Drama king
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Drama king

  1. #1

    Drama king

    Danas me je jedna situacija ciji sam bila svedok navela da otvorim ovu temu
    Komsinicu dovozi decko direkt ispred nase kapije.Ona izlece napolje,a on vristi za njom iz sveg glasa,staaaani!!!staaani!!!.Sve komsije poiskakale na prozore,a sirota devojka bezi glavom bez obzira u sigurne prostore naseg ulaza.Mladi gospodin ostavlja kola ispred kapije,tako da zakrci prolaz svakom potencijalnom posetiocu naseg 'malog mista' i pocne da trci za njom, ne prestajuci da ispusta neartikulisane zvuke .
    Imala sam cast da i sama budem ucesnik slicnih scena sa jednim od bivsih momaka i pored najbolje volje da "pricamo tise" i "uskratimo ljude okolo zadovoljstva slusanja nasih divnih ljubavnih reci".Ali .

    Zanima me-da li mislite,da iako je ah taj produhovljeni naziv drama queen,on mozda ponekad prikladniji nasim jacim polovinama?Da li ste imale privilegiju da sa istima budete u vezi?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Drama king

    E, ja nešto nisam imala te dramosere, možda sam dva puta imala scenu, ček' da vrnem film jednom sa jednim bivšim u busu... krila sam jedno dve - tri stanice da me čovek iza mene, u gužvi drpa li drpa jer sam se plašila da ako nešto zucnem, ovaj će ga ugazi, pa sam pokušavala da se sama otresem... međutim, drpač, na izlazu (našem) nešto i izkomentariše, pa ovaj sve to ukapira, al' bus već zatvorio i odvezao drpača, i mi ostasmo na ulici, ne zna se ko više zgranut... u pogrešnom momentu krenem da se smejem, naravno ( ) i popijem "NE MOGU DA VERUJEM DA ŠTEKUJEŠ KRETENA BLA BLA BLA..." + ostali repertoar = zgranuti prolaznici

    I druga situacija je bila da sam drugog bivšeg ostavila zaključanog u stanu, bez telefona (fixnog, a još nije bilo ni mobilnih) čitava 22 sata (dobro, nešto od toga je spavao ) dok se nisam setila da je ključ kod mene a da mu keva radi duplu smenu e kad sam pohitala da ga otključam (naravno, opet osmeh u pogrešnom trenutku ), nije sačekao da uđem, nego se drao po stepeništu + ostali repertoar = izuzetno mnogo očiju na okolnim špijunkama&zgranute komšije

    I ta dva puta su mogla da prođu bez, da nije ove lude glave... a one koji drame bez povoda & "derem se jer sam MACHO", te ne varim i zdravo mLogo volem da zajebavam, al' na sreću, sa takvima nisam bila meni na čelu piše ODBI BRE!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Drama king

    Nisam stvarno imala posla ni sa jednim takvim (bas imam srece kad je to u pitanju ), ali je meni keva redovno priredjivala spektakle takve vrste Secam se da me je svaki put blam zivi pojeo kad bi pocela nesto da drvi na ulici
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Drama king

    Moram priznati da sam mozda imala srece, pa se nisam previse susretala sa ovakvim primercima
    Medjutim, jedan od mojih bivsih momaka je obozavao da mi pravi takve scene kad bismo isli kod njegovih na selo .. sto je naravno bilo uzasno neprijatno .. ali nista strasno .. kakvih sve ima.A mLogo je zdravo voleo i u kaficu malo glasnije da mi prebaci (sto sam vec rekla gore ), pa da svi mrknu u nasem pravcu
    Mozda najgore sto mi se desilo je jedna tuca koja je skoro izbila u tada tako popularnom "Paradizu" .. to je bilo sa mojim prvim deckom, a problem je bio u nekom momcicu koji nas je sve vreme akao u bubrege dok je plesao (neki breakdance u pokusaju ) .. boze, bas smo se obrukali, kad je pocelo samaranje.
    U svakom slucaju, ta 'dramaticnost' se moze uociti jos u nekom prvom upoznavanju, te se na vreme izbeci
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Drama king

    Hvala Bogu, uvek sam znala da prepoznam takve likove na vreme, pa se nisam sa njima ni upustala u vezu Ali neke moje drugarice jesu, uzasna iskustva......
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Drama king

    Srela sam jednom davno jednog takvog..

    Ali nisam nikako mogla od samog početka da skontam da je lik malko devijantan po pitanju ispada u javnosti...

    Šta je bilo...
    Počne nama da se klima veza (posle desetak i više meseci)..
    počne i on (psihički) da se klima...
    Doveze auto ispod terase (ja živela na drugom spratu-od tada navukoh paranoju pa biram samo više spratove u zgradama )
    pusti neku pesmu tipa one što se zove Kučka neverna, peva ja mislim neki bivši Dugmić...
    odvrne je i peva čovek na sav glas!!!

    Izlaze komšije i komšinice na terase, krste se ljudi...
    a onda skapiraju koji je...pa pozovu meni muriju na gajbu...
    eto ti belaja...


    A posle je slao cveće na kućnu adresu, neke ogromne korpetine sveže iskidanog cveća (a lepo sam mu rekla da volim samo saksijske drvenaste biljke, bez cvetova )
    eee..da je mene imao ko da sluša..možda bi još bili zajedno...
    ili da je bar imao slabiju muziku u kolima
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Drama king

    Hvala Bogu, nikada nisam imala slicnih situacija ni sa jednim momkom, ni pred drugima ni nasamo. Ne mogu da kazem da se nikada nisam posvadjala sa momkom, ali ne bas tako zustro da se ori cela ulica. Uglavnom se sve resavalo razgovorom
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Drama king

    Pa,desilo se par puta...i bilo je izuzetno neprijatno.Pokusavam,poucena prethodnim iskustvima,da se klonim takvih situacija,nadam se da cu uspeti...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Drama king

    Takve nikad nisam gajila pored mene. Ne volim ni sama da dramim, ne volim i kad devojke drame, a tek decka ne mogu ni da zamislim da mi drami.
      Vrh

Slične teme

  1. Stephen King (Filmovi snimljeni prema knjigama Stiven Kinga)
    Autor Charlie Harper u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.11.2011, 17:49
  2. Stephen King (Stiven King)
    Autor Lilith_021 u forumu Književnost
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.12.2009, 19:23
  3. Martin Luter King
    Autor maksimilijan u forumu Biografije poznatih ličnosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.02.2009, 14:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •