Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 59
Strana 59 od 73 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 871 do 885 od ukupno 1087
  1. #871

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    e, napokon mi je i pozlilo vec par nedelja vucem neki kasalj, nikako da zbog toga odem kod lekara i u poslednje dve nedelje nocima ne mogu da spavam od kasljanja i ne mogu da disem.. e, jutros oko 11 probudi me to da mi je jako lose.. prvo sam mislila da je od piva sinocnjeg, da bih se prevarila jednom lepom nesvesticom i povracanjem
    nda sam se prcala sa tim do 12, a spavala do pola 4, tako nesto.. evo, sad mi se vrti u glavi, izbacuju mi se one tackice pred ocima, ali ih stoicki podnosim :SmajliKojiSeBusaUGrudi: idem kod lekara dogodine
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #872

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Svratim danas na temu "zubobolja" i htedoh da napisem: ma pusti zub nek' jede govna...
    i bolje sto nisam. Garant bi mi 10 zuba ispalo. Ovako...samo sto sam pomislila na to, ispala mi plomba dok sam muljala bademe.
    E i neka je. Tako mi i treba.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #873

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    (juče)

    Cocorocin rođendan

    Šmizla je bila sva bitna (e, pa ne pune se dve godine svaki dan). Igrale smo, pevale, čak smo stigle i do čočeka .
    Zatim je stigla i dvomesečna beba, po imenu Emilija. Bukvalno sam je maznula iz maminog naručja , pričala joj, mazila je, slagala neke blentave face, samo da joj skrenem pažnju na sebe
    Kakvi su medenjaci, ti maleni stvorovi.
    Kiki je po starom dobrom običaju, bio ''blažen međ' ženama'', svirao je metalofon, a devojčice su igrale. Kako su medeni
    Emiliju nije ništa moglo da spreči da zaspi, u naručju tete, koja se čudno ponaša . Ništa joj nije smetalo, ni buka, ni graja.

    Na red je došlo i duvanje rođendanske svećice. U momentu je Cocoroca uzela ''malo'' šlaga i razmazala se po licu.
    Tako zamaskirana, je sredila plamenčić.
    Ne zna se ko je bio sretniji, ona, klinci oko nje,ili mi - ''matori''.
    Divnog li dana
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #874

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Od onih sam koji se sami lece dok ne zagusti

    Izgleda da mi je zagustilo i pregustilo jer sam danas
    morala posetiti cika doktora
    A tamo haos ...
    Redovi dugi u nedogled, penzioneri ubijaju vreme i cakulaju po pola sata u ordinacijama.
    Ulaze preko reda da bi se snabdeli lekovima za praznike kao da ambulante nece raditi mesecima.
    I tako ... i da udjes zdrav tamo, definitivno bi izasao odande bolestan pa makar i u glavu
    Elem, posle dobrih sat vremena cekanja stigoh i ja na red.
    Doktor zuri ... zadnji sam mu pacijent, prepisa mi coek par inekcija pa se vidimo posle praznika
    Gledam ga i ne verujem
    Doktore vi to delite inekcije ko bombonice, pa niste me ni pregledali coece?!!!
    Gospodjice, to vam je tipicna gripa, srecem se ja sa tim vec zadnja dva meseca, ajde bice to dobro samo puno limuna i caja

  5. #875

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Paa mene wala nishta specijalno..bzw..ja u prDawnicU,i kupujem sok cigare i cokoladuUuUu...i ona mi to stawlja u kesU i kaze da necu mozda neku wecu kesu ja reko(ih da se ja posprdam malo,pomislih) i ja krenem: 'neka hwala,ziwim blizU ona kaze :aha,ok''...ja dodajem:'inace ziwim tu blizu,fin stan onako skroman,preuredili smo ga skoro..i majka skoro uzela crwenu kuhinju,nowe tepihe...bas sam sebi skoro uzeo nowi stO za kompjuter..i zadowoljan sam jako,mogu ti reci...i tako sam prDawachicU malo smOrio,mada je widjela da se sprdam a lik iza mene cheka na kasU,i kleo me ,siguran sam

  6. #876

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Svi se porazboljevali... Znači, nemam zdravo čeljade u kući...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #877

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ............
    Love comes again......

  8. #878

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    [IMG] [/IMG]

    na zalost, jucer je nakon 15 godina lajanja, otisla lindica
    nattydread is coming to dinner

  9. #879

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Obožavam slatko...i prejela sam se kolača kao malo dete...sad mi je malko...muka
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #880

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    danaS sam kasLja ka ludak,i gle chuda uzeh winO rujnO,i ozari se Ja..ni kaslJ wise
    mada,danas chitaw dan mi je biO fino skockan..

  11. #881

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašla me jedna brkata blagajnica ž. stanice...koja mi je saopštila da voza za moje odredište nema..tek uveče ...možda...te sam odložila put...

    ..a obično idem busom...sve mi se poremetilo...

  12. #882

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Da krenemo od petka...kad mi je crk'o mobilni ...otišao mu displej...bijel kao snijeg...
    I odem ja danas u mtel, jer preko njih sam kupila tel. na koji imam garanciju 2. godine, a kupljen je prije godinu i 3 mjeseca...
    Dražesna teta na šalteru kaže meni da garancija važi samo godinu dana iako piše da je dvije...
    Ja ...molim
    Nazvaće ona servis da provjeri da li će htjeti da uzmu telefon mada ona nevjeruje...ali eto nazovite vi kasnije...
    Ja i dalje
    Eeeeeeee 'bem ti državu i ...!
    I'm floating on air..

  13. #883

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    dobro da si se setila da imas garanciju. a moj muz, kome je riknuo novi telefon, odneo ga na popravku, lupio pare i tek onda video u garanciji da je istekla samo mesec dana nakon popravke...


  14. #884

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    celu noc nisam mogla oka sklopiti.... svasta mi se motalo po glavi i bolela me je noga... zaspala sam tek negde u 6 jutros... a ustala u 20 do 12 i onda trcala na fax, mislim taxijem i stigla sam na vreme
    Citius, Altius, Fortius.

  15. #885

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Odlazak kod roditelja ..ona moja ulica ,nešto mi se smanjila,nije onako ogromna ko nekad...

    Snašao me miris majkine kuhinje,s' vrata ..tamo mi je i koru suvog hleba,slatko pojesti.

    ...i jedan susret..neko koga nisam dugo srela...

Strana 59 od 73 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •