Ser Zeljko Obradovic
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Ser Zeljko Obradovic


    (Obradovic,Kicanowic,i Radmilo Misovic(zeljkow prwi trener) )

    U Domu kulture u Čačku, na inicijativu grupe građana ovog grada, a u organizaciji Košarkaškog saveza Zapadne Srbije, održan je prijem za Željka Obradovića, najtrofejnijeg evropskog trenera u „igri pod obručima“. Sa skupa na kojem su se pojavile tri košarkaške legende iz Čačka - Radmilo Mišović, Dragan Kićanović i sam Obradović, potekla je i inicijativa da se u ovom gradu osnuje muzej košarke. Sa puno duha, u stilu velikog sportiste, sadašnji trener grčkog Panatinaikosa je podržao ovu inicijativu. - Požurite, ja više nemam gde da držim sve one medalje i pehare - rekao je Obradović. No, pre nego što je „pogurao“ izgradnju muzeja, trofejni stručnjak iz Čačka je podsetio na svoje košarkaške početke u gradu na Zapadnoj Moravi, u KK Borac, ali i na ono što treba da krasi jednog trenera u pogledu stručnosti i, pre svega, ljudskih odlika, poželevši najmlađim Čačanima da nastave sa uspesima i pronose ime svoga grada i svoje zemlje ma gde bili u svetu. Za sve što je do sada učinio u svom radu i što je učinio za srpsku košarku, Željku Obradoviću su se simboličnim poklonima zahvalili predstavnici lokalne samouprave Čačka i Udruženje sportskih novinara ovog grada. Sam Obradović je kao jednu od ključnih figura u svom košarkaškom razvoju, i kad je reč o igračkoj i kad je reč o trenerskoj karijeri, apostrofirao Dragana Kićanovića, bivšeg reprezentativca one velike zemlje koja je nekad postojala na ovim prostorima, ujedno i bivšeg predsednika Jugoslovenskog olimpijskog komiteta. Popularni Kića je podsetio javnost da je nedavno svom pulenu dao i savet... - Željko je hteo da pauzira dve godine u svom trenerskom radu. Rekao sam mu da Ferguson u fudbalu ima 41 titulu - Željko ima 31, tako da može na pauzu tek kada dostigne Fergusona - uz osmeh je istakao Kićanović
    (Obradovic,Kicanowic,i Radmilo Misovic(zeljkow prwi trener) )

    U Domu kulture u Čačku, na inicijativu grupe građana ovog grada, a u organizaciji Košarkaškog saveza Zapadne Srbije, održan je prijem za Željka Obradovića, najtrofejnijeg evropskog trenera u „igri pod obručima“.

    Sa skupa na kojem su se pojavile tri košarkaške legende iz Čačka - Radmilo Mišović, Dragan Kićanović i sam Obradović, potekla je i inicijativa da se u ovom gradu osnuje muzej košarke.

    Sa puno duha, u stilu velikog sportiste, sadašnji trener grčkog Panatinaikosa je podržao ovu inicijativu.
    - Požurite, ja više nemam gde da držim sve one medalje i pehare - rekao je Obradović.
    No, pre nego što je „pogurao“ izgradnju muzeja, trofejni stručnjak iz Čačka je podsetio na svoje košarkaške početke u gradu na Zapadnoj Moravi, u KK Borac, ali i na ono što treba da krasi jednog trenera u pogledu stručnosti i, pre svega, ljudskih odlika, poželevši najmlađim Čačanima da nastave sa uspesima i pronose ime svoga grada i svoje zemlje ma gde bili u svetu.

    Za sve što je do sada učinio u svom radu i što je učinio za srpsku košarku, Željku Obradoviću su se simboličnim poklonima zahvalili predstavnici lokalne samouprave Čačka i Udruženje sportskih novinara ovog grada.
    Sam Obradović je kao jednu od ključnih figura u svom košarkaškom razvoju, i kad je reč o igračkoj i kad je reč o trenerskoj karijeri, apostrofirao Dragana Kićanovića, bivšeg reprezentativca one velike zemlje koja je nekad postojala na ovim prostorima, ujedno i bivšeg predsednika Jugoslovenskog olimpijskog komiteta. Popularni Kića je podsetio javnost da je nedavno svom pulenu dao i savet...
    - Željko je hteo da pauzira dve godine u svom trenerskom radu. Rekao sam mu da Ferguson u fudbalu ima 41 titulu - Željko ima 31, tako da može na pauzu tek kada dostigne Fergusona - uz osmeh je istakao Kićanovic

  2. #2

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Željko Obradović je svetski megaCar.


    Jedino mu zameram što onu stoku nije naučio pameti na EP u Bgd-u, nego ih je pustio da rade šta hoće i videlo se na šta je to izašlo. A trebao je da im se naje.e keWe.

    No, Željku kapa dole, bez ikakvog dvoumljenja.

  3. #3

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    @Lh prwenstwo je bil odrzano u Nowom Sadu i na weliku zalost,on nije mogao nihsta onoj bandi od reprezentacije ali mi i dalje nije jasno kako nije mogao nishta kralj Zeljko
    zeljkko jos 10 pehara i svjetski Bog sporta

  4. #4

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    @Lh prwenstwo je bil odrzano u Nowom Sadu i na weliku zalost,on nije mogao nihsta onoj bandi od reprezentacije ali mi i dalje nije jasno kako nije mogao nishta kralj Zeljko
    zeljkko jos 10 pehara i svjetski Bog sporta
    Jao da, mi nismo stigli do Bgd-a.


    Nego Egzo, šta ćemo s tim što je Žeca grobar?

  5. #5

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jao da, mi nismo stigli do Bgd-a.


    Nego Egzo, šta ćemo s tim što je Žeca grobar?
    ma nije on Grobar.. on je karijeru poceo u borcu iz cacka i samo mu je borac bio u srcu i onda je kaze morao da predje u partizan..cisto radi posla..pa sjeti se Diwca hehehe

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ma nije on Grobar.. on je karijeru poceo u borcu iz cacka i samo mu je borac bio u srcu i onda je kaze morao da predje u partizan..cisto radi posla..pa sjeti se Diwca hehehe
    Šta, nije grobar?


    Ćuti, čuće te neko.

    A znaš da sve ovo posmatraju zle grobarske oči i samo čekaju priliku da nas maltretiraU...


  8. #8

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Šta, nije grobar?


    Ćuti, čuće te neko.

    A znaš da sve ovo posmatraju zle grobarske oči i samo traže priliku da nas maltretiraU...

    sad ce da se razbalawe..jos malo..gledaj sad: Zeljko Obradowic nije grobar..c...

  9. #9

    Odgovor: Ser Zeljko Obradovic

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ma nije on Grobar.. on je karijeru poceo u borcu iz cacka i samo mu je borac bio u srcu i onda je kaze morao da predje u partizan..cisto radi posla..pa sjeti se Diwca hehehe
    ..............
    ...hell ain't a bad place to be......

Slične teme

  1. Zeljko Rebraca
    Autor bellissima u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.09.2010, 21:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •