Veliki brat, treća sezona - Strana 40
Strana 40 od 42 PrvaPrva ... 303839404142 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 586 do 600 od ukupno 620
  1. #586

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: "Patosiranje" u petak u ponoć!
    Utorak, 24. novembar 2009. 14:14

    Veliki Brat je prvi put napravio presedan i ukućanima dozvolio da, uz "neviđene" mere obezbeđenja, izađu na kratko iz kuće, kako bi se bokseri Radiša i Đorđe predstavili javnosti i najavili spektakl koji gledaoce očekuje u petak.

    Radiša je u maniru bokserske zvezde ušetao u Poslovni centar Ušće, sparingujući sa fotoreporterima, dok je Đorđe bio nešto mirniji, ali je rekao da takav neće biti i u ringu.

    Izazivač Radiša, siromašni bokser sa juga pripremaće se narednih dana samo sa trenerom Arsom, jer nema novca da priušti čitavu ekipu, ali ga to nije sputalo da na megdan izazove najboljeg od najboljih Đorđa "Alija".

    S obzirom na to da je najbolji bokser na svetu, Đorđe će imati ličnog trenera, sparing trenera, masera, devojke koje ga obožavaju i prate u stopu.

    Karlo će biti sudija, Manuel glavni trener, Admir promoter, a sparing partner i maser biće Enis.

    Međutim, Radiša kaže da će, bez obzira na svu svitu trenera i pomagača, Đorđa patosirati.

    "Bavio sam se ja davno boksom u 'Rudaru' iz Aleksinca, nisam godinama trenirao, ali i dalje sam u savšenoj formi. Ako je nešto u srcu, to se ne zaboravlja. Voleo bih da sam umesto trenera dobio trenerku Marijanu Mićić", rekao je Radiša, a voditeljka mu je dobacila da nema problema, odmah će mu kupiti jednu trenerku u obližnjem butiku sportske opreme.

    Na pitanje novinara da li će boks pomoći i da se reše nagomilane seksualne energije, Radiša je odgovorio: "Sport i žene su isto! Ako omaneš u sportu - trener te izbaci iz tima, ako omaneš kod žene - ona te izbaci iz kreveta"!

    Đorđe je dodao da će meč možda malo nadoknaditi nedostatak seksa, ali da se neće štedeti u ringu jer titulu svetskog prvaka ne želi tako lako da preda.

    "Opravdaću ugled Banjaluci koja je imala Marijana Beneša, a sada ima mene. Neću Radiši dozvoliti da mi otme pojas", na šta je "Frejzer" ponovio "ma bićeš ti patosiran".

    Pored titule svetskog prvaka i naklonosti devojaka, pobednika meča očekuje još poklona, ali za sada producentski tim Velikog Brata ne želi da otkrije o čemu se radi.

    "Takmičari i publika će u petak posle meča saznati kakav poklon je u pitanju".

    Bokseri su nakon razgovora sa novinarima jedan drugome upućivali preteće poglede, još malo pozirali fotoreporterima i uz pratnju desetak telohranitelja se uputili ka kući Velikog Brata kako bi nastavili sa pripremama.
    mondo
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  2. #587

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Jel ono Danica ne konta se bas nesto sa Arsom, e jbg.....a toliko se radovao kada je video ispod amrela u dvoristu! Udarila je slava u tintaru, sta da se radi
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  3. #588

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: "Manekenke" se otimaju oko Đorđa
    Sreda, 25. novembar 2009. 10:41

    Kasting u Kući Velikog Brata - koja srećnica će nositi broj na bokserskom meču?

    Obračun Radašina i Đorđa biće održan u petak u ponoć, a ostali ukućani su dobili prateća zaduženja. Karlo će suditi na meču, Manuel je glavni trener, Admir promoter, a Enis sparing partner i maser.

    Devojke u Kući imaju zadatak da se "otimaju" za Đorđevu pažnju. Samo jedna od njih imaće čast da na bokserskom meču nosi brojeve. U skladu sa zadatkom, i uz Đorđevu pomoć, odabrale su sebi i manekenska imena, pa je Kristina sada Naomi, Danica Petra, Tanja je Kim, Dragica je Iris, Jovana je Tila, a nova ukućanka Mira sebi je odabrala ime Nađa.
    Od Velikog Brata stigli su i provokativni kostimi za "manekenke", pa su ih devojke međusobno podelile i počele da se presvlače. Najviše problema imala je Dragica, koja je više puta ponovila da se ne ponosi svojim izgledom, jer su joj svi kostimi bili mali. Jovani se naročito dopao drečavo roze kostim, pa je celog popodneva šetala u njemu i ogledala se, na radost muških ukućana.

    Pošto su se skockale, našminkale i obule štikle, devojke su spopale Đoleta, mazile ga i pazile. Videlo se da Banjalučaninu itekako prija pažnja šest devojaka, koje su se umiljavale oko njega.

    "Ispuniću vam svaku želju", rekao je Đole, a "manekenke" su odmah ispostavile listu zahteva. Dragica će tako dobiti liposukciju u najskupljoj klinici, Mira će snimati filmove sa holivudskim zvezdama... Najzanimljiviji poklon od "sponzora" dobiće Kiki, odnosno Naomi.

    "Tebi ću pokloniti deset litara silikona, pa ih ti rasporedi gde misliš da su ti najpotrebniji", velikodušno je rekao bokser Đorđe.

    Pratite live stream Velikog Brata!

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  4. #589

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Jel ono Danica ne konta se bas nesto sa Arsom, e jbg.....a toliko se radovao kada je video ispod amrela u dvoristu! Udarila je slava u tintaru, sta da se radi
    Nisam gledao, ali ne vidim nijedan razlog da gotivi folk dj-a.


      Vrh

  5. #590

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Jel ono Danica ne konta se bas nesto sa Arsom, e jbg.....a toliko se radovao kada je video ispod amrela u dvoristu! Udarila je slava u tintaru, sta da se radi
    Ma meni se nešto čini, da se ona loži na Karla
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #591

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ja jos nisam najbolje ispratila.
    Jbt svi se loze na Karla
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #592

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Je li samo meni Karlo liči na Roberta Downey jr-a?

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #593

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Mozda zbog tih izrazenih ociju, da ne kazem, buljavicastih.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #594

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Pa mozda malcice podseca.

    BTW cu te patosem :D ima oko 10 000 fanova na fejsbuku.

    Jeste videli kako je Radisa reagovao kad su mu rekli da mozda nece imati mec? Pao covek u krevet kao da ga je svinjski grip napao! I gleda u jednu tacku!

    Btw pritisak mu bio 190/100.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #595

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Sinoć sam dozvolio svojoj mazohističkoj crti da me uzme pod svoje i odgledao 20-ak minuta.

    Znači, ono je takav spoj gluposti i primitivizma da ja jednostavno nemam reči. I baš sam se onako trudio da pronađem tračak bilo kog kvaliteta kod onih idiota, i ne vredi.

    Mada, možda bi onaj Đole u drugom okruženju bio nešto sasvim drugo, čini mi se da ona retardacija jednostavno zaglupljuje. Mali je prostor, a osuđen si na njih, i jednostavno ti vremenom ubijaju sive ćelije.

    Manuel (o glasanju):

    "To je kao da biram da l' ću da odsečem levu ili desnu ruku!" Dečko za dva meseca nije rekao jednu iole inteligentnu rečenicu. Totalni debil (sa iritirajuće-kreštećim glasom).

    Kiki:

    "Uhhh...uhhhhh...uhhhhh...ne mogu, Veliki brate...uhhhhh..."

    Jebote, kao da ih šalju u gasnu komoru, a i tad ne bi toliko razmišljali, samo da nema kamera.

    I svi kao nešto plaču, išli bi kući odmah...ali, eto, ortaci ih teše: "Budi jak(a)...svi smo uz tebe..." Šta bre tu ima da budeš jak? Da se izležavaš danonoćno i pričaš gluposti?

    UžaS.
      Vrh

  11. #596

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ofarbao sam se ko Manuel
      Vrh

  12. #597
    Lazes?!?!?!??!?!?

    BTw znate na koga se lozi Kiki? Taj famozni roker je Vukasin, onaj iz OT benda
    Poruku je izmenio makilli, 05.12.2009 u 19:28 Razlog: Uzastopni postovi
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #598

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ovo je totalno palo u zapecak ....

    mis'im kakvi uchesnici takvo i lozzenje ....


    bacim oko i dalje ponekad .... kraJ ce uskoro .... i da vam rechem pravo ja bi ovaJ seriJal ponishtila .... puj pike ne vazzi .... i sve iz pochetka ...

    moJi favoriti su i dalje dve suprotnosti ....
    Karlo .... eto onako i
    Radisha .... eto onako ....

    ove ostale bi ili u Lazu .... ili nazad u treci osnovne ....


    stvarno mi porazzavaJuc taJ kriteriJum po kome emoUshn bira uchesnike ....
      Vrh

  14. #599

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Poruku je izmenio love hunter, 25.12.2009 u 20:32
      Vrh

  15. #600

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Cujem iza ledja.. Ispala Dragica.
    I na kraju je ona naravno pobednik u svojim ocima, niko nije provalio sta ona ustvari misli i sve ih je naravno zajebala. Kakva zena.

    Nemam favorita.
    Sve gori do goreg.
    Najmanje bi bilo od sviju zala da te pare uzme Djordje ili Radisa.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 40 od 42 PrvaPrva ... 303839404142 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •