Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 6
Strana 6 od 73 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 1087
  1. #76

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    15,5 sati provedenih na poslu
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  2. #77

    10 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    zvoni mi telefon, poslije uvodnog bla, bla, pita me frendica jel mogu do nje (30 minuta hoda) da joj pomognem da unese drva. naravno, kazem je, samo da zavrsim rucak i stizem. zavrsila ja rucak, jela, izletila napolje (pada snijeg, naravno), uhvatila pravac...kad skoro na pola puta stize mi poruka: ej, ne moras doci, doci ce xyz.
    malo mi je skocio tlak, pa sam poslala jednu bijesnu poruku i vratila se kuci. trenutno se trudim sacuvati hladnokrvnost, pa brojim unatrag od milijun.
    nattydread is coming to dinner

  3. #78

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašao me je divan sa spletkašicom, laktašicom, mudrašicom, (ma imala bih još kakvih epiteta da dodam), ali da ne davim, jednom rečju sa lošim čovekom koji je svako drugačije ponašanje od svog nazvao paranojom. Čuj, ko me nazvao paranoičnom! E onda sam , probudio se u meni , te u tri rečenice ja nju . Njoj sam pokvarila zadovoljstvo uživanja u sopstvenim glupostima (poluuvređenim tonom mi je rekla da sam nekad baš preoštra), ali sam ja ostala .
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #79

    10 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    bilo jučer...
    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    zvoni mi telefon, poslije uvodnog bla, bla, pita me frendica
    baš ta ista frendica iz posta sa drvima, ushićenim glasom (već sam protrnula) da idem sa njom na selo da joj pomognem da utovari neke đavolje kukuruze u čardak. naravno, dok smo tamo stigli, malo je i snijeg počeo da pada. i tako uglavnom, dobila sam upalu mišića, vjetar me produvao najstrašnije, koljena su mi klecala od slabosti, isakatila sam ruke (jer je dosta kukuruza trebalo očistiti od onoga zelenoga - pojma nemam kako se zove, ali sad to nije bilo zeleno, nego sasušeno smeđkasto). tada sam saznala da se to zeleno od kukuruza u tom selu zove "ljilje", tako je dan nadasve bio poučan. ali da nije sve tako crno, pročitaj post "šta ste radili sinoć".
    nattydread is coming to dinner

  5. #80

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasla su me 4 vezana casa bez pauze (od 10h do 13h) i isto toliko price, tako da nekako tek sad pocinjem da dolazim sebi Odmah sam se setila jos jedne u nizu prednosti komunikacije preko neta, extra je pogodno kad izderes glasne zice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #81

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    dobila sam cimera! eh da u mojim godinama. u zgradu koju sam iznajmila za moj biznis u zadnju sobu koju ne koristim uselio je fotograf. odlicno za moj kao i za njegov posao.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  7. #82

    13 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    dobila sam posao u struci u pristojnoj firmi (no more konobarisanje ) i f*cking ne mogu vjerovati stigao mi je papir koji očajnički čekam da bi mogla konačno napraviti ličnu kartu (hvala tri majko srbijo na jubilarnih deset godina čekanja) i to sve u jednom danu
    nadam se da ne sanjam
    nattydread is coming to dinner

  8. #83

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    dobila sam posao u struci u pristojnoj firmi (no more konobarisanje ) i f*cking ne mogu vjerovati stigao mi je papir koji očajnički čekam da bi mogla konačno napraviti ličnu kartu (hvala tri majko srbijo na jubilarnih deset godina čekanja) i to sve u jednom danu
    nadam se da ne sanjam

    Snašlo me je da sam pročitala na ovoj temi lep post, pa eto samo htedoh da našoj Natty poželim puuunooo uspeha (i dovoljno para) u poslu u struci u pristojnoj firmi , a i da joj poželim što manje maltretiranja po šalterima dok ne izvadi LK.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #84

    02 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Snašlo me je da sam pročitala na ovoj temi lep post, pa eto samo htedoh da našoj Natty poželim puuunooo uspeha (i dovoljno para) u poslu u struci u pristojnoj firmi , a i da joj poželim što manje maltretiranja po šalterima dok ne izvadi LK.

    Potpisujem gore navedeno + da nam se ''ukačiš'' sa posla kada ''upriličiš'' priliku


    Sretna sam zbog tebe
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #85

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    e pa hvala vam svima čisto da znate, žuraja je kod leba u onom oronulom kafančetu...prostrla sam i svečan tepih
    nattydread is coming to dinner

  11. #86

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat nattydread kaže:
    dobila sam posao u struci u pristojnoj firmi (no more konobarisanje ) i f*cking ne mogu vjerovati stigao mi je papir koji očajnički čekam da bi mogla konačno napraviti ličnu kartu (hvala tri majko srbijo na jubilarnih deset godina čekanja) i to sve u jednom danu
    nadam se da ne sanjam
    Citat Mish kaže:
    Snašlo me je da sam pročitala na ovoj temi lep post, pa eto samo htedoh da našoj Natty poželim puuunooo uspeha (i dovoljno para) u poslu u struci u pristojnoj firmi , a i da joj poželim što manje maltretiranja po šalterima dok ne izvadi LK.
    Citat Goga[CENTER kaže:


    Potpisujem gore navedeno + da nam se ''ukačiš'' sa posla kada ''upriličiš'' priliku


    Sretna sam zbog tebe [/CENTER]
    E kada čujem i vidim ovako nešto, sve mi nekako lakše i svetlije i smislenije! Za one koji su istrajni i dovoljno hrabri. Sve čestitke i od mene!!!!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  12. #87

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Radostan zbog Natty.
    Dobila devojka posao.
    Pa neka ti je srecno!
    Poruku je izmenio A6quattro, 14.11.2006 u 10:54
    nomen est omen

  13. #88

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    dobila sam posao u struci u pristojnoj firmi (no more konobarisanje ) i f*cking ne mogu vjerovati stigao mi je papir koji očajnički čekam da bi mogla konačno napraviti ličnu kartu (hvala tri majko srbijo na jubilarnih deset godina čekanja) i to sve u jednom danu
    nadam se da ne sanjam
    pa cestitam i eto vidis kako je kod nas sve lepo a i cekanje se isplati

    zelim ti sve najbolje na novom poslu
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  14. #89

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sve cestitke za nattydread, pokazi ti njima.

    Nego da se vratimo na temu, vracajuci se kuci, slusam radio i saznajem, da ce, od nesto skoro, moja ulica upasti u oblast gde se naplacuje parking, to je naravno onaj isti parking od oko 70 mesta za 1 zgradu od 200 stanova, i naravno okolne zgrade, posto su njihovi parkinzi jos manji. Sad cu jos morati na godisnjem nivo da placam vozanje u krug ili cekanje dok neko ne odluci da ode od kuce i ustupi mi mesto.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  15. #90

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me nista nije "snaslo" jer sam ostao kuci,upravo da me ne bi "snaslo"...

Strana 6 od 73 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •