Veliki brat, treća sezona - Strana 27
Strana 27 od 42 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 620
  1. #391

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam danas prvi put bas pogledala uzivo prenos i jedan deo izbacivanja.

    Ko je ona Dragica krsna?
    Malo sam povezala ko je ko citajuci ovde vase komentare, ali meni tamo niko ne izgleda bas normalno, sto se tice zenskog dela.
    Tamo niko nije normalan. Po mom skromnom mišljenju. A žene su dno dna.

    Ja sam se ubacila kada je Jovana pričala da imaju gljivična oboljenja.

    Nije do sada gori VB bio...mislim da više neću ni gledati, makar se goli skidali svaki dan.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #392

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    jebena Dragica se nemoguce swakom shlihta a swakog ogowaara..ubjedljiwo najgori 'cowjek' sto sam ikad gledao,stwarno..+ sto je bolesna,swe laze,swako slowo je slagala..takaw shlihter se radja samo jednom,a da pritom swakog blati iza ledja..a sa swakim fina i grli i ljubi i zowe ih slatkim imenima da bi ostawila utisak 'dobre krmache'..na kraju mislim da je ona nagrdila wc sholju..jer je bolesna,jer je swastocina...zakljucno s tim, mislim da je ona pokorni sluga od sotone
      Vrh

  3. #393

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ispala Indijana? Fala qrcu.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #394

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Meni je Indijana bila skroz na intervjuu sa Marijom.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #395

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Meni je Indijana bila skroz na intervjuu sa Marijom.
    Izgubila se na intervjuu kao fata u merkatoru,sva je pogubljena bila,o odgovori ubi boze u stilu,e Marijana ba ispade ja,aj pust me da idem kuc
      Vrh

  6. #396

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    jebena Dragica se nemoguce swakom shlihta a swakog ogowaara.. ....... .zakljucno s tim, mislim da je ona pokorni sluga od sotone
    e sad kad nisam pala sa stolice od smeJa..........
    ti i Dragica se bas znate,a?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #397

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Juriš Radašineeeeeeeeeeeeeeeeeee

    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  8. #398

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    .......o majko mila
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  9. #399

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Izgubila se na intervjuu kao fata u merkatoru,sva je pogubljena bila,o odgovori ubi boze u stilu,e Marijana ba ispade ja,aj pust me da idem kuc
    Pa logicno je da se izgubila kad su je izbacili. Devojka je bila iskrena, rekla je da joj je krivo sto su je izbacili, da ne moze ona da ulazi u neciju psihu i mantra da li je taj neko zaljubljen i sl. Sto je meni bilo skroz ok.

    Inace sve vise uvidjam da je ova sezona dno dna i ozbiljno razmisljam da ne gledam, jer mi se sve vise gade njihove price. Niko zanimljiv pod milim Bogom nema. Nema sta, prva sezona je bila najbolja. Izuzev Nikole svaka im cast na okupljanju najvecih klosara Srbije! Sandra, Jovana, Violeta.... Ne znas koja je gora. Poremecena Dragica koja lupeta o Crnogorcima kao nebeskom narodu. Ma jedini Nikola i djordje da su na mestu. Ovo ostalo....
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #400

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Pa logicno je da se izgubila kad su je izbacili. Devojka je bila iskrena, rekla je da joj je krivo sto su je izbacili, da ne moze ona da ulazi u neciju psihu i mantra da li je taj neko zaljubljen i sl. Sto je meni bilo skroz ok.

    Inace sve vise uvidjam da je ova sezona dno dna i ozbiljno razmisljam da ne gledam, jer mi se sve vise gade njihove price. Niko zanimljiv pod milim Bogom nema. Nema sta, prva sezona je bila najbolja. Izuzev Nikole svaka im cast na okupljanju najvecih klosara Srbije! Sandra, Jovana, Violeta.... Ne znas koja je gora. Poremecena Dragica koja lupeta o Crnogorcima kao nebeskom narodu. Ma jedini Nikola i djordje da su na mestu. Ovo ostalo....
    Nemoj tako nale zaboravila si Raleta naseg Radishu cuvenog
    On je kralj bre
      Vrh

  11. #401

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Kad je rekao sinoc Marijani: Vidimo se..... do Nove godine sigurno!
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  12. #402

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: Indijana, idi vežbaj negde drugde
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 22:59



    Igra je završena i za Banjalučanku Indijanu Pejić.

    Instruktorka fitnesa na prekookeanskim brodovima dobila je najmanje glasova publike i kao četvrti ukućanin napušta Kuću Velikog Brata.

    Konkurencija u borbi za opstanak ove nedelje bila je veoma oštra. Zaslugom Piroćanca Manuela, bili su nominovani svi osim njega i dvoje novih ukućana - Dragice iz Nikšića i Banjalučanina Đorđa.

    Indijana je bila gotovo neprimetna u Kući, uglavnom je vreme provodila vežbajući i ne zamerajući se nikome.

    "Meni su svi dragi. Budite dobri, borite se, pokažite malo više tolerancije i nemojte se svađati", rekla je Indijana ukućanima.

    Za razliku od prethodnika, njoj jeste žao što nije ostala u kući. "Pa, tri meseca nije dug period, to se može izdržati. Bila sam u Kući ono što u realnom životu jesam", rekla je Indijana.

    Ona bi volela da pobedi njen sugrađanin i poznanik Đorđe, a smatra da je od svih "ljubavi" u kući najiskrenija ona između Danice i Arse.

    Manuel joj je pri izlasku dobacio: "Izvini, ja sam kriv", ali Indijana kaže da ga uopšte ne krivi.

    Mladog Piroćanca Manuela čeka teška nedelja. Pošto je odlučio da nikoga ne nominuje, jer je sa svima OK, ostali su se okrenuli protiv njega. Manuelovo oklevanje, najteže je palo Užičaninu Arsi koji mu je zamerio na neodlučnosti.

    Kada je voditeljka upitala Arsu da li zamera Manuelu na tome što su svi kažnjeni zbog njega, Arsa je smrtno ozbiljan odgovorio: "Ne poznajem nikakvog Manuela. Do pre tri dana imao sam druga koji se zvao Manuel, ali sad ga više nemam".

    Manuel je bio smrknut celo veče i videlo se da bi najviše voleo da propadne kroz pod. Velikom Bratu je u ispovedaonici rekao da bi voleo da ga iduće nedelje ostali ukućani kazne tako što će ga nominovati za izbacivanje.

    "Nikom u životu nisam ostao dužan, dobro jesam mt:s-u jer nisam platio račun za telefon", rekao je mladi Piroćanac.

    Manuele, plati račun, treba 'leba da jedemo!

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #403

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: Enis je Majkl Džekson!
    Utorak, 13. oktobar 2009. 15:53

    Ukućani su dobili novi zadatak - da pripreme koreografiju "Thriller" kralja popa!

    Veliki Brat je odlučio da ovaj kišni dan razveseli jednim razigranim zadatkom. Svi ukućani moraće da pripreme imitaciju čuvenog spota Majkla Džeksona, naravno sa sve zahtevnim plesom...

    Čast da bude glavna zvezda spota pripala je Enisu.

    Ukućani su bili pomalo zbunjeni zadatkom, pošto smatraju da njihove plesačke mogućnosti nisu na najvišem nivou.

    "Nadam se da ću biti u zadnjem redu", kratko je prokomentarisala Tanja, dok su ostali odmah skočili u pomoć.

    "Ne brini ništa, ti igraj koliko možeš", zabrinuo se Arsa.

    Radiša je ukućanima prekraćivao kišan dan gledanjem u šoljicu od kafe, ali je najavio da više neće "gatati" u Kući.

    "Kome sledećem budem gledao u šolju, taj ispada", rekao je Radašin.

    Gledajte live stream Velikog Brata.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #404

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Kad je rekao sinoc Marijani: Vidimo se..... do Nove godine sigurno!
    A ona je ispala debilusa neprofesionalna kad je on rekao cekam da mi padne na pamet,a ona sva bitna-koju pamet!?Pa ja bi to momentalno otpustio bre
      Vrh

  15. #405

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ljudi, pa sta je ono tamo.
    Ima li tamo neko ko moze da sazme jednu prostu recenicu?
    Izuzev onog decka, ne znam kako se zove, ali cini mi se fin, samo preterano filozofira ili se ogradjuje da ga ne uvuku u traceve.

    Gledam onu gospodjicu Bertu kako se cese,salo kipi na sve strane, nacin razmisljanja bozemesacuvaj
      Vrh

Strana 27 od 42 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •