Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 67
Strana 67 od 73 PrvaPrva ... 17576566676869 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 991 do 1,005 od ukupno 1087
  1. #991

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ustao sam nešto kasnije (ima boga...ni jednoj firmi nije nešto zapelo ) i navratio kod matoraca. Doduše...čuo sam jutros kola, rekoh verovatno otišli na pijac i tako to.
    Kad..ne lezi vraže !
    Zateknem mamu na krevetu, pokrivena ćebetom. Pomislim, opet imala tešku noć zbog kamenja u bubregu...ali nije.
    Moja mama jutros potrčala za đubretarima, jer su zaboravili da istresu jednu kantu, spotakla se i...slomila desnu podlakticu , i izgulila koleno. Sad leži...sa sve gipsom .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #992

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Cijeli dan sam premetala papire unutra i van jer sam imala kontrolu poslovanja-

    I plaću umanjenu za 10% sam dobila. Recesija je stigla i do nas.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #993

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Majstori, majstori!
    Bio mi majstor ceo dan i pricao ,
    te kako je radio na moru, pa kako je dobio otkaz u firmi,
    pa je kod jednog radio a taj mu nije platio,
    kako je kupio motor, pa jos jedan dozivljaj iz njegovog zivota,
    pa jos jedan....i jos jedan.......i jos jedan
    I on prica li prica , a ja slusam li slusam,
    A sto voli narodnjake!
    I nekako prodje taj looong dugacak dan, uz malo pesme i malo price.
    I taman sto je hteo da krene kuci , posto je popio pivo,
    tek ce mama "majstore, jel' moze jedna kafica ?"
    I jos pola sata.
    I jos pola sata na ulici kada sam ga ispratio.

    I tako....zacas prodje dan.
    Dok si dlanom o dlan.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #994

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sinoć sam zaspala kod malene u sobi i uspjela me je dvaput zapišat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #995

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jahanje na poslu. Opet.
    I sat i po igranja sa mojim, najmojim prdonjom kome rastu zubići. Dok nije zaspao.
    I jedno prijateljsko, uzajamno surovo iskreno veče uz crno pivo.
    I nemo "hvala što postojiš u mom životu".
    Kiša je skrila ono što je trebala da skrije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #996

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas vozim drugaricu da prevede dokumenta i nailazimo na zastoj u saobracaju...pogledamo sta se desava...desno od nas zutom trakom ogradjen travnjak ispred zgrade, fotografisu krov...rek'o: Dzasmine, neko se bachio Uuu jeste...vidis li isto sto i ja?
    Dz:Jooooj vidim i bolje da ne vidim!
    Ja: Mrtav 'ladan.
    Dz: Odvratna si.
    Ja: Znam. Mozda ga uhvatila depresija zbog predstojece zime? Eeee zbog chega sve ljudi otezu papke, ne bi me chudilo.
    Dz: Ti si jedna bezosecajna kuchka.
    Ja: 'Ocemo na dorucak?
    Dz: M-m. Ja ti posle ovog necu jesti 2 dana.
    Ja: Shtooo bre? Ajmo na neko...mleveno meso.
    Dz: Zaustavi auto da izadjem!


    No feelings...to me snaslo. I brinem se za sebe.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #997

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ribala terasu na poslu, s dzogerom
    Koleginica razbila solju s kafom (sreca stajala sam malo dalje, pa nije prosula na mene)
    Cistacica dolazi samo ujutru pre nego pocnemo s poslom, a koleginica trudna i morala sam da ja ocistim


  8. #998

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Zbog svog posla mesecno sam bar dva puta mesecno na vencanjima...
    ...i tako skoro petnaest godina . ..nije valjda vec toliko
    Danas sam prvi put prisustvovao vencanju gde mladozenja nije znao da se zeni .
    Jadan, shvatio je sta ga ceka kad su doveli ispred oltara .
    Elem, oni su u braku godinama vec, ali onom gradjanskom. Mladi palo na pamet crkveno vencanje .
    S drugaricama organizovala vencanje da mladozenja ne zna, cak su i popa nagovorili

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #999

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Dolazile tete za deratizaciju, i ja im fino tavan otvorila...pripremila...samo da metnu otrov i pošto pada kiša otkrijem da jedan crijep prokišnjava...a hebe se onima dole..ja sam na vrhu...i idem sada da metnem neki lim, vidim da je neko već majstorisao, ja ću da popravim.
    Poruku je izmenio Sunflower, 12.10.2009 u 15:40
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #1000

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Kad si malecka, ovako ko ja (a i kad nisi), upotreba visokog i velikog muskarca u zivotu je veoma pozeljna i korisna i preporucujem je apsolutno. Moze se koristiti kod krecenja, kacenja zavesa i sl. stvari kao i dohvatanja raznih gluposti koje inace stoje u stanu nebu pod oblake.
    Elem, kad je visoki i veliki covek na poslu (ili nije prisutan iz bilo kog razloga), ja se sa dohvatanjem tih gluposti dovijam kako znam i mogu.
    I tako htedoh ja da budem vredna (tero me djavo ), pa skuvam kafu sebi, popakujem knjige koje treba da vratim, stavim ogledalo na sto da mogu ponekad da bacim oko (narcis u usponu), i onda se, po ne znam koji put, popnem na taj sto da dohvatim nesto. I sto se pod mojim nogama izvrne, a ja se docekam direkt na dupe ,sa sve cetiri u vis, bukvalno. Solja puna kafe lupi me u glavu, srecom nije bila vruca kafa, i prospe se sve po meni. Knjige, tudje, ulepljene, jedva sam ih obrisala. I sad ne mogu da sedim.
    Jedino ogledalu nista ne fali...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #1001

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    17. je cudan datum u istoriji moje porodice
    Od jutros:
    Sin razbio solju...pokupila ja ostatke...ali izgleda jedan ostao pa cera posekla nogu...
    Stavim rucak, ukljucim rernu...ali potrefim bas izmedju 2 programa...posle sat vremena...ono nis'
    Sisli dole (ja u medjuvremenu metnula kafu) da se vozaju bajsovima...i pukne njen bajs..
    Trk do radnje po novi (jer je plakala ko kisna godina), pljunula 3 500 dindzi....
    Vracam se..da upalim svetlo...crkne sijalica uz prasak....pogledam...jao, kafa....
    Srecom dzezva prezivela
    A ima jos do kraja dana...ihahaj...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #1002

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    danas sam biJo spreman da jednog blentavog krezubog mutnog od alkohola i nikotina u pola do podne pred zemunskim grobljem, nokautiram.

    izashli su iz keca ona i on. on je obishao auto da je uhvati za lakat i ugura je nazad na sedishte. ona se branila, odgurivala ga, vadila mobilni da zove.... on je siktao, kroz zube joj pretio, shakom zamahivao....

    ja sam proshla. okrenula se. vratila se.
    "treba li pomoch?"

    ona:"ne..."[postidjeno]
    on [shtecnut]:"molim !? shta?!... pomoch?!..."
    (ona se otrgla. iskoristila shift u pazznji i zbrisala niz sindjelichevu)

    on:"oduvek sam zzeleo da se obrachunam s tako snazznom zzenom!... dojadile su mi ove sitne!"

    ja:"nema problema. hochete da pozovemo i chiku u plavom da posvedochi vashu snagu i hrabrost?"

    on.... je psujuchi seo u keca i odjezdio....

    a bash sam mog'o iz'esti volujsku glavu za marendicu.
    & underpaid......

  13. #1003

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Juče bio ok dan bez kiše (napokon) i ja sa momcima bila vredna, sredili travnjak ispred kuće, kupili lišće, malo uređivali i takoc...

    Jutros, vraćam se iz škole gde sam odvela momke, kad kamion sa veelikom prikolicom na sred mog travnjaka i istovara pesak na komšijin deo zelenila....

    -Dobar dan! O čemu se ovde radi? - pitam ja pored jednog čiku koji usmerava vozača kamiona.

    -Radimo gospođo!

    -Vidim. A šta to radite?

    -Pa, pravimo ulicu...menjanje cevi i posle ćemo vratiti sve u pređašnje stanje! Ovo su planirani radovi i moraju se odraditi!

    Onda sam šiznula...jer u ovom gradu se ''sitni'' radovi poput moje ulice, planirana isključenja ( vode, jer rade cevi za vodovod ) ne najavljuju, a kamoli da se obaveste ljudi pa da se pripreme... I da, vode će nestajati, radovi će ići dok vreme dozvoljava, znači biće ponovo blata, peska i šuta i u mojij kući, travu i zeleniš će morati da mi iskopaju jer baš tuda prolaze cevi...jbg. Taman sam pomislila kako sam napokon sredila ispred kuće

  14. #1004

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    krecem na trening i shvatim da papagaJ niJe u kavezu .... i da ga nema u sobi ....
    penjem se da pogledam da niJe negde na ormaRu .... niJe .....
    odma skontam da je pao iza ....
    ormaR ugradni ....

    mala rupa izmedju zida i njega .... svega 1 - 1,5 cm ....
    bacim nekako oko u rupu .... i vidim njeno malo okce koJe trepce ....

    omlatim nekoliko psovki preko jezika .... skinem se ... i razmishljam shta da radim ....
    necu valjda ceo plakar rastavljati ....
    izvalim da ima dole shtaFna .... preko pola zida ....
    odem u tavan po shraFciger i chekic ....
    zabodem u sastav i krenem da mlatim chekicem .....
    kad se malo odvoJilo .... a ja rukom .... chupaj ....
    odvalim donji deo .... sagnem se .... i opet vidim one njene okice ....

    izvuchem je .... ona poleti ....


    tupson od ptice !

  15. #1005

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sinoc, kad sam dolazila iz grada, vidim da neka macka lezi pored puta u lokvi krvi ispred moje kuce.
    Zelena macka, a ja kuci imam tri zelene. Mog Kerofiksa, matorog babinog i Kukunku.
    Pozurim da vidim i molim Boga u sebi da nije Kerofiks. Priblizim se i provalim da nije on, nego babin macak, kojeg ona obozava. Smorim se.. al' ne da mi djavo mira i pozurim unutra da proverim, da nije Kerofiks.. i udjem u dnevnu sobu i vidim matorog babinog macora i Kukunku kako leze jedno pored drugog.

    Ne secam se mnogo, poslednje pre nego sto sam popila tri najjaca Bensedina da bih smirila otkucaje srca i da bih zaspala snom bez snova, bilo je da sam vristeci istrcala napolje, kleknula kraj njegovog tela i mazila tako ukocenog, da su me moji culi i izleteli napolje za mnom. Mama mi je rekla da sam sedela zakljucana u kupatilu sat vremena i da sam izasla tek kad me je baka zamolila.
    Prvo sto sam uradila kad sam ustala bilo je da odem do mesta gde ga je tata sahranio, ispod jorgovana u basti.
    Necu nijednog ljubimca imati vise. Posle mog Kerofiksa vise mi nijedan ne treba i necu se ni za jednog vezati. Ne mogu da prestanem da placem, razbolela sam se, imam temperaturu.. i ne znam kada ce mi biti bolje, ne znam stvarno. Znam samo da zelim da se moj Kerofiks vrati i da mi se smesti u krilo dok pisem ovaj post, da mi sapom lovi prste dok kuckam po tastaturi.. ali nece. Znam, budala sam sto i razmisljam tako, ali nedostaje mi.. a tek ce nedostajati..

    Laku noc srecko moj najlepsi.

    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 67 od 73 PrvaPrva ... 17576566676869 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •