Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 43
Strana 43 od 73 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 645 od ukupno 1087
  1. #631

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Što bi Gidra rekao:Totalitarna monodrama.

  2. #632

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snasao me je stomacni virus
    serem k'o grlica..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #633

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snaslo me srce....mirujem i pijem lekove.....i preskacem stresne stranice knjige koju citam......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #634

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Diplomirani kreten je pusti hidrofor u rad i nabio zadivljujući pritisak vode u zgradi
    kratko rečeno poplavio je prva 3 sprata a meni 4. je popustila cev na spoju ispod lavaboa i u vodokotliću
    procurio sam
    zato je slivnik još zasmrdeo s poda pa će doći majstor s toljagom da to sve popravi
    a onda ću da ga zadavim u kadi koja preliva kao Nijagare...
    P.S.
    inače udavila su se 2 majstora koja su popravljala kanalizaciju u rupama na ulici zbog naglog priliva vode ...
    izvodjač radova ovu poplavu pravda globalnim zagrevanjem i naglim topljenjem glečera na polovima
    a komšije mu spominju majku i sestru s muškim polovima u kombinaciji
    odoh da se priključim grupi ljudi s vilama i bakljama da bar nešto da vidim dok ne dodje struja
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #635

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    kad sam se vracala iz teretane veceras, kupila sebi jednu cokoladicu da si dignem pritisak
    i lepo ja nju otvorim, zarijem zube u nju.. uzivancija..
    kad ono, prolazim pored neke kuce gde nesto bazdiiiiii u pi*du materinu
    a bas sam bila na najlepsem delu cokoladice, sredina.. i kako sam zagrizla, zapahnuo me miris nekih.. baljezgarija..
    i meni presedne
    popizdim..
    i bacim cokladicu u kantu..
    a u rac..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #636

    14 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Malo '' planskog '' odrastanja...

    Bolan proces...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #637

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ofarbala sam se. Prvi put u životu i to odmah dva puta u istom danu, ... Prvo me je neka ljankase unakazila , pa sam se sa njom popi....a , pa sam išla kod drugog frizera i sad je sve ok... Trajalo je celo popodne...



  8. #638

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    danas, u teretani, resim po prvi put da overim tus kabinu, odnosno da se istusiram tamo..
    i udjem ja riba i zakljucam.. a brava neka jebena, kad zakljucas ne moz' otkljucas.. i ja ne mogoh da otkljucam
    pola sata je trajala akcija spasavanja, dotle je meni tusiranje preselo posto sam ja haos klaustrofobicna.. mislim da su moju viku culi u krugu od dva kilometra..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #639

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snaslo me nesto najgluplje i najgore sto se moze uraditi.... odustajem od onog od cega najmanje trebam!
    smesi se... sutra ce biti gore

  10. #640

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Izgubila sam prijatelja. Još pre neki dan, ali danas znam za sigurno.



  11. #641

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Vakcina, temperatura, kenjkanje,.. torta koja se malo raspuzala, glavobolja..


  12. #642

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    .. eh, imala sam jbeno vece..
    usred veoma interesantne konverzacije na msnu sa par dragih ljudi odavde ja sam bila u nekom downloadovanju nekih Windovs tema za komp.. i uspesno sam skinula par tema i instalirala.. i tu poslednju temu ja lepo instaliram.. kad ono, sve sto je bilo belo postalo crno
    ja ga brze bolje restartovala i tako ostavila Najku da se pita gde sam ali kad sam ga upalila ponovo, ostalo isto
    ajde kao pokusam sama da ga promenim preko Properites.. ali ne vredi, dogadjaj ne pije vodu, ne mogu nista da vidim, kad mi je sve crno pokusam naslepo onako po secanju.. dzaba, samo sam jos vise sjebala gledam u fucking komp i pozadinu.. jedino se inace videla pozadina i ikonice, sve ostalo je bilo crno.. i odluka padne da sebi izbijem poslednje pare iz dzepa i da ga nosim kod cika doce danas.. ali imam srecu da imam drugove hakere, pa su uspeli da nameste
    tako da je sad sve ok, osim sto ne vidim stvari kad hoverujem misem preko necega

    eto sta se desi kad idiotu date internet
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #643

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ....ajde ustaj...otvaram oci i ugledam kolegu...ajde zakasnicemo na dorucak....saram pogledom pa da ja sam u hotelskoj sobi...(kako si usao... ,pa ti nisi ni zakljucao vrata)uh boli glava sinoc je bilo ludo promocija se pretvorila u ludu zurku do sitnih sati ,jao kako ume da boli glava od previse pivE
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  14. #644

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nije danas al' to ne menja stvar....


    Pokrajinski sekretarijat za demografiju, porodicu i društvenu brigu o deci

    Pozivamo Vas na otvaranje četvrte izložbe 250 nagradjenih likovnih radova,
    na temu "Sestru i brata želim"
    čiji su autori deca predškolskog uzrasta, iz predškloskih ustanova AP Vojvodine.
    Otvaranje izložbe, uz prigodan program i dodelu nagrada, je u utorak 8. aprila 2008. godine
    u holu zgrade Izvršnog veća AP Vojvodine, Novi Sad,......

    Kažu da je moje dete dobilo prvu nagradu

  15. #645

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nije danas, ali kao da je danas bilo...






    Nekada davno, dok dam jos smatrao da je asistentski beli mantil seksi, krenuo sam da odrzim cas dvadesetorici nestasnih studentkinja.
    Tog dana je kabinet u kojem obicno drzim cas bio zauzet i dobio sam upute da koristim drugu salu.
    Tako ja dodjoh do grupice koja me cekala i dojavio im da odlazimo u drugi kraj zgrade, u drugu salu.

    Stigli smo do sale, pokusavam otvoriti vrata, pa da se sklonim u stranu da dame udju...
    Ops, zakljucana...
    Proverim jos jednom, malo jace gurnem, ne otvaraju se...
    Hm, glupo mi je da devojke saljem kod portira po kljuc, sidjem ja dva sprata nize na portu i trazim kljuc sale.
    Portir dugo trazi i daje mi lancic sa tri kljuca, kaze jedan od ova tri ce biti pravi.
    Popnem se ponovo gore i pokusavam da otkljucavam vrata ali nijedan kljuc ne otvara bravu, iako se broj na kariki slaze sa brojem vrata.
    Ma vest sam ja majstor, znam kada brava zapne, treba to malo jace stiskati i gurkati.
    I tako krenem manjom pa vecom silom i to po svakom kljucu posebno. Guram vrata, nalecem telom, iza sebe cujem blagi smeh i nevericu, studentkinje su prestale caskati i sada su vec sve gledale u mene.
    Kada sam vec pokusao i sa prilicno velikom silom da uletim (vrata su metalna, pa mozda zapinju), zakljucio sam da nesto nije u redu. Ovi kljucevi ne valjaju!
    Odem ljutit na portu ali ne pokazujem portiru, vec trazim drugi kljuc, tvrdeci da ovi ne odgovaraju.
    -To si ti kljucevi, kaze on, kako ne odgovaraju? Sad ce on da vidi.
    Popnemo se ponovo na drugi sprat i on ugura prvi kljuc u bravu.
    Kljuc se ne moze zakrenuti.
    Nasta on izvadi kljuc iz brave, pritisne kvaku i otvori vrata prema sebi.
    -Pa, vrata su otkljucana, kaze, i gleda me nevericom....
    Gledaju me i 20 studentkinje, zabezeknuta stanjem...
    A ja da propadnem u zemlju od stida... sve vreme sam gurao vrata umesto da povucem.
    Kasnije sam proverio, bila su to jedina vrata na ucionicama, koja su se otvarala prema spolja!
    __________________
    Poruku je izmenio biterlemon, 08.04.2008 u 11:35
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 43 od 73 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •