Veliki brat, treća sezona - Strana 5
Strana 5 od 42 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 620
  1. #61

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ovde su ubacili takvu masu da ce biti svega onoga sto nije bilo u prva 2 serijala
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Ovde su ubacili takvu masu da ce biti svega onoga sto nije bilo u prva 2 serijala
    Pa da, sve će da se nadoknadi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A onda bi bio red i da prikazu to. A ne kao u Hrvatskoj, imali su neki "sat privatnosti" i klepali se kad je to bilo.
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Usta na usta!
    Beograđanin Karlo Zagorac (32) i Makedonka Violeta Raleva (19) razmenjivali nežnosti samo nekoliko sati nakon ulaska u kuću Velikog Brata

    Najave produkcije da u novoj sezoni Velikog Brata očekuju seks pred kamerama, izgleda da nisu bile slučajne, jer su se dvoje ukućana dohvatili već prve noći zajedničkog boravka u kući na Košutnjaku. Frizer iz Beograda Karlo Zagorac (32) i makedonska studentkinja Violeta Raleva (19) proveli su noć ljubeći se, mazeći i dodirujući ispod pokrivača. Da sve bude još interesantnije, njih dvoje su uleteli u krevet samo nekoliko sati nakon useljenja novih takmičara u kuću Velikog Brata.

    .Kad je i poslednji takmičar, Manuel Stojanović, ubačen u kuću, ukućani su dobili hranu i alkohol u znak dobrodošlice. Svi su krenuli da udaraju po vinu, a simpatije između Viki i Karla isprva nisu bile uočljive. Međutim, kad je alkohol učinio svoje, 13 godina stariji Beograđanin uspeo je da smota mladu studentkinju ekonomije iz Skoplja i odvede je u krevet negde oko tri sata iza ponoći. Oni su se ušuškali, zagrlili i počeli strasno da se ljube, sve vreme šarajući rukama ispod pokrivača.

    Ova razmena nežnosti potrajala je više od sat vremena, a da li će se iz svega izroditi prva veza u kući, ili će za vatačinu ispod jorgana biti kriv alkohol, videćemo u narednim danima.


    *************************************
    Pedofil....
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nama u Bosni daju samo pregled dana od 21h i 2-3 live uključenja u toku dana...ili samo jedno...nem' pojma...i Farmu uključuju live. Nisam vidjela te bludne radnje još uvijek.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ima 19...a opshti ko da ima 21....
    posle on pedofil....
    mda....

      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nama u Bosni daju samo pregled dana od 21h i 2-3 live uključenja u toku dana...ili samo jedno...nem' pojma...i Farmu uključuju live. Nisam vidjela te bludne radnje još uvijek.

    Prikazace ih ne se sekiraj
    Nama je ovde VB na B92 a Farma na Pinku...Mogu misliti koja je zbrka vama....
    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    ima 19...a opshti ko da ima 21....
    posle on pedofil....
    mda....

    I dalje je pedofil.
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: Pa, jel mora taj seks?
    Sreda, 23. septembar 2009. 11:46

    Osvanulo i drugo jutro u Kući Velikog Brata. Prva jutarnja kafa ispija se uz priču o seksu.

    Inicijator razgovora na temu : "Zašto moram da spavam s tobom prvo veče" bila je starleta Jovana, koja je Radiši, Manuelu, Violeti i Sexy Sandri otkrila da je nedavno okončala dve godine dugu vezu sa "ljubavlju njenog života".

    "Okolina je pokušala da nas rastavi, pogotovo njegovi kojima se nije svidelo to što sam plesačica. Pričali su svašta, a on je verovao", bila je iskrena Jovana. "Pre mene je bio u vezi devet godina i mislim da sam bila u njenoj senci sve vreme. Čak me je i varao sa njom. Zato sam jednog dana otišla kod njega i rekla mu: 'Molim te, idi kod nje i oženi je'. Ispala sam džek i došla ovde".

    Jovana je nakon toga otkrila ostalima i kako je nakon raskida "muvaju frajeri".

    "Porukama! Ja ne znam kako je kod vas, ali kod nas nema više romantike. Meni treba pažnja, a ne seks. Zašto odmah prvo veče mora taj seks?!", rekla je igračica i promoterka, aonda opisala jedan svoj "dejt".

    "Pusti mi tip poruku: 'Video sam te tamo i tamo, jel bi mogli da se vidimo?'. Ja mu naravno kažem da neću, ali onda on pusti drugu, treću...petu poruku i ja izađem s njim. Nađemo se i sedimo, pijemo kafu, jedemo...ne znam ga, tek se upoznajemo, a on: 'Gde ćemo?' Šta bre gde ćemo!? Ženu bre trebaš da ceniš i gledaš kao kraljicu, a ne daj da je...pa ostalo", završila je Jovana u čemu su je uglavnom podržale i ostale devojke. Radiša, poljoprivrednik kojeg "muči apstinencija već dva dana" mislio je drugačije.

    "Pa je polazim od sebe - zašto je muškarac kriv? Pa zar na kraju i ne treba da dođe seks?".

    Pratite live stram.


    VB: Radišin čas plivanja
    Sreda, 23. septembar 2009. 15:18

    "Diži noge! Ne brini nećeš se udaviti", bile su reči "učitelja plivanja" Karla poljoprivredniku Radiši iz sela Ljupten, koji je svoj drugi dan u Kući rešio da provede "gledajući smrti u oči"

    Radiša je drugi dan boravka u Kući Velikog Brata iskoristio da obuče ženski kupaći kostim i nauči da pliva. Prva stvar koju svaki početnik mora da savlada jeste "održavanje u vodi"... i Radiša se držao...za ivicu bazena!

    "Srcelomac" Karlo rešio je da nauči radišu da otpliva svoj prvi krug u životu. "Slobodno, ja te držim i probaj", bili su taman dovoljan podstrek Radiši da kaže "Mogu ja i da stojim!".

    Ipak ,učitelj plivanja je bio uporan i zadao sebi zadatak da ga nauči da se održava, što je Radiša i prihvatio, ali onda je entuzijazam kod poljoprivrednika ponovo ustupio mesto strahu kada je ćuo da će kasnije "učiti i tehniku".

    Kako bi ga ohrabrili, ostali ukućani su Radiši ponudili bezrezervnu podršku i poljubac Sexy Sandre ukoliko otpliva od ivice do ivice.

    Iako je ponuda zvučala primamljivo, Radiša je samo tiho rekao: "Vežbaću ja večeras, pa ćemo sutra...".



      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Toliko budala oko nas, ali nije skorije na jednom tako" malom prostoru "bilo vise ne normalnih osoba.....Svaka cast za one koji su ih selektovali, uspeli su da u kucu " dovedu" budale svih profila!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nama u Bosni daju samo pregled dana od 21h i 2-3 live uključenja u toku dana...ili samo jedno...nem' pojma...i Farmu uključuju live. Nisam vidjela te bludne radnje još uvijek.
    pa fino uzmes paket dje imaju srpski kanali pa swe gledas...ako te ne mrzi da gledas iste
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ko li uvede u modu kod nas taj serijal? Svaka mu "čast".
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nama u Bosni daju samo pregled dana od 21h i 2-3 live uključenja u toku dana...ili samo jedno...nem' pojma...i Farmu uključuju live. Nisam vidjela te bludne radnje još uvijek.
    Pa imas live stream gde mozes da gledas sta se desava u kuci non stop
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Stvarno, Veliki brat nas posmatra, možda i u WC-u.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Pa imas live stream gde mozes da gledas sta se desava u kuci non stop
    Ne mogu da gledam preko kompa...čuvam megiće za nešto drugo. a i nećem tako da ih gledam. Kad ne daje PinkBH...ta ću ja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Znači, Makedonka se dokazala iz mesta. Baš mi je žao što ih i ranije nije bilo. Danas sam gledao 10 minuta uživo, ona tako lepo radi jeziČićem...

    ...vidim, biće akcije.


    RadašiN:

    "...ja sam bio na mnogim ekipama...ali je ovde drugarstvo na visokoj liniji..."

    Poruku je izmenio love hunter, 23.09.2009 u 21:39
      Vrh

Strana 5 od 42 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •