Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 73
Strana 73 od 73 PrvaPrva ... 2363717273
Prikaz rezultata 1,081 do 1,087 od ukupno 1087
  1. #1081

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Tužio me Jutjub zbog povrede autorskih prava trećeg lica
    Ja mislila neki zez...uložila sam prigovor i malopre mi stiglo da su mi odbili prigovor.
    Uputiše me na neki pravilnik, čitam i ne verujem...savetuju mi da se konsultujem sa pravnim licem, advokata da si nabavim.
    Jbt...jesu oni normalni...pa zar kršim hebena autorska prava što moje dete pleše pod tamo nečiju (zaštićenu) muziku?
    Kazali mi i da skinem muziku pa će ostati video...m' da...nije to glamočko gluho bRe...
    E budale...
    Vo imja oca
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #1082

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jebem ti Pavlovljev refleks, da ti jebem...
    Uđem kupatilo, natočim u lavorče vrel vodu da banjam noge, nešto sam se nazimila. Spustim lavor na pod, izujem čarape, umočim ladne noge u vrelu vodu...joj lepote, Spustim lepo dasku na wc šolji da bih sela. I ladno sam se upišala!!! Ne skroz, al sasvim dovoljno.
    Nisam ni znala koliko sam izdresirana.
    Ubi mi doživlja načisto...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #1083

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas me snašao veliki lift u mojoj zemunskoj jedanaestospratnici u konspirativnom odnosu sa EDBom...iznenada i bez najave
    Cirka 30min sam imala fleševe jedne od scena Mi Nismo Andjeli...izvinite ja sam se zaglavila

  4. #1084

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    e majko moja sta sve mene nije snaslo od leta na ovamo!
    najnovije je sok


    taman sam mislila ,stabilizovala se,izdala lokal,ozbiljni ljudi,sredila sebi deo za gajbu,kad ,ovi kreteni iz epsa za odvajanje strujomera traze oko 700 evra
    mozda bidne i vise s geometrom i ostalim govnima od papira koje treba da podnesem

    u soku sam

    il cu da se propijem il cu ozbiljno da pocnem da razmisljam o droZama nekim...
    Poruku je izmenio believer, 13.11.2015 u 23:03
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1085

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    E pa danas su mi menjali majstori tus kabinu i wc solju, a prirodne potrebe su morale da cekaju...cekaju, bas mi je bilo tesko, cupkala u mestu i tako docekala konacno oslabadjanje............sa dubokim uzdahom uuuuuuuuuh
    nisam znala da ce mi to tako tesko pasti
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  6. #1086

    Re: Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    snaso' me traffic .

    moras biti ili potpuno lud ili veliki optimista da vozis u ovoj varosi .
    kruzni tokovi gde ne bi trebali biti ni pod razno, za gde da parkiras treba univerzitet da protumacis tablu, ako kojim slucajem uletis u prvu zonu a nisi platio unapred , cestitka deset puta veca za nedelju dana , ni slucajno da ne vozis bus lane-om a crni taksi kad god hoce , biciklisti i motoristi zuje na sve strane ko amazonski komarci , da ne pricam o turistickim trotockasima rikshama bez i jednog svetla , ali zato im stereo system pichi
    da se cuju na kilometar , i tako to ....


    jebo lud zbunjenog , s tim sto u citavoj prici , najverovatnije meni pripada uloga zbunjenog .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #1087

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    malo mi je eps zagorcao zivot sa dokumentacijom koju trazi i koja iziskuje nepotrebne troskove,jer izvinte,sta ce mi svi ti papiri kad uredno vec placam struju dvaes godina na toj adresi,samo hocu da odvojim spratove ,jebemu misa ,nego belaj novi..... stigla nova pvc vrata za ulaz....cigani spazili,fino za kvaku,fino za vrata pa bez u mrak! doli iz policije,kazu: sto cigani odnesu to se vise ne nadje..... fala,gospodo policajci,..... znaci,necete cak ni da sprovedete istragu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 73 od 73 PrvaPrva ... 2363717273

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •