Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 64
Strana 64 od 73 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 946 do 960 od ukupno 1087
  1. #946

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Pa hajde da vidimo!
    Prvo me je snašao šporet koji je odlučio da mu zadnja mala ringla ne radi punom snagom nego recimo samo 45%,ali kad sam već stavila na nju vodu za kafu,sačekala sam jedno isto tako 45 minuta da se ista skuva
    Ehh...i ondak kad sam je konačno skuvala i kad se konačno prohladila do one savršene temperature,najav'la mi se komšinica da dodje da kupi od mene nešto.Ajde!mogla je i kasnije.
    Ehh...a ondak mi je pukao štrik od jakog vetra i količine veša rano jutros raširenog(sva sreća da je već polu suv).
    I eto snašlo me je to da sam popila jedva mlaku kafu kuckajući ovdi na VC-u.
    Pa nije to ni tako loše,a?"Uz Vojvodina Cafe prija i mlaka kafa!"

  2. #947

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Izadjem ja sa drustvom sinoc, namincam se, sve regularno.. i prikenja mi se pohitam ja do toaleta i prolazila kroz neku guzvu koju su cinili neki tipovi od 30 godina, i sad, nije mi bilo bitno ko je, samo da odem da se.. istovarim prolazim ja kroz njihovu skupinu i neko me capi za guzicu ja se okrenem, besnaaaaa, munje mi lete iz ociju, pokusavam da skontam ko je bio pametan toliko da sebi prepise smrtnu kaznu, ali nisam morala dugo da pogadjam, posto se kreten kezio oko glave i poslao mi poljubac. Nisam mnogo razmisljala, nego sam mu odvalila takvu samarcinu da su mi popucali kapilari na desnoj saci, a njemu je garant odvaljen deo lica.
    E sad, pricam ja danas mojoj kevi sta se desilo, jer je skontala da mi je ruka plava i mislila zena da sam se tukla sa nekim, pa sam joj predocila pricu, i kad sam zavrsila, krece razgovor..

    Keva: Pa dobro, sto si ga udarila?
    Ja: Pa sta sam trebala da uradim, da mu se zahvalim na prosvetljenju da imam dobro dupe i da mu poletim u zagrljaj?
    Keva: Ne bre, samo nisi morala da ga udaris odmah, nego da ga pitas sta je hteo.
    Ja: Znam ja sta je hteo, ali je fazon, da sam ga i pitala i da mi je rekao sta hoce, dobio bi takve batine da ga mama rodjena ne bi vise u zivotu nazvala "Cedo moje".
    Keva:

    I sad se bas razmisljam, trebala sam ga pitati sta je hteo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #948

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ne znam gde da pišem, da l' ovde da l' na danas ste se smejali
    Umal' da mremo zbog kivija. Ove nedelje dva puta. Prvo poglavicina keva, ljuštila žena kao jabuke, zablentačila se u tv i pojela jedno 5 komada, pa joj izađe fleka i na leđima i napred, ne fleka nego herpes neki boktemazo, sva bukne... neće kivi više ni da vidi i kad smo je vratili kući prosledi korpicu kivija momentalno, ono što je ostalo, kao - nos'te i jedite... dobro. Jutros ja došetala do kuhinje da uzmem vodu, poglavica izlazi iz kupatila drži se za oči... aha... znam fazon sad ja priđem da vidim šta mu je, a on napunio usta vodom i kad mu sklonim ruke okupa me fontanom pošto je napunio obraze... sad ću ja njega da zajebem i tu ga polijem vodom što sam taman sipala da pijem, prva On skine ruke sa očiju, jedva ih otvori, suzne, i baci mi crveni pogled poput onog "igrao sam se sa domestosom" i upita - Šta ti je bre budalo, šta se prskaš? Tu sam, visprena kakva inače jesam, odmah skontala da nije nikakav fazon u pitanju, a i reče mi da je ljuštio kivi... nije ga ni pojeo, al' da otvori oči nema šanse, ispiranje ne pomaže. Tinoninotinoninotinonino aj' ti SQUAW malo budi hitna i sve se lepo završilo... nego mi ostao onaj kivi... jel 'oće neko?

    Btw, od kad smo u braku on provlači neku priču kao da je alergičan na kivi, a ja ga poklapam... aj' ćuti tu, pojeo si čokoladu sa kivijem i izašle ti dve bubuljice u vojsci... onda on krene da se zajebava na svoj račun i tako mu već deset godina serviram kivi na razne načine Danas kaže, ti me ustvari ubijaš lagano, kao, da se ne provali Šta je bilo? Nije bilo ništa, jeo je kivi godinama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #949

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snasla me je luda familija posvadjam se sa sestrom, tako, da sam u silnoj svadji i urlanju krenula dole po noz da je ubijem. Ali, predomislila sam se kad sam dosla do kuhinje. Uzela sam sataru da me keva nije zaustavila, ubila bih je garant
    Ma ne bih, samo se zezam
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #950

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    odem kod prijateljice na

    dobijem i sok uz kaficu i čak me ponudi i kolačima...

    ... bilo me sramota da pitam gde su kolači, pa sam otišao kući bez kolača
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #951

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    dečji rođendan u igraonici..i sve je bilo super dok moja ćerkica nije poželela da se i ona provuče kroz lavirint..zbog ručice ne smem da je pustim samu i šta ću krenem i ja za njom..sve je naravno pravljeno za malu decu, tuneli, mreže, prevrtaljke, obrtaljke..sve sam ja to nekako pregurala i pred sam kraj, u poslednjem tunelu, zaglavi mi se guza..

    šta reći, svi su se okupili da vide i slikaju..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #952

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas sam, po prvi put u svojem poslovnom vijeku, zaposlila čovjeka. Ok, bila sam u komisiji koja ga je zaposlila.

    koji guba osjećaj..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #953

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Marfijev zakon po ko zna koji put....

    Savetovali nas da ne budimo bebančicu noću, već da sisa kad se sama probudi.
    I tako se ja ponadam da ću malo odspavati noćas, kad ono bebančica se budila u 10, 12, 2, 4, pa nije htela da zaspi do pola 6 i tako....A svih prethodnih noći nisam mogla da je razbudim kako je čvrsto spavala....eh
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #954

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jedna kolegica. Danas mi je kao furija došla i pitala da zašto nešto nisam napravila jer kao nju prozivaju. Ups, nisam znala da je to tako hitno da se mora u dva dana srediti a osim toga, oni zaboravljaju da se sama učim na poslu. Kako god bilo, ja kažem njoj, evo, idem odmah to riješiti i poslat ću mail toj 'rospiji' da je moja greška i maknut ću sa kolegice tu brigu, tj. preuzet ću krivnju na sebe. A ona meni veli 'Ne, ja ću to riješiti!' Kako god želiš, teta

    Sve u svemu, razočarala me je. Ma tko ju šljivi, ionako ne surađujem tako jako blisko sa njom.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #955

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Kud su me odrali za vadjenje duplikata nevazecih originala, kud su me prosetali kroz laboratorije i hodnike medicinskog fakulteta da me odvedu do izlaza koji mi je inace bio ispred nosa, kud sam u guzvi bila dugo zaglavljena taman mi je trebalo da dodjem kuci, jedva cekajuci da skuvam kafu i vidim da kafe nema!!!
    Hoću da se i moj potpis vidi!!!

  11. #956

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jutros negde oko pola pet zvoni fiksni,ja se budim i javim kad neka pijana budala!Zdravo jel otisao Mica vise od tebea ja onako cela slogirana kazem pogresio si broj,on nastavlja da bulazni.
    Ja mu spustim,nije proslo par min evo ga ponovo.Ja mu opet kazem alo pogresio si broj,koji tebi broj treba?On pocinje meni kao zasto me lazete,neke bolesne priceNista izvadim ja lepo kabal iz telefona,da mogu na miru da spavam

  12. #957

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    ma snašla me neka baba u pošti koja se gura preko reda
    Znam da nita ne znam...

  13. #958

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Neka zver je noćas pojela moje male pačiće.



  14. #959

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Isao sam da ugovorim jedan posao.Sve tece normalno,slazemo se oko svih detalja, zakljucujemo posao a zena pocne da place.

    Pitam sta nije u redu a ona kaze sve je u redu,"ja to tako".

    ??????

  15. #960

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    ishla sam kod dragog.... ni 500 kamiona, 237 traktora, radovi na putu, radar, idioti od vozacha pa chak ni biciklisti nisu uspeli da mi pokvare put... ljubaaaav <3


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 64 od 73 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •