Veliki brat, treća sezona - Strana 3
Strana 3 od 42 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 620
  1. #31

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Radisin je ko bombona.....duza kosica,sesir u stranu.......kicos........definitivno ima da pratim ovog Velikog brata i da batalim knjige filmove i prijatelje.....
    Sličnog sam razmišljanja.

    Radašin će biti vrh...i ostaje do kraja, osjećam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    snimim malopre....Radasinu idu bale na ribe okolo.....mukica.....zamisli koji je ovo fles za njega.... (a i za ribe,kad su videle sta se njima nudi)
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    To kad je ušla ova SEXY pametnica. A ženama ulazi lik koji želi da dokaže da nije peder...jad i čemer.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Dosad ,od ponudjenog,Radashin je najbolji baja......Srbija medju sljivicima....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Da hoće od ove trojice ući Ivan...ovaj što su mu roditelji vlasnici tv Duge a on se deklariše kao psiho
    I'm floating on air..
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Evo ušla jedna potencijalna učesnica Parade ponosa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Prvo Farma pa onda ovi pa dokle bre vise ispirace nam mozak do kraja !
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Kakav izbor ukucana! najjaci je ovaj sa facebooka sto je imo 50 kvalitetnih devojaka.Podseca me na Marka iz prve sezone.Koja li ce ga prva ugrabiti?
    ivancica
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Na TV B92 počeo treći serijal Velikog brata

    I dvojnik Radoša Bajića u kući

    Počeo je treći serijal popularnog serijala Veliki brat na Televiziji B92. U poznatu kuću na Košutnjaku sinoć se uselilo dvanaest ukućana - Danica Kordić iz Inđije, Nikola Dančević iz Zaječara, Milan Boričić iz Podgorice, Indiana Pejić iz Banjaluke, Violeta Raleva iz Skoplja, Radiša Miljković iz Aleksinca, Sandra Valterović iz Novog Beograda, Karlo Zagorac iz Beograda, Jovana Pavlović iz Kraljeva, Vladimir Arsić iz Užica i Tatjana Jovančević iz Zemuna i jedan od momaka koji su se prijavili preko Fejsbuka, Manuel Stojanović. Stanari će se narednih sto dana boriti za nagradu od sto hiljada evra.



    Evo linketa za celu vest: Blic Online | Zabava | I dvojnik Radoša Bajića u kući
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Je l on bio pre neki dan na pinku u "menjam zenu"

    Jao sta sve ne gledam.

    Elem sto se tice vb cini mi se da cu ga ove sezone preskociti. Ne svidja mi se ta teznja da po svaku cenu u kuci bude
    Everybody Wants to be a Cat
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Evo ga Radiša....Radašin...ja tog lika gledala u "Mijenjam ženu"..kad je njegova Ljupka (koja je sve samo ljupka nije, bogarala što se prijavila u emisiju)
    Svirac neki...mada, kad sam ga čula, niđe veze.
    A vidim ja poznat mi nesto nego.. meni se cini da je on tu naj baja. Ima bre da lozi po onom Smederevcu, sve ce se pusiti.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Sexy Sandra: Stao mi mozak...( na pitanje koji je glavni grad Amerike?)
    Jebes mi nanu naninu, nesto je izjavila pre toga, al' ne mogu da se setim. Garant je izjavila nesto da je pametna.. pa je pitali ko je napisao "Romea i Juliju". A da rekla je da voli da cita.

    Nego, evo joj spota:



    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku

    Elem sto se tice vb cini mi se da cu ga ove sezone preskociti. Ne svidja mi se ta teznja da po svaku cenu u kuci bude
    Aha. Ubacili ribe da pola Srbije drka na njih, mislim.. svaka je i picata i guzata, te ovak'e usne, te onak'e.. A pored njih ubacili Radasina. Pa sta misle, ko da to opali?

    Ali, zato.. Manuel.. nisam glasala, al' sam navijala da on upadne. Nije ga ni sramota da kaze da su mu devojke govorile da je bolje da cuti. Ali, dobro, mozda on tu opali nesto.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Viki je najbolja,zaljubio sam se u tu devojku

    Login | Facebook
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ja sam bila ubedjena da necu pratiti ovu sezonu VB, ali kada sam ugledala koleginicu s fakulteta, Danicu Kordic, ostala sam sokirana.

    Ne zato sto je u kuci, vec zato sto nikom od nas nije rekla nista, samo smo se svi zabezeknuli sinoc.

    Super je devojka - vesela, pozitivna, interesantna... Nadam se da ce takva biti i u kuci, a verujem da hoce, jer je uvek prirodna i opustena.

    Nek' joj je sa srecom!
    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić
      Vrh

  14. #44
    Gledala sam ulazak, ajd od pocetka.
    (ako se svih setim)

    Devojka iz Maradika- ok deluje.
    Nikola Maler e on mi deluje kao lik.
    Patuljak iz PG.... klasican profil... prgavi patuljak koji zeza sve okolo a kad njega neko cacne onda pravi show.... Bzv....
    Radasin laugh.gif pa ako bude upola zanimljiv kao Radasin bice nesto od njega mada ne verujem
    Indijana.... hmmm... svaka joj cast, sa 24 upisala postdiplomske deluje fino, mada ima smesan glas....
    Makedonka deluje kao neka Cigancica, nista je ne razumem, bzv sto su ubacili nekog takvog...
    Seksi Sandra ako je ono seksi
    Onaj frizer Kosta sta znam....
    Nosonja iz Uzica prosek neki...
    Kragujevcanki je Karleusa idol? e blago njoj, to sve govori...
    Ona devojka bez noge (nikako to da stavim u drugi plan ) je lepa kao lutka i deluje najnormalnija tamo....
    Jesam kog zaboravila? E da, Manuel sick.gif Ma nije ni lep... uvalio laznjak na fejsu Glup za medalju kao i vecina tamo

    Citat sojka kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam bila ubedjena da necu pratiti ovu sezonu VB, ali kada sam ugledala koleginicu s fakulteta, Danicu Kordic, ostala sam sokirana.

    Ne zato sto je u kuci, vec zato sto nikom od nas nije rekla nista, samo smo se svi zabezeknuli sinoc.

    Super je devojka - vesela, pozitivna, interesantna... Nadam se da ce takva biti i u kuci, a verujem da hoce, jer je uvek prirodna i opustena.

    Nek' joj je sa srecom!
    Ona sa Engleskog? Iz Maradika? pa i meni deluje normalna. A tesko biti normalan pored onih ostalih tamo. Makedonka, sexy Sandra , ona iz KG

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Čitala sam u novinama, da će u dvorištu imati "smederevac" i da će umesto wc šolje imati čučavac Nema više luxuza koji su imali predhodni učesnici
    I dobro si procitala, tako je Mada onaj cucavac je fensi, ima i zlatnu solju mada nema pregrade izmedju muskog i zenskog

    Inace fora je da hoce da imitiraju Farmu, garant

    A da hoce seks, hoce Zato imaju tri kreveta manjka....

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Meni je onaj lik, što ga ceo život bije maler, baš simpičantam
    I meni
    Poruku je izmenio silvia, 22.09.2009 u 20:44 Razlog: 4 uzastopna posta
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Prvo Farma, pa Veliki brat, šta je sledeće? Strašno, pali smo na niske grane. Kakva je to zabava?
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

Strana 3 od 42 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •