Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 51
Strana 51 od 73 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 1087
  1. #751

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odem popodne sa tetkom na groblje...ja sređujem mamin grob,a tetka dedin...pošto sam se umorila i opalilo me sunce u glavu,sednem malo da se odmorim i gledam tetku šta radi...ona čupka travu oko dedinog spomenika i pošto je završila ode da baci travu u smeće...vraća se nazad i nastavlja da čupka,ali oko jednog spomenika pored dedinog...ja je gledam ...rekoh: "šta to radiš?" ...kaže pa čupam travu...pa rekoh : "to nije dedin grob"...kaže ona :"ma kako nije?" i ne dižući glavu nastavlja da čupka....Ja opet: "pa pogledaj da nije" pogleda ona i kaže "vidi stvarno" i vrati se na početni kurs,a ja umreh od smeha.


    Možda sam je trebala ostaviti da oplevi ceo red...
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  2. #752

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    stignem ja kuci oko jedan sat veceras.. i sad, upadam u kucu, ne gledam nista oko sebe iz razloga sto je kod mene u dvoristu uvek mrak a ne volim mrak jako, ono, bojim se.. a kod mene k'o u pecini jbt elem, kucna vrata leti su ona sa tilom, najobicnija vrata samo sa drvenim ramom i tilom koji sprecava (uglavnom efikasno) da gamad atakuje moju kucicu.. ali je fazon sto ih je majstor pravio pijan, pa dole nije ravno odseceno, i tako ima rupa izmedju praga i vrata kad se zatvore
    ulazim ja u hodnik i ono zaba postrojila se pored stepenica tako da ja ne mogu da se popnem gore na sprat u svoju sobu a konam da moram da je izbacim da ne bi vrsljala po kuci pa da sledeceg dana zateknem jos mnostvo zabica, nije mi bas milo i uzmem ja papucu, cisto da je samo malo skrenem sa kursa i da bi krenula mukica prema vratima.. ali ne lezi vraze popela se na stepenice, na dva tacnije jos gore
    i 'ajde, istom tom papucom pokusam da je okrenem i da je nekako nateram da krene prema vratima i uspeh sidje zaba sa stepenista i krene skacuci prema meni ajaoooooooooo scenarija pa ne tako bre zabo luda i ja je izbegnem nekako, i zapucam se na stepenice.. i dobro, stala je i zaba, doduse, malo dalje od vrata nego sto sam planirala, ali opet dovoljno blizu da je poteram.. bacila papucu koju sam i dalje drzala u ruci (veoma cvrsto btw i trebaju mi nove ) i dokacim je nekako i krene ona kursom prema vratima koja sam ja zatvorila naravno e mislim se, koji sam moj bacila papucu nista, posto se jadna zaba garant uplasila vise od mene, sidjem hrabro sa stepenica, dohvatim papucu od koje je ona sad bila daleko i bacim na vrata koja se otvorise ali zaba nece napolje
    e tu sam sad vec pocinjala da pizdim i da pricam sama sa sobom, i da psujem sve zivo u vezi sa zabama na kraju je spalo na to da molim zabu da izadje napolje, cak sam i kleknula
    i stize moj spasilac.. moje mace od par meseci koje od danas zovem Mudonja
    uglavnom, Mudonja je smatrao da je zaba krajnje interesantna i krenuo u atak na nju.. i zaba izleti napolje vecom brzinom nego onda kad je krenula prema meni..
    i eto, moja jebada u jedan ujutru
    cak sam se ozbiljno mislila i da menjam sve u vezi moje zabe.. ali ne mere to bato, ne ne
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #753

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ne radi mi internet konekcija vec 5. dan pa moram da kradem od komshija ko u dobra stara vremena
    moomoo meee jooouu

  4. #754

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...malo su me sustigle emocije zbog jučerašnje sahrane...tuga, turiranje motora umesto zvona sa kapele, odlazak mladog čoveka u legendu....ne prospavana noć....život je tako lep a sr*nja se dešavaju svaki dan...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #755

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...danas nas je direktor sve iz kancelarija bukvalno isterao na njivu da čupamo metlice...

  6. #756

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas vam ja lepo ustanem ujutru,lep suncan dan,reko sebi nije lose,aj da se spremam za posao,licna i personalna higijena,par telefonskih razgovora,otvorim ormar i ukapiram da su skoro sve kosulje na pranju,a posto delim gardarobu izmedju one koje nosim na poslu i one u slobodno vreme nisam mogao da uzmem ovu za slobodnjaka.Reko sebi,Kep uzmi danas slobodno i onako sam trebao biti danas na istocnoj obali ali je kamen u bubregu sprecio mog najboljeg prijatelja da se tamo pojavi,reko sebi ponovo uzmi slobodno ali idiot ne slusa,pa odlucih da kad vec idem na posao da se malo skockam,rodjendan drugarici isto vece pa da se malo upristojim...
    Izvucem ti ja moju omiljenu kosulju kad na kragni mrlja od vina,malecka jedva vidljiva.I sta ce manijak da uradi nego uzme bleach pen,sto vam je u prevodu belilo u olovci i samo dodirnem onu mrlju,reko vidi ovi Ameri,za sve imaju pronalazak,pa ti kosulju stavim pod peglu i od tada sa kosuljom mogu da se slikam.U zivotu mi nista nije tako palo tesko,mislim sto se tice odevnih predmeta,kao danas za tu kosulju,ma vidi se na kilometar.Pa ti meni pukne,padne mi mrak na ove moje oci pa je celu izbelim,kad je bal nek je s muziku.Ne mogu da vam opisem na sta to lici.Sad mogu da je nosim kad idem na vasar u Pridvoricu,to je tamo moderno.Naravucenije,treba mi zenska ruka u kuci...ili hemijsko ciscenje
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #757

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    od ranog ranog jutra sa m za kompom, chekam da izbace rezultate... i sad se zapucala stranica... jooooj... ne mogu da izdrzim ovakvu vrstu napetostiiii....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #758

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Dok sam se brčkala sa klincem u bazenu, on se oklizne, počupa mi kupaći i pocepa ga.
    Sreća da nije bilo nikog u dvorištu za 'slikanje'!
    Sad nemam kupaći pa moram večeras da glumim nudistu.

    Osim toga, tek danas sam primetila da poruke sumnjivog sadržaja umesto Dušici šaljem Dragani koja btw. garant misli da sam odlepila.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #759

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    E malopre izađem da ispiškim četvoronožnog ljubimca i natrčim na ono moje dete i ostale skejtere pa se primim da ću da se spustim niz stepenik. Znači totalni sam kreten. U japankama. Dobro još nos imam, a leđa ne znam odakle mi... kako sam ih samo secnula da lepotu sačuvam
    Sad u krevet k'o sveća pravo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #760

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    pa sve je pocelo juce kada sam pocrvenela na Strandu jer sam bila bela ko sneg... [sprala se boja od mature ):] hm... onda sam otisla do grada sa drustvom da proslavimo upis na fax [svi smo upali na budzet ] i dok smo se okupljali i cekali jedni druge... meni je pocelo da se vrti u glavi i muti pred ocima... [verovatno efekat sunca... udarilo me je u glavu ] sva sreca pa medju tim ljudima imam dve drugarice koje su u Crvenom krstu pa su na licu mesta mogle da mi pomognu i primene svoje znanje... posto nije bilo slobodnih klupica, sela sam na ivichnjak kod katedrale a one su mi digle ruke uvis... onda su prolaznici poceli da zastajkuju i zagledaju... mozda su pomislili da sam pijana... kamo srece ali mislim da su iz prilozenog mogli da primete da me je sunce malko vise sprzilo i bilo mi je bolje... pa smo otisli u Martha's pub da nazdravimo... i svi su pili koktele, a ja sokic, jer sam se setila da mi ujutru tj. danas vade krv... onda smo produzili do Stranda... pa mi je opet pocelo da se vrti u glavi tako da su me moji strpali u taxi i vec oko 1 sam bila kuci i uveliko spavala... a jutros sam jedva ustala jer je zadnja loza jos uvek crvena i onemogucava mi kretanje tako da se gegam dok idem... i kod chika doce sam skoro pala u nesvest zbog krvi... a sada jedva sedim na stolici dok ovo kuckam... i danas nema Stranda iako je bas fin dan... provescu ga kuci... mozda uzmem nesto da citam... a sutra mi opet vade krv... zbog upisa na fax idem na sistematski sta god... mozda ako padnem u nesvest me puste malo preko reda da ne cekam 5 sati
    i dodatak... ovo sam jutros iskucala pa mi se zapucao Firefox pa me je posle mrzelo opet da kucam...
    Citius, Altius, Fortius.

  11. #761

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me snaslo da svakih sat vremena menjam gacice onom mom malom indijancu kojeg ucim za sta sluzi nona.Juce je bio nesto duze u bazencicu,voda se ohladila,a on najverovatnije prehladio.I tako,pocece uskoro i sestrine gacice da nosi dok se njegove ne osuse.

  12. #762

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Pukne mi jutros net, onako usred kuckanja.
    Mislim, ajd sad, šta je tu je, dohvatim telefon.....ćuti....nema tututututu.
    Provozam malo bajs i snimim radnike telekomunikacionog preduzeća kako sede u kafani koja se, eto zatekla baš tu blizu centrale i rashlađuju se 'ladnom pivom.
    E došlo mi da ih poteram u onu centralu i zaključam unutra.


    ...nemam dušu, jel...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #763

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me snasao nesporazum sa mojim mi dragim muzem.
    Krenemo mi u soping,koji on obozava inace,i po zavrsetku,trebali smo da obidjemo jos jednu prodavnicu,a on je kao slucajno dodao gas pa je prosao.Naravno,morali bi jos koji kilometar da idemo ne bi li se vratili do zeljenog mi mesta,ali sam ja besno negodovala i resila da necu ni da idem.Kao da cu njemu napakostiti.Bas ga briga,on ionako nije hteo ni da ide.
    Poruku je izmenio jovuk, 05.07.2008 u 15:03 Razlog: slovce

  14. #764

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ... danas su hteli da mi uvale kosku na poslu.... ali nisu uspeli...hvala bogu...
    ..sta oni misle da se ja zakopcavam na ledjima...ili... boze... kakvih sve ljudi ima ovo nije normalno...
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  15. #765

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Prvo smo prešli Varadinsku Dugu zajedno peške, po prvi put.Onda smo se popeli na Tvrđavu stepenicama a on mi je pričao gde je i šta radio pre 30-tak godina po svim tim tunelima i prolazima,, gde su prečice i još štošta.Obišli smo je celu uzduž i popreko.
    Seli smo i popili kafu gledajući zalazak sunca nad NS-om.
    Počeo je koncert.
    Oči su mu zasijale kao da ponovo ima 18 godina.
    Pili smo pivo i skakali uz muziku njegove mladosti.
    Sve je bilo idealno.Bilo je to neponovljivo putovanje kroz vreme.
    I jedna rečenica na putu kući....."da mi je neko pre 25 godina rekao da ću u ovim godinama gledati 'Status Quo' sa ćerkom ne bih mu verovao"
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 51 od 73 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •