Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 71
Strana 71 od 73 PrvaPrva ... 21616970717273 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,051 do 1,065 od ukupno 1087
  1. #1051

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Prvo saznam da postoji mogucnost da uslov za budzet bude 42 boda,potom posaljem profesoru mail da ga pitam nesto vezano za ispit, i on mi rekne da ne mogu da polazem taj ispit. A spremala sam ga evo 3 dana neprestano. S obzirom da ne mogu da polazem taj ispit...ja sam svoje skolovanje zavrsila,jer moji nemaju novaca da mi plate dalje skolovanje.... osim jedina nada koja je ostala a to je da uslov za budzet bude 42 ...mada cisto sumnjam...eto koji sam baksuz ponekad...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #1052

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jutros vozeci prema poslu, umalo da pregazim jednog ludaka koji mi je iskocio ravno ispred automobila. sva sreca pa samo sto sam krenula sa semafora i polako sam vozila...
    i jos dere se iako prelazi na crveno, jer covek nije mogao da dozvoli da mu kidne autobus...


  3. #1053

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Malo pre, vadim cveće (drvo života) iz bašte, da nosim u školu, i vadeći biljku slomim 2 ašova, 1 lopatu i 1 vilu dakleeeee, nemam reči

    e da, zaboravih, ispred univera, idem ja u rikverc, žurim, kao i uvek i ne vidim da iza mene stoje kolica za pazar, i naravno, overim ih

    zaboga, pa tek je jutro oooo oooo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #1054

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas sam se na poslu svadila sa sefom....Radim po ceo dan svaki dan i to vec cetri meseca i kada trazim jedan dan slobodan, lepo mi kaze:"a ko ce da radi?". E, onda mi je uzkuvalo...Vise ni sama ne znam sta sam sve lupetala.Ceo dan sam bila ljuta, i tek u dva sata mi kaze da sam dobila tu subotu slobodnu...Sta da kazem....

  5. #1055

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snaslo me je otpusavanje lavaboa i niz prigodnih komplikacija koje uz to idu. Snasao me i nagovestaj isijasa
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #1056

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ispit bio danas,a ne kako je trebalo sutra...I oni ocekuju od mene da za 10 min predjem 105km da bih stigla na vreme.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #1057

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Oli je suncanica...oli sam pojela nesto pokvareno u lijepom Montenegru...al' da me snaslo, snaslo me
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #1058

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snašla me zubobolja, snašla me još juče, a zubar zakazao tek za sutra. Doduše, sve manje boli a sve više otiče. Do jutra će mi Rocky Balboa biti middle name
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #1059

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snasao me je citav rafal uvreda upucen na moju adresu. To valjda zato sto nisam dobila sledovanje za ovu nedelju.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #1060

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Kao i svakog avgusta, moj sin završi na rendgenu. Jedne godine je to ruka, druge prstić, treće noga, pa glava i tako redom.
    Danas beše čukalj.
    Budući nizak rastom (185cm), okliznuo se u kupatilu, pomerio iz ležišta wc šolju, oslonio se na lakat dok je padao, te ugruvao ruku i povredio nogu. Srećom, nije prelom, ali eno ga u gipsu sa podignutom nogom i kesom zaleđenog graška, kako očajava što ne može na trening i na tenis.
    Što kaže moja pokojna baba, kao da sam ga u gaće povijala..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #1061

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snaslo me je to da mi je eksplodirao neki djavo na bojleru. Bilo je to jedno vrlo romanticno budjenje.
    Taj osecaj straha i nemoci da se uradi bilo sta, da nemas pojma sta ce se desiti sledece, da l' ce se nesto zapaliti il' nece, da nemas nacin da pozoves vatrogasce jer nemas fiksni telefon... uffff. Po stanu siklja vrela voda, dim, para i sve ostalo, u prostoriji u kojoj je bojler nalazi se i frizider koji zajedno sa kablovima vec solidno pliva u vodi... nikad nisam toliko premrla od straha.


    Pokupim vodu, krec i ostalo sto je pootpadalo... i dok se sve to desavalo, nije bilo vode. A onda je u medjuvremenu dosla voda... al' ja sam tad bila u prodavnici Ulazim u stan, a voda samo do kolena. Zovem druga koji je vodoinstalater da mi kaze gde da zavrnem vodu. I sve bi to bilo super da mi za taj poduhvat nisu trebale kombinirke The rest is history.


    Uf. Nemam vise energije Sad bih mogla i da doruckujem.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #1062

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Rešio ja da menjam telefon.
    Te ovaj ću, te onaj ću... i pronadjem jedan koji mi se svideo. Da mi čovek da ga ponesem i prebacim brojeve i kojekakve zabeleške.
    Sredimo sve i razmenemo dobra, kad treba mu nešto moj novi samo da pokaže nekoj mušteriji, jer nema više takav u radnji.
    Vrati mi telefon posle nikog vremena, kad nema ni jednog broja telefona više, a ni jedan broj još nisam prebacio na karticu....
    Uf,...dugogodišnje sakupljanje je za po' sata isparilo .
    Još sam u šoku i neverici...

    Dragi drugari, poznanici, prijatelji, svi vi koji ste imali zacementirano mesto u mom srcu, a nemate ništa protiv da na tom mestu i dalje ostanete, ne budite lenji... pošaljite poruku i predstavite se ...
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #1063

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Poruka u inbox-u...
    ...znaš, jako sam ti zamerila što mi se nisi javila kad si bila...
    Posle 5-6 meseci se setila. Sva bitna.
    I naravno, digne mi se kosa na glavi, kao i svaki put kad se klimakterična ženturača pojavi u mom prostoru.
    Ali, bi mi nekako žao da je uskratim za odgovor, te napisah...
    Jbg, doletela sam na kratko, samo da ugradim silikone jer su ovde jako skupi,
    i čim sam se oporavila vratila sam se nazad.
    Ali mico, ako baš toliko želiš da me vidiš...dolazimo i sledeće leto da Milovan produži qrac, pa ti i ja za to vreme možemo otići negde na kaficu. M? Šta kažeš?

    Nema odgovora.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #1064

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Htela sam prvo da napisem post u "Ja bih da se pohvalim..."
    Dakle, ovo mi je vec treca poplava u mesec i po dana


    Al' nekako me to vise i ne potresa
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #1065

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snašlo me da pravim tri torte posle posla danas,deci sutra za rođus.
    Dobro je što je o jednom trošku al'da ima da se sprema,ima...
    Ne bi tako ubola ni da sam tempirala.
    U razmaku od dve godine i dva dana.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 71 od 73 PrvaPrva ... 21616970717273 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •