Ljubav izmedju coveka i zivotinje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Danas sam od cerke dobila ovaj klip. Mozda ste ga i sami vec videli, ali mnogi od vas i nisu.
    Divlja zivotinja u ovom slucaju lav, kao sto moze da se vidi iz ovog snimka, nije zaboravila one koji su je, s mnogo ljubavi odgojili. Njihov susret me je toliko dirnuo, da sam
    Kamo srece da ovakve snimke mozemo mnogo cesce da vidimo.
    Da li imate pricu slicnu ovoj?

    neunistiva zlojebaba!

  2. #2

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Ja ne mogu da vjerujem da sam plakala sad na ovaj video. Pms mi baš ne da mira. Prelijepo nešto! Ja gledam Animal planet kad god mogu...plačem i nad onim životinjama tamo. Ružno je reći, ali ja se nekad više ražalostim nad sudbinom životinja, nego nad ljudskim sudbinama. Valjda jer su one bespomoćnije.
    Hvala ti za ovaj video Zoe.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Dugo nisam videla nešto lepše..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #4

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Fantastične fantastične fantastične Ž I V O T I NJ E !!!

    Možda nešto slično umeju i druge životinje ... ali OVO i OVAKO mogu i umeju samo - Mačke!

    I posle kažu "Divlja životinja" ... pa ovo će uvek, dok je živo - biti jedno obično mače ... (bar za njih dvojicu)
    ... gde god da nastavi da živi i koliko god da izraste.


    Spolja LAV a Mache U srcu.




    ____________________
    Svoju priču o mačkama ... ispričaću ipak, neki drugi put. Ne dok sam pod jakim utiskom ovog "lavića".

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #5

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Dugo nisam videla nešto lepše..

    ovaj snimak predstavlja susret lava i zhene koja ga je nashla povredjenog i potom ga odgajala dok nije postao prevelik za njenu kucu,nakon chega ga je odnela u zoo vrt u kaliju kolumbija


  6. #6

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    owo sto sam widio je ..paa skromno je reci da je lijepo..zaista...newjerowatno...predobro!

  7. #7

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku

    ovaj snimak predstavlja susret lava i zhene koja ga je nashla povredjenog i potom ga odgajala dok nije postao prevelik za njenu kucu,nakon chega ga je odnela u zoo vrt u kaliju kolumbija

    YouTube - 100% real - a lion hugging a woman
    Jaoooo, i ovo je prelijepo. Mačke su zakon!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    ...je protivprirodna.



  9. #9

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku

    ovaj snimak predstavlja susret lava i zhene koja ga je nashla povredjenog i potom ga odgajala dok nije postao prevelik za njenu kucu,nakon chega ga je odnela u zoo vrt u kaliju kolumbija

    YouTube - 100% real - a lion hugging a woman
    dodala bih par reci:
    Ana Julija Tores (47) je vlasnica "Villa Lorena" - saltera za ugrozene zivotinje. Jupitera (ime lava) je nasla u cirkusu u veoma losem fizickom stanju. Pruzila mu je utociste, kompletnu negu i mnogo ljubavi. Jednom prilikom, Tores je izjavila: "Ovo je najiskreniji zagrljaj koji sam ikada dobila".
    Tores je radila svojevremeno kao uciteljica. Pre 10-tak todina prijatelj joj je doneo sovu koju je do tada drzao u svojoj kuci kao kucnog ljubimca. Tores se tada pocela baviti zivotinjama - prvenstveno divljim zivotinjama, nezbrinutim, povredjenim, napustenim.
    Jupiter je jedan od trenutno 800 zivotinja koje se nalaze u vila Loreni na oporavku.
    "Svoj zivot sam posvetila ovim nemocnim zivotinjama, bez pezosa pomoci od strane drzave". Takodje, Tores navodi da je vecina ovih zivotinja odbacena od svojih roditelja i nadjena u divljini, prepustena sebi samima.
    Julija Tores je veliki protivnik odgajanja i dresure divljih zivotinja u cirkusima i iz ovog razloga njen zoloski vrt nije dostupan publici.
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10
    Prica u slikama o grizliju Brutusu i njegovom vlasniku Andersonu


    Pre 7 godina, biolog Anderson usvojio je mladunce grizlija i nazvao ga Brutus


    "Ulazi u kucu, dosta je bilo jurcanja!"



    Rashladjivanje u vrelim letnjim danima


    Dozvoljeno mu je caki kupanje u bazenu


    "Give me five"


    I Brutus je clan porodice





    Kum na vencanju svog vlasnika



    Evo i video

    Poruku je izmenio Bombica, 25.07.2009 u 16:45 Razlog: uzastopni postovi
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    gledajte i uzivajte...

    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    owo je prelijeppo! samo,ipak je rijec o diwljoj ziwotinji,pa me zanima,da li je iskljucena mogucnost da ga napadne jednom,waljda zbog mesa ili sta..jer znamo da to ima kod diwljih ziwotinja,da napadaju posle izwjesnog wremena i one kojim a su 'nekada' bili dragi ne znam,pa me zanima...

  13. #13

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Pa i neke vrste pasa...ako se ne varam, dobermani znaju kako ostare napasti vlasnika.

    Meni je prelijepo vidjeti ovakve snimke... nikako ne mogu da smatram lavove ili bilo koje životinje koje žive u divljini krvoločnim ili opasnim, samo ih mi ljudi učinimo takvima kada im upadamo na teritorij. Ja mislim da se ovi lavovi trebaju zapitati kad će ih neko killnuti ili strpati u neki drugi rezervat, ili cimati gdje je njima volja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Neverovatno je zaista koliko ljubavi ima između čoveka i životinja. Ja sam se rasplakala od sreće kad sam videla prvi snimak koji je postavila "Zoe"

  15. #15

    Odgovor: Ljubav izmedju coveka i zivotinje

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Neverovatno je zaista koliko ljubavi ima između čoveka i životinja. Ja sam se rasplakala od sreće kad sam videla prvi snimak koji je postavila "Zoe"
    Nisi jedina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka
    Autor Charlie Harper u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 16:19
  2. Sta coveka cini covekom?
    Autor bellissima u forumu Filozofija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 11:25
  3. Izmedju ljubavi i mrznje ...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 19:00
  4. Izmedju istine i mashte
    Autor yige_gui u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.04.2007, 21:14
  5. Sloboda savremenog coveka
    Autor Inquisitor u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •