Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 34
Strana 34 od 73 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 1087
  1. #496

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    grip ili obična prehlada, sve jedno, samo me je pogodilo.

    najgore je što mi je nos začepljen.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #497

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ništa posebno...osim što sam se uspavala, na pola kilometra do pumpe ostanem bez gasa završila na Hitnoj zbog jakih bolova u stomaku izbušili me onim iglama kao sito očas posla...
    Dan D, bolje da se nisam ni probudila jutros

  3. #498

    Postao sam striko !!!

    Jutros u 6:16 časova u Betaniji rođena je jedna devojčica sa 3600 grama i 52 cm.

    Postao sam striko.

    Čestitam i zahvaljujem se onima koji su uradili sve da mi dodele tu titulu.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #499

    Odgovor: Postao sam striko !!!

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Jutros u 6:16 časova u Betaniji rođena je jedna devojčica sa 3600 grama i 52 cm.

    Postao sam striko.

    Čestitam i zahvaljujem se onima koji su uradili sve da mi dodele tu titulu.
    ČESTITAM STRIKO!

  5. #500

    Odgovor: Postao sam striko !!!

    Cestitam striko !
    Omnia vincit Amor

  6. #501

    Odgovor: Postao sam striko !!!

    Da vam je ziva i zdrava, mali. Pocni da skupljas pare za sladolede, zvake, lutke, bioskop i sve ostalo.
    zasto imam utisak da ce tebe najvise voleti od sve rodbine....
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  7. #502

    Odgovor: Postao sam striko !!!

    Hvala Duga12,

    hvala Danka,

    hvala Cecara...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  8. #503

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    1. Čestitam striko

    Ehhh to traje već danima.

    E vidite... Jadan je otac koji ima ovakvog potomka. Tužan i jadan.

    -Varljivo leto '68-



    Malo pre nego će raspust uhvati mog sina neki žvrljititis. Mislila sam da je to prošlo onda kada sam otkrila avion i autobus na zidu u dnevnoj i bezbroj kružnica na tepihu koje je napravio uz pomoć nekog mog najtamnijeg karmina koji je pronašao. Bila neka faza i završila se. Računam, sad je provalio da postoji papir. I jeste, koristio ga, crtao pisao žvrljao... dok nije počeo pubertet I kupio je marker. Najdeblji i najcrnji koji je našao.

    Prvo sam primetila mali potpis u prizemlju. A onda sam ušla u lift

    - A jel si se i ti upisao dole kod lifta?
    - Aha.
    - A vidim dao si mu ga i po liftu...
    - Pa maaaalooo
    - Koje malo mislila sam da je crkla sijalica kad sam ušla! Jel žvrljaš po školi?
    - Žvrljao sam, al' nisam puno. Aca i Stefan ižvrljali sve stolice, ja sam samo malo po čiviluku.
    - Dobro, eto žvrljao si, probao si, nemoj više. Što da ispadneš majmun za to se smanjuje ocena iz vladanja, teraju te da ribaš dok ti se tetkice smeju. Glupo. A i nije lepo. Aj' nemoj više po školi, a lift ćeš sad da opereš, hvataj se za aceton. Jasno ono za školu?
    - (smorena faca) Da.

    I prođe taj društveno koristan rad. Mislila sam nešto je ušlo u tu čupavu glavu. Ali... tu glavu sam ja rodila

    Prvo sam primetila na pločicama u kupatilu. A onda sam ušla u kuhinju Ihhh marker i pločice, kako je to glatko i lepo, prosto ti dođe sve da ispišeš, znam...

    - Alo Pikaso, si ti zdrav???
    - Pa jel si rekla da ne smem u školi?
    - Ajmo sunđer, cif, i sve mi vrati kako je bilo ja ću se praviti da se nisam ni probudila danas, biće bolje i za tebe. Nema ni u školi ni kući, ako to nije tvoja soba. Tebi nije dosadno da ribaš?
    - Jeste

    Marker bačen u đubre.

    E sad je naišla sex faza Počeo je da lepi golaće po zidovima. Ok. I piše po njima. Ok. (Vidim, i dedi se dopada, zeva kao da traži nešto na karti sveta) Kad na kompu pregledam malo google search, nađem:

    - sex
    - sexy
    - sexy dress
    - sexy video
    - i kečere, dobro... ali njih ima najmanje
    Ima i devojku Poljubila ga je u obraz van nekih igara koje uključuju ljubljenje u obraz suprotnog pola i tako su valjda počeli da se zabavljaju. Opterećenost sexom, ona infantilna, sve veća. Dok pravi musli sebi na primer, peva - sex sex sex valjda mu interesantno, iako dosta toga zna, ali izgleda da sad to prolaze njegovi vršnjaci, pa se tako ponaša. A i na svakom koraku dostupno šta mu srcu drago Nema više vremena kad je jedna erotika išla od ruke do ruke.

    Pošaljem ga pre neki dan da mi kupi marker. Kupio i sebi. Prokomentarišem kako bih volela da ga vidim još negde osim na njegovim diskovima. Ironično. Potrudim se i da primeti. Obavimo duži razgovor, ozbiljniji.

    Danas izađem iz kuće i kročim na svoj sprat. Relativno skoro okrečen, doselile se neke nove komšije pa krečile. Džabe ste krečili






    Ima još slika. PFC-a pregršt, Njegovo i njeno ime sabrano pa je posle znaka jednakosti napisano - beba. I nacrtana glava od bebe. I još poneki penis. Ižvrljan ceo sprat. Slikam, vratim se, on zeva u kompjuter.

    - Šta radiš ti?
    - Krekujem igricu.
    - Aj sad da krekuješ onaj zid tamo šmirglom da te ja ne krekujem

    Ošmirglao ono jadničak, užasno izgleda, moraću da krečim za vikend Al' će da se kreči od njegovog džeparca Obavimo duži razgovor opet. Neće više da žvrlja po zidovima. Nikad.

    Sedi večeras na krevetu u gaćama, sprema se za spavanje. Viri nešto iz bokserica, crno. Zavrnem malo, a na butini se ukaže huge font, a piše: XXL I ruka ispisana cela. Nije ni sačekao tekst.

    - Rekao sam da neću više nikad po zidu

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #504

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ovo svrljanje mi poznato ali xxl...

    Mene snaslo 2 sata na terasi vikendice, sunce, svez vazduh i domaci sok od maline
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #505

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Najpre je to bio virus. Neki opak pa je nužno bilo da posetim lekarku. I izbijem sve pare iz novčanika. I danas i sutra i u ponedeljak opet plaćam terapije + lekove. A to što sam malaksala i smlaćena samo pojačava doživljaj.
    Kao jagodica na torti, gadno se zavadim sa dragim mi bićem. Toliko gadno da sam u opakom iskušenju da ga zamenim za mladjeg, lepšeg i slobodnijeg. Malo li je za jedan dan...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #506

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sad me snašla tvoja (o)poruka

    Jbt nalazim sebe u slobodnijem... godine ne brojim,a nisam lep

    Menjaj ga,a ja ću se već snaći,ako je tako lepw i mwlad već kako zboriš... , nisam te kaparis'o na žalost...

  12. #507

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sad me snašla tvoja (o)poruka

    Jbt nalazim sebe u slobodnijem... godine ne brojim,a nisam lep

    Menjaj ga,a ja ću se već snaći,ako je tako lepw i mwlad već kako zboriš... , nisam te kaparis'o na žalost...
    Pored sve muke, tvoje astrološki aspekti bi mi došli glave.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #508

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pored sve muke, tvoje astrološki aspekti bi mi došli glave.
    Aha... pa vidiš koliko smo se poželeli , a i ako ne vidiš vide sad ovi drugi...
    Prouči malo bolje astrologiju device...

    Danas me snašlo da sam poželeo ovaj forum kao i omiljene likove,ali to se već dalo naslutiti iz prethodnih reči drhtavom rukom otkucanih na novoj Logitech tastaturi dok mi se oči navikavaju na ovu Asus-ovu rezoluciju....Ajd' stao sam,evo...

  14. #509

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Hm...
    Pa ne biste verovali...
    Ne verujem ni sam...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #510

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nesto divno, predivno sto nisam mogla ni sanjati...jos uvek ne mogu verovati...bas kao da hodam u snu... ta jel moguce...ali izgleda da jeste ipak je stvarnost ...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

Strana 34 od 73 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •