Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 50
Strana 50 od 73 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 736 do 750 od ukupno 1087
  1. #736

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Veceras dok sam cekao bus iz BG-a za Pančevo, na stanici sam bio ja i jos jedna devojka (citaj: prodavacica ljubavi) koja je stopirala, i pridje mi ona i kaze : "Cao, izvini a jel bi mogao da se pomeris malo u stranu, nece niko da me `poveze` ako vide muskarca u mojoj blizini, mislice da si ti moj makro" I morao sam da je pitam dal stvarno delujem kao makro (bunda, stap i toZla su mi ostali kuci).
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  2. #737

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašla me neka babetina, od one najgore sorte, što se gura i svađala bi se, a da me lepo pitala ja bih je pustila preko reda. Zašto ljudi ne mogu nekad da pokušaju da budu fini.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #738

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas naletim pune novine čitulja... ALI samo od porodice...
    Niko nije nigde objavio kako i zašto,ni lokalni mediji ni ovi željni bestselera... simptomatično,ali bolje da ni ja ne znam ništa... Mlađi od mene 10 godina,malo i ličimo samo što je duplo lakši...
    Nije dečko mrava zgazio poznavao pogrešne ljude u pogrešno vreme,al' neke stvari ne zastarevaju... Nismo se videli 3 godine,prošle nedelje ga sretnem i video me,ali se mimoišli,pa pomislih samo koji mu je 'urac ,pa voza Clio...
    Tužan mi dan onako iskreno,svako jede svoja govna,ali... u njegovom V6 sam mog Nikolu prvi put vozio 250 da ga naviknem i sad se seća tog puta dok smo porodica bili...
    Poruku je izmenio Goga, 07.06.2008 u 20:27 Razlog: Brisanje čitulje

  4. #739

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    zjaooooo snasle me oooogromne bubasvabe pored klozet solje
    nije da se plasim i nisam gadljiva na njih, ali ovo je tako veliko, jbt, pa jbes mi sve ako nemaju po 5 santima
    i ja sad ne mogu nijednu nuzdu da obavim, posto ne znam koliko ih ima, a alertirana sam na solju od juce
    Manje vina, manje vina.....
    neunistiva zlojebaba!

  5. #740

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Juče me snašao sastanak generacije. Lepo. Pomalo smo odrasli, ali u suštini se nismo mnogo promenili. A danas me čeka svadba. Nisam baš u elementu za svatove, al' kad se mora Mada uvek kada mi se negde ne ide ispadne dobar provod.
    Samo da se na vratim ujutru sa sve tamburašima.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #741

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    e bas me je snaslo
    sinoc kad sam dosla kuci onako lepo nacirkana, bila sam uzasno zedna.. i fora je sto me je mrzelo da se odgegam do kupatila da sipam vode u flasu, vec sam zgrabila punu flasu mleka i popila naiskap
    ja inace mleko ne pijem, nemam naviku, a i kad popijem jednu casu, mene to u momentu protera
    a posle dosta vinjaka pa to zacinjeno litrom mleka.. mislite o tome
    a ja vam saljem pozdrave iz klonje
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #742

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Da nema ove jedne kolegice u sobi, mogla bih se pohvaliti da sam sama u cijeloj sobi (za cca 30 osoba).

    Ali ovako.. Ovako ne mogu niti zatancati i pustiti glas.

    A baš mi se pjeva
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #743

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odnela sam na potkrovlje sve prcaljke, ostalo je samo da prensem garderobu (to ću sutra ) pobacala sve što je nepotrebno

    Ovaj dan sam čekala 5 godina!!!

  9. #744

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Uđem lepo danas u kujnu i vidim blato na radnoj ploči, podignem pogled a ono otisci šapica na zidu ispod krovnog prozora i skontam da mi je 'ladno upala maca sa krova u kuhinju kroz gorepomenuti prozor krenem po stanu mac mac mac......ne javlja se......kako ušla tako izašla....bar ne moram da se brinem za miševe
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #745

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasao me savrsen dan.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #746

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odem danas u pazar, svrnem do pijace da kupim voće i ugledam njih, DINJE, lepe, male, okrugle, slatke, mirisne....
    ....a ja alergična na njih

    I kupim jednu, malu, slatku.......i nagutam se lekova za polensku alergiju i pojedem celu dinju!!!!


    I sad sedim i čekam da mi pozli....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #747

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    bila ja riba na nocnom kupanju na bazenu sa drustvom.. voda extra prijatna, prosto mami.. bila i onako prijatna guzva..
    poneli mi loptu ljudi.. i kao cemo igramo odbojku u plicem delu velikog bazena.. i zaigrali se mi, ja se zdala u igranje kao da igram na Olimpijadi jbt
    i.. u jednom momentu, dok sam se brecala po vodi.. dignem se onako na noge i u vodi stanem uspravno, kad ono svi blenu u mene sa ovom facom osim kume koja nije mogla da dodje sebi od smeha... reko, sta bre blenete majmuni?
    A meni se otkacio kupaci i cice sevnule sve u sesnaest a ja ne znam sta cu pre, da li da se sagnem pa da u vodi podesim kako treba ili da se obrnem na drugu stranu
    dobro je, sad su se uverili da ne lazem kad kazem da imam dobre properties
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #748

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odem da kupim trake za depilaciju... i gledam ti ja milion koje kakvih proizvoda za ulepsavanje zenskih nogica, bikina itd. Ali moram da naglasim da se jako derem kada se cerupam sa vax trakama (jbg boliiii brate). I snimim ja neku kremu, ali kokoska ne cita dalje. "Uuuu, ovo je super, bezbolno, namazem noge i dlake same otpadnu" mislim se ja Prodavacica me znacajno pogledala, da bi me pitala "Jeste li sigurni da trazite ovu kremu". Ja sva vazna "Ma kako da ne!" A prodavacica: "Gospodjo to vam je krema za izbeljivanje tamnih dlaka1" "Jel' te?" I tako.... ipak sam kupila trake za depilaciju
    neunistiva zlojebaba!

  14. #749

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasao me tako dobar fudbal u parku, na pesku, da ne mogu sebi da dodjem
    Doduse, izgrebani su mi laktovi jer su me faulirali nekoliko puta i taban sam probusila kad sam bosa stala na sisarku...malko sam se i najela peska...ali bilo mi do dzadza Dala sam 8 golova Pokupila sam sve playstation fore.

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Odem danas u pazar, svrnem do pijace da kupim voće i ugledam njih, DINJE, lepe, male, okrugle, slatke, mirisne....
    ....a ja alergična na njih

    I kupim jednu, malu, slatku.......i nagutam se lekova za polensku alergiju i pojedem celu dinju!!!!
    I sad sedim i čekam da mi pozli....
    Ti mene odusevljavas
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #750

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašla me kiša, posle svih onih vrućih ali lepih dana našla baš danas da pada a ja imam zilion stvari da obavim. Al' jbšg, nemoš' mi udovoljiti nikako





    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ti mene odusevljavas
    ....Volim i ja tebe ...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 50 od 73 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •