Veliki brat, treća sezona - Strana 14
Strana 14 od 42 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 620
  1. #196

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nek sledeci ide Manuel,pa nek ide zivot!
    i kakve su to devojcice danasnje kad glasaju za retarda? Zar vise nije bitno da imas makar malo mozga?
    u shoku sam
    Realno..Manuel ili Milan su trebali da popiju pedalu. Samo...onaj ko se na početku samonazove vođom...prvi pije nogu. Bolji je i ima više mozga ali...sastav je takav da je šljam većina.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  2. #197

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    u meni proradiJo urbani snob.....te mi zzao Karla....
    inache....ko je ona devoJka shto je bila nominovana sa njim....kao da sam je prvi put videla vecheras....toliko o tome....
    vazzno da je sicevac ostao u kuci....
    on je jedan od onih shto kada biH ga srela na dzadi....izvukla bi shlaJmaru iz detinJstva i pljunula ga u trece oko....
    kako stvari stoJe....do daljnjeg....Radashin
      Vrh

  3. #198

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ma gde bitno.. Manuel cak nije ni bio medju onima koji imaju glasova za nominacije. Secam se, kad su prikazana trojica sa Fejsa, bas sam bila za to da udje on, sladak mi bio lik. Al' kad je progovorio neverovatno koliko unutrasnja lepota (odnosno, ruznoca) moze da poruzni spoljasnju.
    meni on uopste nije lep
    to sto neko nema kukast nos i klempave usi ne znaci automatski da je lep
    njegova fizionomija pokazuje da je priglup,tako da se to za mene videlo iz aviona
    glup,gluplji,Manuel
    i ime.....da se useres.....strasno...Manuel,pa jos iz Pirot...
    okej,ja sam mozda malo snob i drkadzija,al eto,ja tako mislim
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #199

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    I meni krivo što Karlo ode

    ...nego mene iznenadila Tanja,baš sam mislila da će mu ona dati podršku


    (da,počela sam da "pratim" rekoh ja da ću se navući )
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #200

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Zao mi je sto je ispao navijala sam za njega.Smrc osta Julija sama i u suzama.Bar cemo gledati jos malo gimnastike i slusati milozvucni glas indijane dzouns
    ivancica
      Vrh

  6. #201

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Samo nek Nikola nije izleteo :D
    Ma ljigav mi je bio Karlo, ljigav je i kad je intervju davao, ona Sandra i Milan su bljak....
    Sve sljam do sljama i ne cudi sto bi Nikolica napolje. Bas su degutantni.....
      Vrh

  7. #202

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nikolaje okej ali je neko ko ide linijom manjeg otpora.....jedan selja ga malo isprovocira i on bi odma da ide napolje...lepo kaze njegov cale,sve pocne,nista ne zavrsi,nesposoban za zivot
    Poruku je izmenio Bombica, 30.09.2009 u 08:35 Razlog: slovce
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #203

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Dobro, pojam lepote je za svakoga drugaciji meni je izgledao onako sehi kad su ga prikazali u polumraku u onom koznjaku, to je bilo dok nije progovorio. Zinuo i zagadio okolinu.
    Glup, gluplji, najgluplji, Manuel

    Edit: rekla bih da je Nikola samo previse osetljiv
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #204

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A ja ću da vam iskopiram status jedne ribe sa FB-a

    Karlo prvi. Konkurencija je bila jaka: Beznoga, kepec, ljakse, Narodni dj, Sexy drolja, Nimfo drolja, nalozeni klinac. Ko ce urbanog gradskog lika da izabere pored ovih nakaza?!

    ...možda zvuči malo grubo no
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  10. #205

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A kada se ugase svetla posle prenosa ne znam da li zaborave da ih ljudi i dalje gledaju - meni je taj deo zanimljiv, sada gledam. Mala je automatski zavrnula slavine i smeje se, blizanac (uljez) se pita kome je uopšte Karlo smetao... i tako... brehtovci su zanimljivi u Srbiji danas, juče, a i sutra...
    Zaječar i ovde i na onoj farmi.
      Vrh

  11. #206

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Frizer iz Beograda i Violetina "jača polovina" Karlo Zagorac (32), prvi je ukućanin koji se oprostio od nagrade od 100.000 evra.

    Nakon prošlonedeljnih lažnih nominacija koje jeVeliki Brat organizovao tek kako bi posvađao ukućane, bilo je jasno da je Radiša najnepoželjniji stanar Kuće u Košutnjaku. Ipak, veselo društvo se nije pitalo - presudili su glasovi publike kojoj su se najmanje dopali Karlo i Indijana.

    Ukućani koji su dobili najmanje glasova putem sms glasanja, momentalno su postali i prvi nominovani ukućani za izbacivanje. Malo je reći da su frizer i instruktorka fitnesa bili iznenađeni, pomalo i razočarani, ali pravi šok su doživeli tek kada su ostali stanari, jedan po jedan, odlazili u ispovedaonicu gde su davali svoj glas za izbacivanje.

    Ko je kako glasao?

    Tatjana - Karlo
    Danica - Indijana
    Vladimir (Arsa) - Karlo
    Manuel - Karlo ("domaćicu Karlitu")
    Sandra - Karlo
    Radiša - Karlo ("zato što se svađa sa svima")
    Milan - Indijana ("odmah")
    Violeta - Indijana
    Admir - Karlo
    Jovana - Indijana
    Nikola - Indijana


    Nedelja u kojoj su se "izrodile" mnoge ljubavi, od kojih je najsnažnija upravo ona između izbačenog ukućanina i lepe Makedonke, bila je prva i poslednja nedelja za frizera koji je voleo da nervira Manuela i koji je sa Milanom izrazio "neverovatnu kreativnost" kada su smicalice u pitanju.

    Karlo je sa glasom razlike izgubio od Indijane, ne zato što nije zanimljiv, već zato što se mnogima zamerio - Manuelu je priznao da voli da ga nervira, Radiša je osetio da ga ponižava "jer je seljak", a i Sandri nije prijalo da sluša "ološ".

    Ipak, na rastanku se Karlo izljubio sa svima, a Violeta je i zaplakala. Najduži poljubac na rastanku je, naravno, bio njen.

    Nakon izlaska iz Kuće, Karlo je u kraćem intervjuu otkrio da se oseća čudno, a onda se obratio ukućanima, tačnije Violeti: "Mali, ljubim te. Svima ostalima, pokušao sam nečemu da vas naučim - ko je ukapirao, ukapirao je. Nemojte da izlazite sami, uživajte. Viki, čekam te".

    O ljubavi sa Viki..."Nisam planirao ništa sa njom, niti sa bilo kojom drugom devojkom. Nisam imao svoj krevet, i samo sam pitao čiji je narandžasti krevet jer volim tu boju...Bili smo blizu i desilo se i onda sam shvatio da je ona mene smuvala! Pitala me je jel imam devojku...bila je toliko slatka".

    Emocije prema Viki "zaista postoje" i "čekaću je naravno!".

    Misli da su ga ukućani izbacili jer im je konkurencija, a pokušao je da ih nauči svemu! "najpre kulturi...aljkavi su!"

    MONDO
    Poruku je izmenio Lilith_021, 29.09.2009 u 00:32 Razlog: izvor
      Vrh

  12. #207
    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Zaječar i ovde i na onoj farmi.
    Bas tako Gooooo Zajecar )))

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    A ja ću da vam iskopiram status jedne ribe sa FB-a




    ...možda zvuči malo grubo no
    Procitah i ja status i zvuci jako pregrubo.....

    Inace odmah kad je Manuel progovorio sapirala sam da mi je iritantan. Postoje akcenti koji iritiraju, mene njegov iritira.... I ta glupavost njegova....
    E sad, bolje da je usao onaj iz Paracina sto ima neku TV.... Bio je bas lud... Ovaj Manuel je supljoglavac a klinke koje se loze na njega jos vece supljoglavice... Kontam da je na nivou neke iz sedmog razreda sa svojom "pamecu".
    Poruku je izmenio Bombica, 30.09.2009 u 08:37 Razlog: uzastopni
      Vrh

  13. #208

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    kako stvari stoJe....do daljnjeg....Radashin
    PreCednik od Mirovno veće na nashe selo..

    Nidza i Radashin, za sada.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #209

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    PreCednik od Mirovno veće na nashe selo..
    Haha to iz praistorije ostalo.... Radasin je najugledniji covek u svoje selo ali kad je rekao: ja sam sve mogao pomiriti samo zene nisam
      Vrh

  15. #210

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    PreCednik od Mirovno veće na nashe selo..

    Nidza i Radashin, za sada.
    Da mi je jednom, samo jednom da vidim seoskog vb Radašina sa sve porotom. Kakav vb, farme i tračevi uz kafu. Mala deca, garant. Imam u selu rodbinu i naslušala sam se šta, ko, kad, kako i sa kim i to je zeznulo sve španske serije zajedno.

    P.S. Ako gledaoci i dalje nominuju i ako su linije otvorene, glasam za Sirijusa .
      Vrh

Strana 14 od 42 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •