Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 69
Strana 69 od 73 PrvaPrva ... 19596768697071 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,021 do 1,035 od ukupno 1087
  1. #1021

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Pušem u hladno...ne praktikujem ono što pripovjedam...maltertiram se... sabotiram svoju potencijalnu sreću. Eto šta me snašlo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #1022

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Obili mi auto na parkingu na poslu u sred bela dana...i to auto parkiran ispod terase sa koje vidim ceo parking....
    budale odnele radio s cedeplejerom komplet....a ostavili kljeste...
    i najvise od svega boli me to sto unutra mi je bio cede - zadnji album Toseta Proeskog, koji sam dobila kao poklon, sa posvetom


  3. #1023

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ostala mi kvaka s' unutrasnje strane spoljnih vrata u ruci
    Onaj drugi deo kvake odleteo 2 sprata nize...
    Sreca te je ovaj deo bio onaj duzi...pa sam gurnula i otvorila vrata
    Da mi je znati ko mi namerno skinuo taj eksercic
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #1024

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Spav'o sam do 11.15. Eeej! To se u normalnim okolnostima nije desilo vec 15-ak godina. Eeej!
    Doduse, vilenila sam od 5 do 6 zbog gorushice, ali opet...eeej!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #1025

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    krenula ja bacit' smece sinoc i naletim na komshiju kako se shunja po spratu pita on mene jesam li kuci sad za praznike.. kontam ja da nije to trik kveshchn kazhem jesaaaaam, sh'o? jaooo divno krasno, ja idem u afriku na 1o dana 'el bi mogla prichuvat' zlatnu ribicu dok se ne vrnem.. ja ono rek'o ae.. kazhe da ti dam kljuch od stana? ja rek'o ma ne, donesi ribicu kod mene doma.. kad zvoni on nakon 5 minuta, gura stolic na kotachice sa sve 20-litarskim akvarijem i 5 ribica u njemu ... a mene shlogiralo kazhe, hrane se 2x dnevno, evo ovom zhlichicom ubacish dve ture 'rane.. filter imaju.. ako nije problem mozhesh malo i da poprichash s njima, ali nije neophodno.. ja ono shuuuur, hau jes nou


    a ja se isto znam uvalit' za medalju
    moomoo meee jooouu

  6. #1026

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Poslala sam e-mail na pogresnu adresu



    mis'im

  7. #1027

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Mama ne priča sa mnom. Iz čista mira...nedostupna je...na fixni neće da se javi...zovnem osobu koja je pored nje...samo da vidim da je živa. Da li da čačkam mečku ili da se i ja naljutim, bez razloga, naravno?

    A vremenaaa...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #1028

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Na poslu sam i tako bilo nekog lufta pa dovatim telefon da ispricham drugarici shta se ispodeshavalo ovih dana...U medjuvremenu mi udju neke mushterije...zovnem sheficu za neku informaciju, i taj momenta totalno zaboravim...Kad je proshla guzva ja mrtva ladna stisnem redial i uopshte ne provalim da sam okrenula kokoshku, te ti ko prava nastavim sa prichom shta je reko i kad dolazi...da ne reche jeli bre jel se to ovaj iz Francuske javio da dolazi, ja ne bih ni provalila....Hahahahaahahah...krenem da se smejem i objashnjavam koga sam zvala u stvari, a ona sve ponavlja ok, ok, ok...U stvari se i ona prepala da je zvao gazda jer nema prava da uzme slobodan dan nedeljom kao ni mi ostali....cccc
    ...najvaniji znak je - znak pitanja.

  9. #1029

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Odem kod doktorke (inace mi je drugarica) da uzmem neke recepte za komsinicu, tu nas dve pricamo, zezamo se nesto i ja pocinjem da kasljem kao magarac..Ona ce: "daj bre da ti "cujem" pluca".....prislonila slusalicu i oparah joj bubne opne...."BRONHITIS, jesi normalna, od kada tako kasljes"! Ja joj kazem :"pa sta se deres bre, daj lekic i recepte za komsinku i da idem:. Pozurih ja da ne dobijem umesto antibiotika injekcije, posto je ona surova po pitanju mog zdravlja, surovo brizna, sve je to lepo, ali ja ne volim bocccce
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #1030

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas sam silom prilike sjela u novi auto (službeni) koji je totalno drugačiji od mojeg macana u godinama.

    Uglavnom, nisam pogodila rikverc odmah pa sam skoro prodrmala temelje garaže te mi se na izlazu iz garaže par puta na uzbrdici auto ugasio jer nisam naviknuta na dizelaša i da mu treba više gasa dati.

    Ali..

    Nakon par minuta vožnje... Kao da sam rođena sa njime (ne, to nije Maybeline) Autek je išao kao lud s mojom nogom na papučici.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #1031

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Krenula ja sa sestrom u kupovinu.....u jednoj prodavnici okicena jelka san snova, sve crveni ukrasi, bas kako ja volim.....stale nas dve ispred jelke i komentarisemo kako je lepa..........odjedanpum ova moja blenta da pipne ukras da vidi od cega je......samo sam osetila udarac u glavu.....srusila je jelku koliko je bila pazljiva.......jedva sam odpetljala grane i ukrase iz kose.....o blamu necu da pricam.....ali je moja seka imala komentar na sve to.....kaze na svu srecu nije se ni jedan ukras polomio jer je moja glava ublazila pad..........ne idem vise ni po hleb sa njom.....

  12. #1032

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snašla me je zamena neke korpe na menjaču i zamena zadnjeg lonca na auspuhu.

  13. #1033

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Potrosih kod frizera umesto planiranih 1.500,00 negde oko 2.100 za sisanje i za farbanje kose......pa mi ne bi to dovoljno pa prosuh i jos 1300 za neke preparate.
    Snajde me da sam sa minimalcem u novcaniku, bem ti frizeraj bre
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #1034

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snaslo me blamiranje

    Obicno se, kad je ovako 'ladno, posle tusiranja mazem i oblacim u sobi, a pride i navrnem muziku, dzuskam itakoto. I tako danas popodne, posle tusiranja, odvrnula Depeche, ne cujem nista, skacem po sobi golisava, 'vatam se za kremu, koristim je kao mikrofon, izvodim tako golisava i neki turbo trbusni ples.. cuda I u svoj svojoj zanesenosti, ne skontam da je neko kucao i provirio glavu kroz vrata.. i gleda. Kad sam primetila bivseg u okviru vrata, kao prekrila se majcom, postidela se, zanemela, ne mogu da mu kazem cak ni da se okrene dok se ne upristojim.. a on ne moze da se skloni sa vrata
    Nista, gledao me je i ranije golisavu, al' je drugacija situacija malo. Pila sam onu kafu koju sam skuvala meni i njemu kao da sam pila ricinis. A njemu se osladila, rekla bih
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #1035

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Udubila sam se u misteriju zlocina koji resava cuveni Herkul Poaro.....taman kad sam bila na pragu da otkrijem ubicu - pre nego sto su to njegove sive celijice to i slutile........ NESTANE STRUJA

    Strasno
    ...danas malo, malo - pa nestane struja...

Strana 69 od 73 PrvaPrva ... 19596768697071 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •