Iz kuće ne izlazim bez...
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 137
  1. #1

    Iz kuće ne izlazim bez...

    Dobrog raspoloženja , telefona i muzike... a dešavalo se da zaboravim da se obujem pa me preseče onaj teraco u hodniku te udarim return

    Vi?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Hteo sam da kazem da ne izlazim bez da zatvorim vrata, al se setih da sam i to par puta zaboravio

    Ne izlazim brez minimum 200 kinti hehehe

  3. #3

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Sta 200, bez celog novcanika Ko zna sta ce meni pasti na pamet, pare se mogu potrositi na svakom koraku

    Elem, zavisi gde krecem... u principu, bez pomenutog novcanika nigde ne krecem, kao ni bez mobilnog, maramica i kljuceva... Cigare sam namerno prestala da vucem sa sobom, jer inace bude "gde god nadjes zgodno mesto..." Ako idem negde malo dalje, onda ne idem ni bez foto aparata (sem ponekad kad me mrzi da vucem )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    paaa najcesce imam uvek famerke sa DZepovima.. pa po njima potrpam svasta ponesto.. nekako uvek uzimam labelo.. ne znam zasto.. u jedan od DZepova uguram koju paru.. ako idem nekud dalje mobitel (mada nije uvjet) kljucevi mozda..
    i sad dok je ljeto.. nikud ne idem bez duksa zbog radi klima uredjaja koji piche ko loodi
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Pa ja pod izlaskom iz kuce podrazumevam i odlazak do kontejnera i bacanje smeca i tu nosim dvesta kinti zlu ne trebalo

  6. #6

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Odlicna tema-uglavnom su to kljucevi, mobilni (mada sam primetila kod sebe tendenciju u poslednje vreme da ga "zaboravim" i danem dusom ), novcanik (preslatki Carpisa rozle koji sam dobila od mame iz Italiju ) sa nesto parica, adresar, parfemce, ogledalce (ako mi se pomeri socivo ), naocare za sunce, gumica za kosu, ... ako se setim dodacu

  7. #7

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    jedino sto stalno vucem sa sobom je mobilni, koji redovno cujem za razliku od nekih (dok radim to se ne racuna, naravno )
    novcanik se isto podrazumjeva... jendom sam ga zaboravio i imao sam predosjecaj na svakom koraku da ce cajkan da me zaustavi i legitimise
    ostalo nije pod obavezno... kljuceve ponesem cisto da ne bude juri starce po komsiluku (iskustvo Brdovitog Balkana )
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Bez mobilnog ne idem nigde, onda su tu kljucevi ( mada mi se par puta desavalo da ih zaboravim, pa cucim ispred vrata dok neko od ukucana ne naidje )
    Sto se tice novcanika nosim ga samo kada u njemu imam nesto

  9. #9

    11 Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    mobilni, cigare, kljucevi, novcanik...bas tim redosljedom...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Zvuci malo neozbiljno ali ne izlazim bez gaca Ne ide da se setam gologuz
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  11. #11

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Nikako bez vlažnih maramica.

  12. #12

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Načeta i rezervna kutija cigara i ključevi od stana.

  13. #13

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Tasne u kojoj se nalaze: novcanik, cigare, mobilni, maramice, kljucevi i labelo za usne (ili karmin).

  14. #14

    Iz kuće ne izlazim bez...

    mobilini..novcanik..kljucevi - razni..maramice suve..maramice vlazne..kozmeticka torbica sa sve u njojzi..zvake..cokoladica..nes u kesici..hemijska olovka..korektor..cekovna..snale,stipaljke,gumice. .foto-aparat..flash memoria..prazne ceduljice..plisani medo..parfem..stik..suncane naocare...........
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  15. #15

    Odgovor: Iz kuće ne izlazim bez...

    Kljuceva ostalo sve zaboravim povremeno

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •