Veliki brat, treća sezona - Strana 8
Strana 8 od 42 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 620
  1. #106

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Bolje da su tebe ubacili tamo
    Znaš da sam razmišljao, majke mi. Jedno vreme, intenzivno. Mislim, da probam.

    Al' i kad bi me primili, mislim da bih popizdeo. Zamisli da si sa ovakvom ekipom mesec ili dva u zatvorenom prostoru.

      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znaš da sam razmišljao, majke mi. Jedno vreme, intenzivno. Mislim, da probam.

    Al' i kad bi me primili, mislim da bih popizdeo. Zamisli da si sa ovakvom ekipom mesec ili dva u zatvorenom prostoru.

    Ma ćuti...'tela sam i ja

    Mislim da bi oni popizdeli od mene
    i na kraju biH pobedila



    p.s
    jo nisam pogledala ovu ekipu
    ovaj Naš VB mi interesantniji
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona




    Gledaj ova dva brata intelektualca...
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ja nemam nerve ovo da gledam.
    Dva tri dana otkako je pocelo samo se vrti i komentarise snimak u sve emisije s devojkom iz MK, tako da je postalo dosadno pre nego je pocelo nesto konkretno da se dogadja.
    Meni je ovo totalna bljuvotina....

      Vrh

  5. #110

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Auh
    Kakva je ovo grom ekipa

    Pa ja da sam unutra, sela bih i plakala dok me ne puste napolju

    A ona s' onim karikama je definitivno najveca konjara tamo
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Frizer je pametan lik.
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    99,99999 %.

    Ti jedini ne gledaš.

    Eto, sad si poseban i najpametniji.

    I možeš lepo da skreneš levo kod Albukerkija i pustiš nas voajere da međusobno razmenjujemo iskustva.

    Hvala.


    Inače, ipak je frizer najjači lik u kući, trenutno. I izleteće naglavačke zato što se smuvao sa makedončetom. Zar nije ukapirao da publika ne prašta takve stvari?

    Što volEm da pročitam ove koji su ceo svet (99.9999%) i koji su puni tolerancije .

    Veliki Brat je iz sezone u sezonu sve gluplji i sa sve lošijim ukućanima. Video sam nekih 10 minuta neke isečke..i moj zaključak je da se skupio sve "moj do mojega". Blago nama dok ima ovakvih i još 300 puta takvih koji jedva čekaju da uđu u tu famoznu kuću.
    Pravo na stav povodom ove emisije imamo svi...a ovi što štimuju gledanost neka se teše da su opet uz "većinu" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Što volEm da pročitam ove koji su ceo svet (99.9999%) i koji su puni tolerancije .

    Veliki Brat je iz sezone u sezonu sve gluplji i sa sve lošijim ukućanima. Video sam nekih 10 minuta neke isečke..i moj zaključak je da se skupio sve "moj do mojega". Blago nama dok ima ovakvih i još 300 puta takvih koji jedva čekaju da uđu u tu famoznu kuću.
    Pravo na stav povodom ove emisije imamo svi...a ovi što štimuju gledanost neka se teše da su opet uz "većinu" .
    CV, ja još jednom moram da javno pohvalim tvoju pronicljivost i visprenost. Za 10 minuta si provalio celokupnu fabulu radnje.


    Bravo.


    :aplauz:
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Meni je najbolji onaj Djan Karlo...ili Karlo.....ili Djani.......tako nekako..
    uglavnom znam da je Italijano i da navija za Juve..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    CV, ja još jednom moram da javno pohvalim tvoju pronicljivost i visprenost. Za 10 minuta si provalio celokupnu fabulu radnje.


    Bravo.


    :aplauz:
    A šta bi ti rekao za neku koja ne zna ni koji je glavni grad USA ? Ali zato zna da se skine ?Ili za lika koji se "primio" na Radoša Bajića, ima 50 godina i došao da se gura sa klinkama ?
    Frizera koji ima iskustva (u godinama i braku) i tetovaže...pa se muva sa devojčetom od 19 g ? Zar tebi ne pada na pamet da je kuća puna marginalnih i narsicoidnih likova ?
    Menažerija...ali za veliku decu (za pravu decu bi bila zabranjena) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Za razliku od Morphea, ja nisam gledao ni otvaranje. A o nekim kasnijim minutima da i ne govorim.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ovaj Naš VB mi interesantniji
    Koji je to? U Hrvatskoj?
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Veliki Brat je iz sezone u sezonu sve gluplji i sa sve lošijim ukućanima. Video sam nekih 10 minuta neke isečke..i moj zaključak je da se skupio sve "moj do mojega". Blago nama dok ima ovakvih i još 300 puta takvih koji jedva čekaju da uđu u tu famoznu kuću.
    Pravo na stav povodom ove emisije imamo svi...a ovi što štimuju gledanost neka se teše da su opet uz "većinu" .
    Sve zavisi. Prvi je bio super drugi ekstra glup. VIP varijante su bile ok. A jeste bilo najgledanije

    VB: Lažne nominacije!
    Cetvrtak, 24. septembar 2009. 11:13

    Veliki Brat pripremio je ukućanima neprijatno iznenađenje - nominacije "na prepad"!

    U sredu popodne, glas Velikog Brata odjeknuo je kućom, i ukućani su jedan po jedan pozivani u Ispovedaonicu. Redom su ušli Nikola, Tatjana, Manuel, Radiša...

    Iako publika kraj malih ekrana nije mogla da vidi šta u ispovedaonici govore, saznali smo da su u toku lažne nominacije! I ukućani su pretpostavili da je reč o nominovanju, ali ne znaju da im je Veliki Brat pripremio caku.

    Za petak je zakazano pravo izbacivanje (još uvek se ne zna po kojoj osnovi), a tada sledi novo iznenađenje za ukućane - biće im prikazani snimci lažnih nominacija.

    Pošto su svi ukućani za sada u dobrim odnosima, slažu se, razgovaraju, šale, pevaju zajedno (Karlo i Violeta se čak i ljubakaju), biće zanimljivo videti kako će reagovati kada budu čuli ko je koga nominovano!
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A najzesce mi bilo kada su onog lika (ne zapamtih ime) zvali da ga propituju da navede 3 Pionir (li bese) proizvoda i koliko kada ima u kuci..
    Izlazi (kao s' ispita) i kaze...
    "Sve sam znao"

    Zaradio sam med, limun...blabla
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nakon što je 1989. godine, kada je boravila kod bake u Prijedoru, Tatjana postala mis Bosne i Hercegovine, kidnapovala ju je muslimanska dobrostojeća porodica. Sakrili su je u negde u Bosanskom Novom, terali su je da čita Kuran, da se ponaša po muslimanskim običajima… Prosto, čekali su da postane punoletna kako bi joj napravili dete. Samo su to hteli i zbog toga su je oteli. Posle tri meseca u zatočeništvu, bosa i u pidžami je pobegla - počinje priču za „Blic” Gordana Jovančević, majka Tatjane Jovančević, ukućanke „Velikog brata”.

    Tatjani je od tada krenuo težak život.
    - Samo godinu dana kasnije, Tatjanu je otac isterao iz kuće. Čekao je da postane punoletna i da je razbaštini. Nije on imao hrabrosti da je istera, već je pobegao, a njena maćeha ju je izbacila. Otac i maćeha su je proglasili za monstruma...
    Izvor Blic


    Leptirce on je zesci lik jedva cekam da jos provaljuje
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Kako volim što će im pustiti ove lažne nominacije. Ima da se svađaju svakodnevno.
    Pa Äemu onda osmeh Å¡to sam ja niÄija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 8 od 42 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •