Vazdušni seks
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vazdušni seks



    Obučeni muškarac pleše uz muziku i izvodi pokrete koji simuliraju seksualnu aktivnost s nevidljivom partnerkom. Reč je o najnovijoj ludosti iz Japana koja je započela svoj globalni pohod: vazdušnom seksu.

    Možda ste dosad već svirali vazdušnu gitaru ili ste barem videli rock fanove kako besomučno prebiraju prstima po vazduhu i zamišljaju da su Jimi Hendrix ili Eric Clapton. Vazdušna gitara već ima svoje mesto u popularnoj kulturi kao i tradicionalno svetsko prvenstvo koje se održava u Finskoj.



    Po uzoru na to, Japanci su izmislili vazdušni seks i počeli s organizovanjem takvih takmičenja. Kao što nesuđeni gitaristi zamišljaju gitaru koju sviraju, tako i luckasti Japanci zamišljaju partnera s kojim vode ljubav.



    Samoprozvani idejni tvorac nove discipline J. Taru Sugisaku tvrdi da je vazdušni seks izmislila grupa momaka 2006. u Tokiju. Svemu je kumovao višak vremena i nedostatak cura.

    Od tada, vazdušni seks se putem blogosfere i YouTuba uspešno proširio na 16 američkih gradova koji su organizovali svoje takmičenje, a u planu je i svetsko prvenstvo.



    Na nedavnom takmičenju u Washingtonu pobedio je student prava umetničkog imena Auto Asfiksija. Oduševljen novom disciplinom izjavio je: ''Spajanje seksa s humorom pomaže u smanjenju tenzija koju mnogi osećaju kad je seks u pitanju. To opušta ljude''.


    - Objavio i bloger Kluba11, 29.07.2009.

  2. #2

    Odgovor: Vazdušni seks

    buahahahahaaa e ovo je za mene,drndash u leru a posledica da chu se zaljubiti su minimalne.Josh samo da naucim tehniku,poshto nemam iskustva da zamishljam neku cicu ispred,vishe sam manuelac koji ima iskustva u opipljivim stvarima.U svakom slucaju,dobra ti fora,samo ti zezaj....Nachi chu ja sebi neku sojdanu shto ima dude sa jedno 5 atmosfera pretiska u pluchima,pash da vidish shta je vazdushna banja

  3. #3

    Odgovor: Vazdušni seks

    Traži traži pa chesh nachi... KoKo ShtaShta - ovo dok se ne snađeš...




  4. #4

    Odgovor: Vazdušni seks

    E pa dok ne savatam neshto,zamishljachu tebe,ti si idejni tvorac moje trenutne sexualne orijentacije,znaci,razbichu teeeee hihihihihi dodzi,dodzi devojcice mala

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Vazdušni seks

    Ne,slika za 100000 zelja...Ma ne palim se na zenske grudi,grudichka..Mene vishe inspirishe tvoja pamet i zelja za stalnim sticanjem novih znanja iz sfere opshteg raspirivanja moje nekulture i to bash kad se trudim da budem fin hehe pozz dlugalice moja nepresushnih atributa u provokacijama haha

Slične teme

  1. Seks sa bivšima je ovisnost
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 06:17
  2. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 22:48
  3. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 14:00
  4. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 14:33
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 18:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •