Veliki brat, treća sezona - Strana 18
Strana 18 od 42 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 620
  1. #256

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Uživo, neće biti večeras Vb možda tek tamo posle ponoći .

    A zasto veceras nema vb???

    Nale gledao sam je cesto i stlano je pricala kako ona nema problem sa tim i bla bla stalno isto!!!
      Vrh

  2. #257

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Pa danas je čini mi se dan žalosti, pa zbog toga.
      Vrh

  3. #258

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Majko mila, riknuce mi zvucnici od ovih muzikalija

    Gasim.....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #259

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ni pogibija onih mladih ljudi iz drugog serijala, nije bila dovoljna da se stavi prst na chelo, i shvati kao opomena...
    A kako cemo vaspitavati omladinu, kada im pushtamo legalnu prostituciju u ovom obliku i promovishemo ovakve sisteme vrednosti, i ovakve idole.....da se ugledaju.

    nishta, samo razmishljam naglas....
      Vrh

  5. #260

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku

    Od kada to daju alkohol u VB
    Manje vina, manje vina
    Mogu da uzmu imaju na listi... Valjda hoce da im omoguce da se skroz razuzdaju zarad.... keksa....
      Vrh

  6. #261

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ovaj Radisa je ucestvovao i u onoj emisiji ' menjam zenu "
    A zena mu je posebna prica. I ja bih je zamenio.
    Manuela nista ne razumem kada prica.
    Meni je najbolja mlada Maaaraaaadicanka?
    I Tanja, naravno, ali nju gledam drugim ocima.
    Ne mogu biti ravnodusan, kao i niko.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  7. #262

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ma Viki je zakon samo sto se malo smorila od kad je ovaj Karlo izbacen

    Bice tu jos svega,ubacice oni jos njih 5 minimalno
      Vrh

  8. #263

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Jeste primetili da niko, ali NIKO nema devojku/decka, zenu/muza? Ne i ne idu na sex ove godine....
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Apstinencija u pitanju. Do prve prilike.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  10. #265

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Apstinencija u pitanju. Do prve prilike.
    Ma bice sexa ovde nego su malo stidljivi hahahahahahah,ipak je tek pocetak
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Milan Boričić nakon izlaska iz „Velikog brata“, za „Blic“
    Nisam mogao više da izdržim



    Imao sam hiljadu razloga da napustim kuću „Velikog brata”. Smetao mi je zatvoren prostor. Da sam ostao duže, nedostajao bi mi i Karlo. Nisam mogao da besciljno blejim u stolici kao što to svi drugi rade. Nisam mogao da ostajem u kući sa seljacima, tamo su većinom seljaci ostali. Sandra me je psovala, a ja ne podnosim psovke. U kući bih maksimalno izdržao još deset dana - počinje priču za „Blic” Milan Boričić iz Podgorice, ukućanin „Velikog brata” koji je u utorak uveče samovoljno napustio kuću.

    Milana smo zatekli u frizerskom salonu kod Karla (prvog ukućanina koji je izbačen u ponedeljak uveče) kod koga je otišao da se ošiša i pripremi za spoljni svet. I dok ga je Karlo šišao sa sve obmotanom zmijom Simom (udavom) oko vrata, Milan nam je pričao o svom boravku u kući.
    - Ne kajem se što sam ušao u kuću. Nisam ušao zbog para. Želeo sam da osetim taj adrenalin, da me što više ljudi upozna i da postanem slavan. Slavu bih iskoristio da postanem glumac - priča on dok pokazuje Karlu da mu malo više skrati sa desne strane. O ukućanima, napominje, nema baš neku lepu reč. Mahom su ga svi nervirali.
    - Kod Sandre me je nerviralo najviše to što me je psovala, za sebe kaže da je dama, a ne ume tanjir da skloni za sobom. Indijanin jedini cilj je da radi vežbe i da se našminka. Tanja se pravi da je poštena i iskrena, a želi da pobedi uz pomoć svog hendikepa. Manuel je zgodan i glup. Jovana, šta da vam kažem, kada nju nije blam da stavlja tampon ispred mene, a ljuti se kada joj kažeš da je seljanka. Ona je dvolična. Za Radašina jedino mogu da kažem da bih najviše voleo da opere zube. Eto, ispada sada da mi niko nije po volji, ali ukućani su dvolični i licemerni. Pokvareni - priča Milan koji ipak, ima i svoje favorite:
    - Moju punu podršku imaju Viki i Nikola. Voleo bih da neko od njih pobedi. Oni su jedini normalni u toj kući. Ali, čini mi se da će i Nikola da napusti kuću - priča Podgoričanin kome se u kući nije dopala nijedna ukućanka jer, napominje, nije zaljubljive prirode. Voleo bi da se vrati u kuću, ali samo u slučaju da uđe sa Karlom. Razgovor prekida zvuk fena. Karlo završava frizuru…

    *************
    Brate ova Jovana je UZAS!

    Jovana i Arsa
    Jovana se izgleda zaljubila u Vladimira (Arsu). Nedavno je izjavila da je odlučila da otkači Nikolu. Prekjuče je čak sa velikom čežnjom posmatrala Arsu dok se tuširao u dvorištu. Arsa (kome se sviđa Danica) primetio je kako ga Jovana gleda, pa je poručio:
    - Znam da ti je krivo što nisam tebe bacio u bazen umesto Danice. Primetio sam ja kako me gledaš - rekao je on, na šta je Jovana pocrvenela.


    Poruku je izmenio nale84, 01.10.2009 u 14:37
      Vrh

  12. #267

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    onaj mali Nikola je jedino krshteno cheljade u kuci..ostalo..gospodi pomiluj...
    a ona Tatjana je toliko namazana i premazana..smuchila mi se njena keverina potenciranjem pricha o otmici, kidanju noge i chuda svakojakih...PIH..ubiranje jeftinih poena...
    Poruku je izmenio Vojvotkinja, 01.10.2009 u 22:36
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obriÅ¡ite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - Äika DuÅ¡an Radović
      Vrh

  13. #268

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona



    VB: Nominovani Sexy Sandra i Nikola
    Cetvrtak, 1. oktobar 2009. 22:49

    Sandra Valterović - Sexy Sandra, i Nikola Dančević sledeći u redu za izbacivanje!

    Nakon Karlovog izbacivanja i Milanovog napuštanja šoua, došao je red da se vrata Kuće na Košutnjaku zatvore i za trećeg ukućanina.

    Ovo su prve "prave" nominacije od kako je počeo rijaliti šou. Prve nedelje stanari su bili izloženi lažnim nominacijama, potom su morali da biraju između Karla i Indijane, a sada su prvi pravi glasovi pokazali i ko su trenutno najomraženiji ukućani.

    Sexy Sandra se možda i očekivano našla na "listi" najmanje popularnih – devojke su često komentarisale da je lenja, Milan je rekao da je, pored toga što je lenja i nevaspitana, česti su komentari i da izigrava damu, a ni muškarci nisu zaneseni njenim atributima. Arsa je jednom prilikom rekao: "Ona misli da je seksi? Meni su takve devojke odvratne!"


    Iako je za Sandru koliko-toliko bilo očekivano da će se uskoro naći među nominovaniima, još nije jasno zašto se Nikola našao u duelu sa njom. Pošto nominacije nisu prikazane u toku dana, za sada nije poznato ko je glasao za njega. Nikola je od početka Velikog Brata ostavio utisak mirnog i povučenog dečka i, za sada, deluje kao jedini ukućanin koji svojim ponašanjem ne iritira okolinu niti ulazi u konflikte…osim jednom sa Manuelom koji ga je provocirao igrajući sa njegovom tadašnjom devojkom Jovanom. A i Radiša je jednom za njega rekao da je gej.

    Interesantno je da su se Nikola i Sandra samo dan pre nego što je objavljen početak glasanja za nominovane, “upoznavali” u okviru zadatka. Sexy je u kvizu "Upoznajte druge koliko i sebe" ocenjena kao ukućanin koji najmanje radi. Posle razgovora sa Arsom i Danicom ona je obećala da će, iako nenaviknuta na rad, od sada više raditi i da će se više truditi…bar do ponedeljka.




    (MONDO)
      Vrh

  14. #269

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    weceras ce biti interesantno
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    e, ne znam wama...ali ona indijana je toliko betna,toliko ljigawa,da ne mogu da wjerujem..mutawa ,jadna,swa je nikakwa,bas onako,sto bi rekli Beogradjani mukica....muchi mi se od nje...swega mi...pi..100 puta pi!
    inace,jowana je takodje debilka,to sam jos ranije zakljucio,weze sa ziwotom i s mozgom nema....i opet da ponowim,Wioleta je super..skroz...ostali standard
      Vrh

Strana 18 od 42 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •