Veliki brat, treća sezona - Strana 39
Strana 39 od 42 PrvaPrva ... 293738394041 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 585 od ukupno 620
  1. #571

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da su oni svi tamo zreli za psihijatriju, istureno B odeljenje
    Ne stvarno...kako možeš da budeš ponos i dika grada kada plačeš stalno, spletkariš...bojiš se da zaspiš da te ne ubiju pred kamerama...govoriš da si ljepša od svih.

    Nešto tu ne štima...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #572

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne stvarno...kako možeš da budeš ponos i dika grada kada plačeš stalno, spletkariš...bojiš se da zaspiš da te ne ubiju pred kamerama...govoriš da si ljepša od svih.

    Nešto tu ne štima...
    Pa ja ne znam da li bi neko iole normalan mogao tako da se ponasa.
    Ako je to sve muci, zasto jednostavno ne izadje iz kuce.

    Ne stima njoj u glavi , cini mi se mnogo toga.
      Vrh

  3. #573

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Visoku cijenu rialiti slave u kući "Velikog Brata" skupo je platio ukućanin Đorđe Đole Đurđević iz Banjaluke.
    Ulaskom u Kuću stekao je slavu, ali je izgubio djevojku s kojom je bio u stabilnoj vezi punih sedam godina! Mada je Đoletova mama Nada, koja je po njegovom ulasku u Kuću samouvjereno tvrdila da nema te ukućanke koja će se "zbližiti" sa njim sinom, prije neki dan reče da je Đoletova dugogodišnja veza u ozbiljnoj krizi.
    Mada je i dalje u konktaku sa Đoletovom djevojkom, prema njenoj priči, sve su prilike da je ta veza, poslije furioznog Jovaninog naleta i sisanja Đoletovog prsta, na velikom iskušenju, tačnije pred konačnim krajem.
    Mada porodica Đurđević i svi Đoletovi prijatelji kriju njen identitet, preko njih je poručila da ne želi nikakvu medijsku promociju, koja je, kako se vidi u njihovom slučaju, bila glavni razlog zbog kojeg je na ovu ozbiljnu vezu, koja je bila na korak do matičara, definitvno stavljena tačka.
    Ipak, Đurđevićevo društvo iz kafea "Maggio" drugačije gleda na Đoletove krevetske egzibicije sa samozvanom starletom Jovanom.
    Jedni sve odobravaju, a drugi, opet, krtikuju Đoleta što je za njihove ukuse previše pasivan i ne odgovara adekvatno na Jovanine seksualne provakcije.
    "Teško je odbiti Jovanine napade. Da ju je odbio, ispao bi "derpe"! Nije lako mjesec dana provesti u Kući bez bilo kakvih emocija", komentariše jedan Đoletov drugar.
    "Drago mi je da Jovana ima visoko mišljenje o Đoletovim 'dimenzijama', ali da zna s čim ja raspolažem odmah bi napustila Kuću i došla da vidi i proba 'neman'.
    Da 'zagorim' i da mi se namjesti, ne bih oprostio ni Radašinu, a kamoli Jovani!", dodaje šanker Tomas Damjanović.
    Tomas svjedoči da je Đole gost koji pije vodu, zeleni čaj i ajs kafe.
    "Đole je antialkoholičar, koji je 'lud' i bez rakije. Mada ne pije, u kafani sa društvom ostaje do zore. Jedino je popio kada je Ogi Dubočanin dobio kćerku Milicu, koja je sada Đoletov najmlađi fan", podsjeća Tomas!
    Svaku priču o Đoletovoj djevojci njegovo društvo preokreće na njegove ekstremno sportske uspjehe u raftingu, kajaku i basketu. Pričaju da je Đole jedan od osnivača Paintball kluba "Starčevica - Banjaluka".
    "Znamo da Đole ima djevojku, ali je ne poznajemo dovoljno. Đole je obično s njom išao na neka nama manje znana mjesta. Da je sada vidim u gradu, ne bih je prepoznao", zagonetno kazuje Ognjen Dubočanin, jedan od najboljih Đoletovih drugara. Slično priča i pri tome ništa ne otkriva ni drugi drugar, Nikola Stanković. Bilo kako bilo, poslije gubitka djevojke, Đorđe je postao brend. Marka sa vlastitom etiketom!
    U kafeu se služi kafa sa šećerom u vrećicama na kojima je njegov lik. Konobari i redovni gosti nose majice sa Đoletovim zaraznim osmijehom. Đoletovo društvo planira da na brdu iznad Starčevice, odmah pored pedeset metara dugog Titovog potpisa, stavi i Đoletovo ime. Kažu da istinski velikani to zaslužuju. Đole koji je rekao da ima odgovore na sve osim na samoću, to je potvrdio i u kući "Velikog Brata", gdje je na Jovanino sisanje prsta odgovorio pipanjem njenih već viđenih grudi. Time je potvrđen njegov životni moto da "kamen i pijesak jednako tonu u more". Jedino što je ostalo nejasno jeste to da li je Đole krupna ili usitnjena stijena! Bilo kako bilo, ostaje davno kazana istina da na kamenje koje se kotrlja ne pada mahovina. "Ne daj se, Đole! Đole, to smo svi mi", poručuje društvo pod Starčevicom.

    Nema sumnje da u ovoj sapunici svoju potajnu šansu vidi i Đoletova najbolja drugarica Sonja Rosić. S kojim je zanosom pričala o Đorđu, sve su prilike da u tom odnosu ima i nešto više od običnog prijateljstva.
    Strogo povjerljiva priča o Đoletovoj djevojci, čini se, ima i drugu stranu. Navodno, priču o prekidu smislili su da bi je zaštitili od medijske okupacije. Jer, za "ludu kuću" zvanu "Veliki Brat" velika je žrtva i sam Đorđe.
    Ipak, sedam godina i nije malo da bi tek tako puklo, pa bila to i nemilosrdna borba za 100.000 eura.
    Poruku je izmenio makilli, 14.11.2009 u 21:29
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  4. #574

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Gledam upravo pijanu Dragicu. I naravno plače...i kad se napije, tada misli na Ratka..a Ratko je jedini čovjek koji na nju nikada nije gledao kao na ženu.



    Pa se kupa u bazenu, tako razvaljena.
    A Karlo idiot umjesto da joj pomaže, on joj sipa vino u usta. E Božeee...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #575

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    i ja veceras ovo gledala... fuj
    do juce je hteo da je ubije, bezala od njega, a sad mu se nabacuje....
    pa onda jovana i karlo..
    pa jovana polugola tusira dragicu u toaletu

    boze moj, svasta!

      Vrh

  6. #576

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Gledam upravo pijanu Dragicu. I naravno plače...i kad se napije, tada misli na Ratka..a Ratko je jedini čovjek koji na nju nikada nije gledao kao na ženu.



    Pa se kupa u bazenu, tako razvaljena.
    A Karlo idiot umjesto da joj pomaže, on joj sipa vino u usta. E Božeee...
    Hebo je Ratko
    Ja ludju personu srela nisam.
    A Karlo naravno namerno to radi. Foler.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #577
    VB: Poljubili se Jovana i Karlo
    Utorak, 17. novembar 2009. 13:23

    Novi zadatak ukućana bio je takozvani "spid dejting", odnosno zavođenje na brzinu.

    Veliki Brat obavestio je ukućane da će u ispovedaonici imati sastanke po parovima, u trajanju od pet minuta, a parovi su određeni na osnovu horoskopa i proračuna astrologa.

    Najveseliji zbog zadatka bio je Radiša koji je "bacio oko" na skoro sve ukućanke. Manuelu je bilo najneprijatnije, pošto se ispostavilo da je njegova "suđena" partnerka Dragica.

    Karlo je uspešno zaveo Jovanu, pa je uspeo i da je poljubi "na blic", a u ispovedaonici je čak skinuo i pantalone. Manuel se vrpoljio tokom svog sastanka sa Dragicom, pošto se plašio da će ga ona spopadati, i da će nastati neprijatna situacija.

    Kristina se najlakše snašla u novom zadatku, iako joj je partner bio Arsa, a ne Manuel, pa su se i njih dvoje poljubili.

    Da bi u ispovedaonici bila što romantičnija atmosfera, Veliki Brat je ukućanima obezbedio vino i hranu za koju se smatra da ima dejstvo afrodizijaka.

    Pitanje je kako će na "uspeh" zadatka dečka Karla i najbolje drugarice Jovane reagovati Violeta, koja je ovih dana na leđima uradila tetovažu zvezda kakve frizer iz Beograda ima na grudima.

    "Jedna zvezdica znači zlo, a druga predstavlja anđela. Uradila sam ih jer osećam da me Karlo štiti, i da je u svakom momentu uz mene", rekla je Viki za "Blic".

    Šta li će osećati kada bude videla "momenat" sa Jovanom u ispovedaonici?

    (MONDO)

    VB: Novi zadatak - sijamski blizanci
    Sreda, 18. novembar 2009. 10:11

    Veliki Brat je ukućane podelio na "parove" spojenih blizanaca, koji neće smeti da se odvajaju jedni od drugih.

    Tokom popodneva, ukućani su išli u ispovedaonicu i otkrivali svoje mišljenje o idealnim parovima, ali nisu znali da im je Veliki Brat, naravno, priredio obrt. Prvi ukućanin kojem su se obratili po izlasku, postao je njihov "blizanac".

    Tako su parovi sijamskih blizanaca Karlo i Dragica, Manuel i Jovana, Arsa i Admir, Kristina i Đorđe, i Enis i Radiša. Ukućani su morali da obuku posebna spojena odela, a pravila nalažu da ne smeju da se odvajaju ni u jednom trenutku, osim kada spavaju, kupaju se ili idu u toalet, u kojoj situaciji njihov blizanac mora da ih čeka ispred vrata.

    Među pojedinim blizancima odmah je došlo do čarki. Tako se Dragica žalila da je boli "desna glava", odnosno Karlova, a on joj je uzvratio da je to zato što samo njegovu glavu i koriste za razmišljanje.

    Blizanci su dobili i nove zadatke, a to je pravljene posudica od gline, naravno koristeći po jednu ruku svakog blizanca. Ukućani su se igrali kao deca, razvlačili glinu, skroz se ulepili...

    Posle posudica, na red je došla trka u perajima! Blizanci su obuli po jedno peraje, a morali su tako da pretrče krug po dvorištu noseći jaje u kašici, koje nije smelo da im ispadne. Najbrži su bili Kristina i Đorđe.

    (MONDO)




    Inventivno, nema sta.
    Poruku je izmenio Bombica, 19.11.2009 u 16:14 Razlog: uzastopne
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  8. #578

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ušla medicinska sestra.


      Vrh

  9. #579

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ne udje Makedonka
    sto mi je i milo i drago
    kad je video Tanju,frizer se umalo nije preturio
    sto mi je milo i drago
    Arsa dobio krila
    ako,neka ga


    nego....Dragica nesreca....lele majko kakav je ona mitoman.....ali najstrasniji...
    bilo kog da izaberu iz ludare,pored nje bi izgledao normalan..
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #580

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A što je ušla sestra, to nema veze?

      Vrh

  11. #581

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    A što je ušla sestra, to nema veze?

    c

    jos mi se nije zamerila
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #582

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A ko je ispao?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #583

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Niko nije ispao.
    Sledeceg ponedeljka je izbacivanje.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #584

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Od svih teleTabisa, posebnu paznju mi privuce onaj zuti, zvani Dragica, poznata Niksicanka, pesnikinja, ma svasta nesto od zene cudo jel
    E ovako...od svih "ispada" koji joj ne manjkaju svakog minuta, najbolji je sa zelenom zabom
    Pazi istu ima kod kuce, i svaki put kada je majka ostavljala, poklanjala joj je po jednog zelenog zabca......mora da je zena misliala: " Ceri Dragice, poljubi svaki dan po sto zabaca, kupice majka koliko god da ih treba, da ako od nekog se stvori "princ" ili ti na svetu budala slicna tebi, da te odvede u nepoznatom pravcu, u protivnom teska srca mi kao roditelji , mozda gresni,poslati te u ludaru moramo, ali tebi cero leka nema izgleda"!Zena u pravu garant sa svim svojim mislima!
    A Dragicica Budalcina jedna, bila bih je i ne bih joj dala da pizdece sto radi svaki minut, e sada bi imala povod za to, mrssss
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  15. #585

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    To sa zabom je vrhunac.
    A tek njena sestra sto kaze za novine da Dragica nikad nije popila vise od case pica i da se ono vece pretvrala da je pijana!

    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

Strana 39 od 42 PrvaPrva ... 293738394041 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •