, a nedaleko od moje kuce (nekih 200 m) je slap. Izlecem iz kola, trcim prema kuci, i vidim da nije poplavljena. Voda je dosla do par kuca, koje su nize niz ulicu, ali nije prodrla u njih.
    Za sada situacija je jos neisvesna, jer velike gomile leda koji je zbog naglog otopljenja, poceo da puca, su se akumulirale na mestu gde se reka uliva u jezero, sto je uzrokovalo izlivanje reke.
    Komsija kaze da je voda bila blize mojoj kuci, pre nego sto sam dosla i da se neznatno povukla. Kanda ce se nocas dazurati

  15. #930

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    ...snasli me svi zvuci,pesme,buka od predhodne noci...

    ...i vino i cigare i sve me snaslo...

Strana 62 od 73 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •