Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 20
Strana 20 od 73 PrvaPrva ... 1018192021223070 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 1087
  1. #286

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snaslo me komsijsko tresenje tepiha od 3 do 5, nista od mog poslepodnevnog odmora,kad neko nezna za red pa to ti je nepravda
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  2. #287

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Da pozavrsavam neke poslove za dragog(banka...posta...), možda sebi kupim neku krpicu...jedno popodnevno spavanje...peglanje...pakovanje...putovanje...odmo r

  3. #288

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ja i moje putesestvije opet

    Muz i sin otisli na salas za vikend. Meni se nije islo, a posto je cerka u fazonu "gde je mama tu sam ja" (ljubi je majka ) nas 2 ostanemo kuci.
    Medjutim, juce nam bilo dosadno, pa ja lepo spakujem prnje i krenemo u Srem u vikendicu kod mojih.
    Auto malo zeza, trza, ali 'ajde kontam nista strasno. Natocim plin i vozi Misko.
    I tu sad dolazi ono cuveno ALI...
    Vec na prvom usponu sam morala da vicem "Ha zmaju! Ajde mali! Mozes ti to!"
    ~Mali~ je stigao do vikend naselja na jedvite jade i stao na nekih kilometar i po od moje vikendice. Naravno na usponu.
    Nista, idemo peske. U zdravom telu zdrav duh.
    Keva se odusevila kad nas je videla stigla nova radna snaga za branje visanja i tresanja.
    Otisli smo do sela po majstora, koji je konstatovao da je NEKO crevo od plina zaguseno, a ne mogu da vozim na benzinu jer je rezervoar prazan
    Na red dolazi kantica sa benzinom, nazalost imali smo samo 2 litre, ali dovoljno do prve benzinske pumpe. O tome nesto kasnije

    Odmor, kafa, sokici, klopa... i navali narode, penji se na drvo.
    Imam ogrebotine I stepena pala sam sa drveta kad sam zavrsila branje i krenula u vratolomiju silazenja

    Povratak kuci. Auto radi! Stizem do benzinske pumpe, rade do 20h Pogledam na sat - 20:02h i tamo nema zive duse.
    Uzimam mobilni, ona curka s druge strane me obavestava da mi 'ova usluga nije omogucena' E tu vec polako pocinje da mi puca film zaustavljam prvi auto koji je naisao, kulturno zamolim za telefon, nazovem kevu da dodje po nas, vracamo se u vikendicu, prespavamo i jutros se vratimo na pumpu po auto i da natocim benzin, kad ono opet vid labuda, nema struje.
    Ajmo opet taj rad kantica, kevinim autom do sledece pumpe, vratimo se, natocimo u moj auto, krenem, usput skontam da mi otkazuje kocnica, pocela da propada papucica...
    Tako da sam do kraja voznje govorila "molim te Boze samo da stignem kuci pa da ~malog krntijasa~ zapalim na parkingu!"

    I evo, ja stigla.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #289

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odlazak na ranč, izležavanje in d mreža & roštiljanje

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #290

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasle me visnje,veranje po drvetu i merdevinama,dobro nije svaki dan,
    e da su tresnje il' vrust nebi rekla ni po reci!
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  6. #291

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ispekla sam jezik Na vrelu kafu... I dalje me boli
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #292

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Krenula sam do apoteke da kupim kremu za na putu sretoh koleginicu, pa jos jedu, pa jos jedu i tako ti nas cetiri odosmo na raspricasmo se pa posle 2 sata kud koji milimoji ali kreme nije bilo dobice sutra.
    U to me nazove prijateljica/ ona uzasno dosadna, kojoj je uvek dosadno pa se samo zalepi kao taksena marka pa tako bi i danas. Idemo do centra / druge apoteke medjutim kremu nemaju ni oni a moja prijateljica iz radje u radnu i nista nebi od . Divno vreme a ja spartam po radnjama za taksenom markom eeee .
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  8. #293

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Frka, trka i od svega po malo,ali ono sto vredi pomenuti je da su me snasle dve petice-jedna iz kontrolnog iz fizike,a druga iz pismenog iz Engleskog.

    Srecom pa petica na faxu i u skoli nisu isto-ova skolska je razlog za slavlje

    * sestra casti
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #294

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    I resih vam se ja tako da danas zbrisem sa fizickog Rekoh, pa posto sam proteklih meseci bila dobro dete, sada bih mogla malo da udovoljim sebi je l I tako, cak sam i opravdanje nabavila, jer ne bih bas da imam puno neopravdanih na kraju godine, ali bas i ne bih da se smaram sa onom lujkom profesorkom sa kojom imam fizicko. Tako sam se radovala, eto jedno popodne necu morati da gledam nju i njene neobrijane noge, kada ulazi ti ona danas u ucionicu i kaze: "Devojke, danas nemate fizicko!"
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #295

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    nokia N-93 je obino smrdljivo za 6 meseci kolko ga imam tel je
    proveo 2 meseca po servisima banjama i bolnicama ...
    danas kad mi se ugasio iz ista mira kao i obino uşao sam u
    prvu radnju i zamenuo ga uz doplatu za nokia 6300
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #296

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    I danas mi je moja draga profesorka nemackog rekla da ne moram da radim ispit za pozitivnu ocenu Dobicu 4, tj., srpsku 2... Ma nema veze, vazno da sam proslaaaa A jos kada to veceras nabijem kevi na nos Mojoj sreci nema kraja
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  12. #297

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sinoć ne danas.

    Zapalila mi se veš mašina, iznutra sa sve stvarima koje su bile u njoj, pocepala moju novu majicu sa trešnjicama, ja bila mnogo tužna zbog majice pa je nisam ištekala iz struje još nekih pola sata pošto je dimčina navalila da kulja iz iste... Tek kada me drugar pitao da li sam to uradila skontala sam da nisam...

    Došao čika jutros i kaže da je to od trenja i da će to da mi se dešava sa svakom veš mašinom

    Tako, mislim da se dobro osećam pošto sam sada ovde gde sam
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #298

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    сазнао сам да не радим сутра
    тако да сам одлепио,отпањио сам идијоте и цркам треће пиво
    имам цео викенд пред собом
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #299

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    цркам треће пиво

    crkas, a? Kako li si to samo uspeo
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  15. #300

    02 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ....Ceo dan sam provela lezeci u krevetu.....ufatila me ...kaze doktorica nije gripa vec ovo promenljivo vreme... .... ......
    ...jednom se zivi...:plaz2..

Strana 20 od 73 PrvaPrva ... 1018192021223070 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •