Veliki brat, treća sezona - Strana 19
Strana 19 od 42 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 620
  1. #271

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Sandra ispada 100%,ne gotive ljudi takve...A Nikola je skroz ok bar po meni...
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Još tri meseca VB!!!
    Ajd sad molim te na tvoju temu

    Gledam danas VB Veliki mozak i ne verujem koliko je ona Sandra retardirana. Riba je takva nula, ma nema bre ona dve vijuge mnogo joj je to....
      Vrh

  3. #273
    Primljeno k znanju.

    Možete da odahnete a i vi slobodno pređite u suprotni tabor, s vremena na vreme, i iznosite svoja mišljenja. Nije zabranjeno.
    Poruku je izmenio silvia, 04.10.2009 u 19:51 Razlog: 2 uzastopna posta
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Onaj Nikola nema pojma da muva devojke
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ne da je smotan nego je ono uzas jedan jbt,pa ona Sandra glupava mu se smejala kako je bedno muvao
      Vrh

  6. #276

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Gledam danas VB Veliki mozak i ne verujem koliko je ona Sandra retardirana. Riba je takva nula, ma nema bre ona dve vijuge mnogo joj je to....
    ali mala ima veci fond reci od one oloshare iz Kraljeva......Kraljevcanka je bas olos,ali u svakom smislu....povija se kako kad,kako kome,u svadji je nekontrolisana...ali onako,nemocna da recima i mirnim tonom sabije protivnika nego vata na galamu i prostakluk
    na kraju,imam utisak da je Karlo oznacio tu malu Sandru kao glupu i da sad svi to koriste kao karakteristiku,mada nemaju svi prava na to.Ali uopste
    ko je od njih pokazao neku zavidnu bistrinu?
    kako oni to mogu da procene? Ko procenjuje? Manuel? Radasin?Jovana?
    Pa i Danica se nije pokazala kao bistra cim onaj Vladimir onako lako manipulise njome.Nahranis joj sujetu i ona ti jede iz ruke.
    Indijana?
    Blizanci?
    Poruku je izmenio believer, 04.10.2009 u 20:55
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #277

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    beleiver, to za Sandru je moje licno misljenje ma ko uopste uzima za relevantno te male tupavce i ono sto oni pricaju? Radasin je odvalio da je Manuel najpametniji kad bih to slusala Generalno, riba je u tripu da je neka zvezda a od kafanske pevalje se dalje nije pomerila Glumi neki nivo, neku napucanu ribu koja ima jake frajere Potencira t sto je iz BG-a kao ja sam fensi riba vi ste sve seljanke.... E i u tom BG-u svega ima nije da nije
    Znas kako meni je ona mnogo glupavija od Jovane, ali mnogo.... i zna ova njoj da spusti.... mada to i nije tesko s obzirom na pola vijuge u glavi koju ima

    A Jovana tako laze.... kao glupo joj da se vacaka sa Nikolom, a ovamo balavi onog retarda Manuela... On tip prica neartikulisano, sramota jedna, ne zna ni pricati normalno.

    A blizanac jedan je opasan, onaj alkos zavrsi on na kraju u krevetu sa Sandrom...
    Poruku je izmenio nale84, 04.10.2009 u 21:41
      Vrh

  8. #278

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    jowana je debilchina neopisiwo weze nema,ali weze blage nema sa sobom,ojadjeni retard,kao i indijana..indijana bogaljusha !
      Vrh

  9. #279

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Dan pre izbacivanja ukućani su proveli odmarajući se od žurke koju im je u subotu priredio Veliki Brat. Da i on ima srca, pokazao je pustivši svoje stanare da duže spavaju, pa su se s teškom mukom i mamurlukom probudili tek oko 12.30. Uz doručak, prepričavali su događaje sa žurke. Imali su više nego dovoljno materijala, jer su posle deset dana bez alkohola i muzike konačno mogli da se opuste.
    Posle prljavog plesa s Manuelom, Jovana je iskoristila priliku da ga poljubi, a fudbaler iz Pirota se nije bunio. Seksi Sandra je zato pokušala
    da privuče Nikolinu pažnju, i to svojim najvećim adutom, vrckanjem, ali se Zaječarac nije snašao u ulozi zavodnika, pa je nastavio da se s pivom u ruci njiše u ritmu muzike. Arsa i Danica su i dalje nedorečeni, iako je evidentno da je bilo nekih aktivnosti ispod jorgana. Najlošije je prošao Manuel, koji je malo više popio, pa je, umesto u Jovaninom ili Sandrinom naručju, završio u naručju ve-ce šolje.
    Burna noć uticala je i na snove ukućana. Admir je sanjao Tanju, a ona je imala košmar zbog male debele devojke u kući. Danica je, verovatno inspirisana ulaskom Admirovog blizanca, Enisa, sanjala tri Indiane i dva Vladimira, na šta joj je taksista iz Užica rekao: Malo ti je jedan Vladimir, pa hoćeš dvojicu.
    Arsa, Manuel i Radiša, koji je prethodne noći dokazao da može da parira mladima u provodu, iskoristili su lepo vreme da se kupaju u bazenu.
    Blizanci Admir i Enis nisu bili tako hrabri, pa su sedeli pored bazena i posmatrali ih.
    Ko će se pridružiti Karlu i Milanu, saznaćemo u ponedeljak uveče, kada publika odluči
    da li će Nikola ili Sandra morati da se oprosti od nagrade od 100.000 evra. Tokom vikenda, ćutljivi i povučeni Nikola se više puta žalio Velikom Bratu da mu je dosta svega i da se, iako je mislio da će moći da izdrži sa
    nepoznatim ljudima, očigledno prevario. Za razliku od njega, seksi pevačica iz Beograda je izgleda tek sada proradila - konačno je progovorila i pokazala da, osim pevanja i igranja, ume još nešto da radi.

    Vecernje novosti
      Vrh

  10. #280

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    jowana je debilchina neopisiwo weze nema,ali weze blage nema sa sobom,ojadjeni retard,kao i indijana..indijana bogaljusha !
    Kad sam gledao vecerasnji prenos nisam mogao da verujem sta je sve radila sa Manuelom,kako je besramna jbt,zar nije svesna da joj to roditelji gledaju a ona se muva sa svima zivima,strasno nesto nije trebala uci u VB nego lepo otici na stajgu pa zaraditi neke pare na tome,ovako slaba vajda od toga jer verujem da se ljudima smucila i da nece jos dugo da bude u kuci...
      Vrh

  11. #281
    Kako kome, ima raznih likova.... Negde sam citala da su Radisinoj zeni govorili sta da prica u onom prilogu. Videli ste kako je govorila- Radisa... Radisa... svaka recenica tako pocinje. On je u odnosu na ostatak familije Ajnstajn...



    Sta li je sledece?




    Bas voli Makedonke....

    Poruku je izmenio Bombica, 05.10.2009 u 21:07 Razlog: uzastopne poruke
      Vrh

  12. #282

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam gledao vecerasnji prenos nisam mogao da verujem sta je sve radila sa Manuelom,kako je besramna jbt,zar nije svesna da joj to roditelji gledaju a ona se muva sa svima zivima,strasno nesto nije trebala uci u VB nego lepo otici na stajgu pa zaraditi neke pare na tome,ovako slaba vajda od toga jer verujem da se ljudima smucila i da nece jos dugo da bude u kuci...
    ma brate,jowana je psiho..a weze nema sa izrazawanjem,grozota...a ona indijana je kao neko bukwalno bez mozga,retardna brate,retardna..swa je gadna...ja kad je widim,zacrwenim se od muke
      Vrh

  13. #283
    A jel znas ti onog Miconija ako si iz PG, egzotic?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ma brate,jowana je psiho..a weze nema sa izrazawanjem,grozota...a ona indijana je kao neko bukwalno bez mozga,retardna brate,retardna..swa je gadna...ja kad je widim,zacrwenim se od muke
    A Indijana je upisala master na Pravnom u BL... E ko sve nece pravo zavrsiti....
    Poruku je izmenio Lilith_021, 05.10.2009 u 16:22 Razlog: uzastopne
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    A jel znas ti onog Miconija ako si iz PG, egzotic?



    A Indijana je upisala master na Pravnom u BL... E ko sve nece pravo zavrsiti....
    Hahaha vredja mi smer indijanac jedan
    Majke mi ima raznih duduka u toj kuci,ali za Jovanu sam stvarno iznenadjen jel nisam ocekivao da je takva razvratnica i da je tako nevaspitana i prosta...a Manuel i Radisha to su price za sebe o kojima se mogu memoari pisati majke mi,mrtva trka izmadju njih dvojice
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Karlo ide u Skoplje da upozna tazbinu, znači to je to, svadba


    Negoooo, mogla bi ova Sandra smaračacica da leti večeras iz kuće
      Vrh

Strana 19 od 42 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •