Posle nema kajanja...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Posle nema kajanja...

    Da li vam se desilo da se posle sexa kajete što ste to uradili? I zašto?

  2. #2

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Boga mi, sada baš ne mogu da se setim ni jednog seksa posle kojeg sam se kajao.

    Sve mi padaju na pamet mogući kresovi zbog kojih se kajem što ih nisam realizovao...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #3

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Možda 2-3 puta....a razlog kajanja je bilo razočarenje u njega...u njegove dimenzije, freaky naklonosti koje su nadmašile moje, ne znam kako je to moguće, ali desilo se. Jedan lik me ganjao godinama...fino smo se družili...čas sam osjećala hemiju među nama..čas nisam....poslije 3-4 godine pukne mi nešto i odlučim da spavam s njim da vidim ima li čega tu...a on se svih tih godina hvalio na sva usta kako je dobar...kako je ovu, kako je onu, kako je satima, danima sa ovom, sa onom...elem kažem ja sebi daj probaj...kud svi tu i mali Mujo..kad je njima bilo dobro, nemoj kasnije da se kaješ... Full romantika...sve 5, vinceko se ispilo...džu-ba...došlo do sexa...čekam ja anakondu...da mi pamet pomuti da me razlijepi od zid...qq majko... ...odmah mi palo raspoloženje...ali ajd kontam, možda je tehničar...ma kakvi... onda počeo neke svoje sexualne fantazije...totalno me spustilo... Sve bi to bilo ok da se nije toliko hvalisao...valjda sebi libido dizao...šteta što nije nešto drugo. E zbog tog sexa se iskreno kajem. Možda nije ni bio sex?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Mene sramota da pišem posle ove Sunflower

    Bila je to neka slična priča..masirali se duže vreme i ja jednom rešim.Ali nespremna (nerećno ) sva sam bila u grču...

    Posle mi je rekao da i nisam bila baš onako vatrena kako je očekivao

  5. #5

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Mene sramota da pišem posle ove Sunflower
    Ima svako da piše...sad mene sramota. Slagala sam sve...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    ja se kajem za jedno a zasto? pa zato sto je zenska totalni idiot ,i zao mi je sto sam joj priustio da se osjeca predobro to je jedna specificna macka,totalni nesoj,i sad kad se sjetim ,kajem se sto sam joj GA priustio

  7. #7

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Kajao se posle sexa?

  8. #8

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Morfi,ja se nikad ne kajem za sami sex,ali m kriwo sto je ona imala prilike da uziwa u Njemu

  9. #9

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    Morfi,ja se nikad ne kajem za sami sex,ali m kriwo sto je ona imala prilike da uziwa u Njemu

    tzv. "'ebachu te ali loshe"

    & underpaid......

  10. #10

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    tzv. "'ebachu te ali loshe"

    to legendo

  11. #11

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    OK, žene razumem, igra ulogu sve živo, atmosfera, dužina, širina, visina, svetlo, rastojanje, fizika, matematika, biologija.... razumem da mogu da se pokaju ako se svemir ne ujedini da se sva ova metafizika poklopi... Ali, muškarac da se kaje posle sexa, to nema da bude

  12. #12

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Morf,ti bi swasta 'eba..widim ja...samo da je zensko

  13. #13

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    OK, žene razumem, igra ulogu sve živo, atmosfera, dužina, širina, visina, svetlo, rastojanje, fizika, matematika, biologija.... razumem da mogu da se pokaju ako se svemir ne ujedini da se sva ova metafizika poklopi... Ali, muškarac da se kaje posle sexa, to nema da bude

    Nismo mi žene baš toliko komplikovane...bar ne ove žene u stvarnom životu, i ne težimo poklapanju svih sila svemira da nam bude u sexu uživancija...ali upravo zbog ovakvih kao ti "daj šta daš" muškaraca sljedeći naraštaji stiču dojam da su sve žene iste i po istom šablonu se pale, pa jelte...kixa ta ista taktika a mi fine pa pustimo da okrivite nas i sile svemira.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    bila neka kafanCHuga....u podrumu stare kuce....naJvece ludilo od 01-05.....
    shmekala se ja sa jednim muziCarOm....i tako danima....kad jedno veche....pridje on meni i kazze...ae te upoznam sa moJim bratom....
    i tako bata i ja se viDzali....on mladjani psihiJatar....ja napupela omladinKa....
    kad krene da pricha o chika FroJdu i seKsu....oma pochnem da laPcem....
    u to vreme chuvala stan od frendice koJa je radila na prekookeJanskim brodovima....
    pozovem ga na gaJbu....on sFe po propisu....cvece....pice....karamele....
    savatamo se u neko doba....vidim ja da vec od poljuPca pochinje da klima...
    mislim se...ko ga jebe....ne moramo da se ljubimo....
    i tako ja lezzim i lezzim i lezzim.......i lezzim.....i lezzim....i....
    popizdim u jednom momentu i kazzem....khm,khm....a da ti udjesh i mi polako zavrshavamo sa ovim.....
    pa ja sam ushao!

    misha mu....ubi te to chitanje....
    Poruku je izmenio zrNce, 09.08.2009 u 01:41

  15. #15

    Odgovor: Posle nema kajanja...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nismo mi žene baš toliko komplikovane...bar ne ove žene u stvarnom životu, i ne težimo poklapanju svih sila svemira da nam bude u sexu uživancija...ali upravo zbog ovakvih kao ti "daj šta daš" muškaraca sljedeći naraštaji stiču dojam da su sve žene iste i po istom šablonu se pale, pa jelte...kixa ta ista taktika a mi fine pa pustimo da okrivite nas i sile svemira.
    Malo sam karikirao, nemojte me s'vatite skroz ozbiljno, ali žene ipak zahtevaju sklapanje malko više kockica od muškaraca

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posle 3000-te
    Autor Kunic u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 23:51
  2. Pilula za ''dan posle''...???
    Autor joksi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.06.2011, 20:41
  3. Pre i posle kupanja
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.09.2010, 23:53
  4. Slađe posle svađe
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.05.2010, 23:46
  5. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •