Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 27
Strana 27 od 73 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 1087
  1. #391

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Neuspesno objasnjavao radniku zbog cega sam ga kaznio.

  2. #392

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Mislim da sam izgubila svoju karticu za posao.. Ubit će me svi a i dobit ću onda po džepu, bar 800 kn ~ 100 eura
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #393

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nedelja je. Oglašava mi se podsetnik na telefonu u šest ujutru. Ja onako pospana jedva razaznajem slova, neki "Anniversary"... čitam dalje i ne verujem:

    "Nečije ime, rođendan, kupiti poklon, skup."

    Ubiću ga kad ga dohvatim.



  4. #394

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nedostaje mi jedan dan. Uvek kad ne treba dolazi taj prvi u mesecu i taj ponedeljak.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #395

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Riknuo od smeha,kad sam otkrio zaprepascenje ljudi,kojima sam poslao kopirane PP/e ,njihove sa nekim "trecima",naravno; Ono,sta se mene dotice...
    Ma,salim se...

  6. #396

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Prvi put sam platila račun preko neta i to račun za internet


    Živeo prvenac!

  7. #397

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Skinuli me sa biroa.a ovaj mesec moram biti na birou zbog konkursa za posao........jedva nekako namolih onu tetu da me vrne nazad posto je procedura za ponovno prijavljivanje zesca
    .... da li sam ja to video cica macu

  8. #398

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Istina, to je bilo jučer ali danas se još nije stiglo ništa nešto ekstra dogodit

    Zvali me za posao. Za posao za koji sam ja poslala molbu prije više od pola godine (onak' na blef pa ako ikada bude bilo mjesta) i eto.. Još će me zvat ali drugi tjedan grem..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #399

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    mmmmm...,da!

    Predivan razgovor sa predivnom Sanjalicommmm...

  10. #400

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Pljusnula sam na teoriji za vozacku . Imam hrvatsku, njemacku i internacionalnu ali hebes ga kad nemam americku vozacku. Sve sam prosla od prve i vozim vec deset godina. Glupim amerima sve moje vozacke ne valjaju nego daj jos i njihovu. Polagala ispit na kompjuteru i pala zbog pitanja koliko dugo se smije suspendirati vozac ako se otkrije da je kupovao alkohol osobi mladjoj od 18 godina.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #401

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ipak su me zvali danas za posao zbog kojeg sam ovaj tjedan na godišnjem Imam testiranje u ponedjeljak u 12h

    I znate što usput i saznah? U toj firmi je direktorica, tog sektora za koji sam se ja prijavila, jedna jako dobra prijateljica moje pokojne punice..

    Hm.. Tko zna..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #402

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    jutros hladnoca i kisa...posle guzva na poslu...posle unosenje nekog cveca...uh ...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  13. #403

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas pre podne odvalila muziku i nisam čula poštara u početku dok je zvonio, a nije ga čuo ni pas koji je spavao na leđima sa sve 4 u vis (pitam se čemu služe ti psi koji uz to i ne rade, možda da ih češkamo, ko će ga znati ), onda sam kontala deda je tamo negde, otvoriće vrata, onda vidim ništa se ne dešava, krenem ja... I sad već kasnim na zvono al' čujem komšije koje izlaze i pitaju da li ima nešto za njih, otvorim vrata i vidim dečka kako se spušta na sprat ispod, on kroz stepenice vidi da sam otvorila vrata i kaže moje ime i prezime, ja kao klimnem, kaže - imaš tu dole nešto... Ja pogled na dole, meni u kući dve pošiljke. Čovek mi je 'ladno uhvatio za kvaku, kad već niko ne otvara, i ušao u kuću i ostavio to što ima da ostavi. Dobro pa nije i do frižidera svratio Skroz sam se zabezeknula u momentu kad sam to shvatila, pa nisam ni reagovala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #404

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ja kad sam danas krenula u skolu,izasla ja lijepo,kad on-leeedeenooo... Kosti su mi se smrzle do skole (a inace do skole nema ni 5 minuta pjesaka),onda mozee misliti kako je bilo hladno. Dosla u sokolu mojoj drugarici koja ima oko 5 min. pjesice do skole,usne se plave... Svi se zamrzli,a prvi cas kontrolni iz matke. I nekako smo i uradili,i hvala Bogu,sjetili se da nam ukljuce grijanje. Mogla sam dobiti keca iz biologije. I tako... Skontala sam da mrzim jednu curu (koja mi je inace bila 'naj' drugarica)... I tako... Kod kuce nista posbno...

  15. #405

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Dobila sam super ocenu na kontrolnom iz office management Ponosna sam na sebe
    Konacno me je nazvao moj savetnik iz banke - koji je, usput receno, jako sladak - da mi kaze da mi je stigla bankomat karta i da odem do njega da je uzmem
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

Strana 27 od 73 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •