Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 68
Strana 68 od 73 PrvaPrva ... 18586667686970 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,006 do 1,020 od ukupno 1087
  1. #1006

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas sam odlučila da malo pospremim kuću na miru - nema muških (otišli na raspust kod bake...svi ) i uključim ja usisivač i krenem, kad nešto počne da se dimi... ...i stane... Pregoreo...
    Dobro, imam ja još jedan usisivač i to onaj na vodu sa svim mogućim dodacima...Uključim njega, a on ne pušta ni glasa...
    Tako to ide kada ja na svetac hoću da budem vredna.

    E, da...ovom običnom usisivaču je istekla garancija 17. septembra 2009. Znači, od nedelje u nabavku...

  2. #1007

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Posle burne noci..i jutra bogme dolazi budi mene moj telefon nebi li ustao na posa'..

    Ustajem iz kreveta oblacim .. sve kontra carape jadna dobro jedna lose,pantalone kontra (dupe napred).. duks izvrnut kontra..i tako sav spetljan i sav gorim od alkohola izlazim napolje gde me ceka drug u kolima vec 15 min... ulazim u afto i krecemo..

    Preznojim se do tamo,muka,glava boli...haos.. e pajzi sad,Uzimam da napravim 3 u 1 i sipam vodu iz aparata kad ono voda 'LADNA..

    u tom trenutku nije bilo tuznijeg coveka na planeti..da ja ne popijem jutarnju kafu....

  3. #1008

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sinoć...neki detinji rođendan, manifestacije kakve ne volim uopšte, al kad se mora, ajde.
    Ugodim se ja, , pa reko' ajde da obujem čizme. Samo sto u njih moram da uvucem nogavice. I sve to meni mnogo lakše kad nogavice prvo ubacim u čarape, pa onda u čizme. Manje se zavrću i zarozaju.
    Prođe rođendan, preživeh ja onu ciku i dreku, al je, moram priznati, bilo lepše nego sto sam očekivala.
    Dođemo kući, ja naravno zaboravila šta sam htela da kupim kad smo se vraćali, pa ajd da skoknem odma dok mi sve to još u glavi. Nataknem patike i juriš niz stepenice (ne umem ja da idem ko normalan svet). Vidim ja pored radnje se skupljaju školarci, opet u klubu neka svirka. I vidim da vrište od smeha. I skontam. Ja, sa uredno upakovanim nogavicama u šarene čarape kao luda Nasta. Odma se me uslikali, još ću i na televizor da izađem . Uđem u radnju, namestim se dok mi ona devojka pakovala stvari i nikom ništa. Vidim,kad sam izašla, oni pozvali još gomilu drugara da me vidi, ali sam pokvarila im zabavu
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #1009

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Od jutros sam sama u kuci...ko velim da sve lepo raspremim ,prostrem ves, ofarbam se....da budem spremna za popodne....idemo u goste.......ali ja ne bi bila ja kad ne bih radila tri stvari odjedanput.....stavim mleko da se ugreje, dok se greje da izvadim ves iz masine...u medju vremenu zaboravim na mleko i odem da prostirem ves na terasu......u jednom momentu osetim miris zagorelog mleka...nasmejem se u sebi....nekome zagorelo mleko....e muko moja, jedva sam odlepila serpu od sporeta........

  5. #1010

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Krenula sam jutros u 7.45 kod pedijatra da sredim papire za komisiju da mi produže bolovanje...
    ''Dobro jutro!'' - rekla sam taksisti i otišla...

    Od doktorice do komisije...papiri ne valjaju, treba još nešto doktorica da dopiše, nazad do ambulante...pauza Prošla pauza, doktorica napisala šta je nedostajalo i ja ponovo do komisije...
    -Znate, Vaš broj je 63, vi ste popodne u komisiji u sobi 3.
    Tad mi nije bilo dobro...rade od 12. Otišla po drugo dete u školu, dovela ga kući, zadala mu domaći i drugom sinku dala da prepisuje školske zadatke...i opet kod komisije...
    U 12.45 pitam gospon čuvara koji stoji ispred vrata da slučajno neko ne uđe nepozvan kada će početi da rade doktori u sobi 3?!?
    -Ne pre 13!
    - Meni je gospođa na šalteru rekla da rade od 12!
    -Pa, znate, tek su stigli...sad će oni...
    Na kraju su me prozvali pred pauzu u 15.20 a papire sam dobila posle pauze u 16.10

    Na kraju mog putešestvuja ulazim u taksi i shvatam da taksisti govorim ''Dobro veče!''

    I ovo je država sa malim natalitetom, gde se radi na socijalnom programu da se poveća isti...aha...malo sutra...

  6. #1011

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Malo falilo sebi oko da iskopam
    Odem u soping danas, da kupim neke trendze posto sam krenuo na folklor je l', pa ne mogu u farkama ili dimijama da igram, a sve su mi po'abane, ne secam se kad sam poslednji put nosila trenericu A da, za 1. maj. Ok, snimim ja dve, zutu i zelenu, i snimim jos jednu maju, prelepu, sivkastu sa nekom aplikacijom onako.. vintage, sa klincima na prednjoj i zadnjoj strani majce, stvarno prelepa. Uzmem da osacujem cenu i velicinu, kad ono.. nema ni etikete ni nista gde mogu da pogledam oba. OK, odem do kabine da probam, i krenem da navlacim maju.. i osetim gde je etiketa. Neke minijaturne obe, a zakacene za unutrasnju stranu kod levog ramena, i kako sam prevlacila preko glave, ogrebe me ispod oka, i ocese preko beonjace. Prodavacica je mislila da placem jer ne mogu da stanem u maju
    I nisam je kupila, nisam ni cenu videla ni nista. Baksuz. Sad ckiljim na desno oko
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #1012

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snaslo me je to da sam po koji put vec pomislila da pobijem pola faxa (posebno profesora Djordja ) ..elem,kupila sam knjigu umesto koje sam mogla uzeti dve fenomenalne bluze ..ali ne! ..covek ima sam svoju knjigu ..najjadnije u tome svemu sto knjiga ima svega 30 strana

  8. #1013

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    SWnasla me ..., prekidac na zidu ispred kupatila, ono ....ne vredi ne znam kkao se zove....pali se tu bojler i svetlo....i zaglavio se prekidac za bojler
    Cackah ja nesto, ali kad sevnuse varnice, pomislih ma sta ima veze, grejacemo vodu na sporetu da se tusiramo
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  9. #1014

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snadje me stezanje i probadanje u predelu grudnog kosa .... izgleda jos 2 jace kise i ode ja...
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  10. #1015

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Uspješno se okitila poslovnica na vrijeme. Jeeeee
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #1016

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Još jedan dan na dečijoj hemato-onkologiji..i još su mi pred očima ta napaćena dečica i te tužne, uplašene okice..bem ti život, bem ti sve kad pogledaš u oči jednog petogodišnjaka i u njima vidiš starca i tek poneku iskricu života kad mu bar na minut skreneš pažnju sa njegove muke..i kako čežnjivo gledaju u moju kosu i kosu moje ćerke, a oni je nemaju odavno..prosto nisam znala kako da se okrenem da je ne gledaju..
    Sediš satima sa njima i njihovim roditeljima, ako ćutiš, ubi tišina, ako bi nešto rekao, šta da kažeš..

    I tako svakog petka..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #1017

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Decaci me docekali s posla u krevetu s visokom temperaturom.
    A ja se ceo dan patim s povracanjem

    Malo li je
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #1018

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Riknulo grejanje.
    Bio majstor.
    Kazhe, i kod njega isti kvar.
    Kazhe cheka deo vec 2 nedelje.
    Kazhe zhao mu je shto nam se to desilo u ovo doba godine.
    Kazhe Merry Christmas.
    Kazhem you too...poljubish me u ljubinku and have a nice day.
    Kazhe Thank you.

    ...a napolju nishta vishe osim tople letnje kishe
    a napolju lishce shushti izgleda da mnogo pljushti...

  14. #1019

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Da imam dva odvojena sastanka sa dvojicom odlicnih beogradskih arhitekata!
    Back in red!

  15. #1020

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Nakon dugo vremena sam probala čvarke te po prvi put trogirske palačinke (nutela, zmrvljeni keksi i višnje) - njami.....
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 68 od 73 PrvaPrva ... 18586667686970 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •