Ko šta pije? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46
  1. #16

    Odgovor: Ko šta pije?

    Cedevitu pijem svakodnevno, postala sam pravi ovisnik vec godinama.

    Gazirane sokove vec nekoliko godina nisam ni okusila, razlog je posao kojim se bavim, jer me je uveo u srz tehnologije spravljanja istih, shvativsi kakva je to bomba za organizam,hvala, ali ne hvala.

    Crno vino, volim da popijem nekad to bude casa dnevno, zavisi kakvog sam raspolozenja, kad je drustvo dobro i atmosfera, onda ne brojim.

    Od radza jedino viljamovka dolazi u obzir, jer od nje me glava ne boli sutradan.

    Pivo nikad nisam okusila, jednostavno ne podnosim taj miris.

  2. #17

    Odgovor: Ko šta pije?

    za dobru krmaču nemaloše pomije

  3. #18

    Odgovor: Ko šta pije?

    Česmovača. Posle buđenja, pre kafe, posle kafe, posle cigarete, posle hrane, uz bilo koje drugo piće,... a i između svega toga. Ne brojim čaše ni litre. U svakom slučaju, mnogo.
    Mineralnu ne volim. I špriceram radije sa sodom nego sa mineralnom. Ali leto volem žutu knjazovu.
    Nisam neki ljubitelj sokova. Ali prirodnu limunadu i sok od paradajza obožavam. Gazirano mogu ako baš moram, i to je tada šveps.
    Obojen kratež mogu, ali uvek ću pre izabrati radžu, a ako je već nema onda pelin. Radžu volem. Dud, dunja, kajsija, kruška,... Šljivu ne volim.
    Za duga sedenja ću onako kako sam videla od dede: pre ručka radža, posle ručka špriceraj. Krećem od oso lepeša, a postepeno povećavam udeo vina.
    Crvno vino ne volim.
    Kupinovo vino rado srčem. Obično su to druženja u užem krugu.
    Mešana pića, koktele i slično ne volim.
    Pivo mogu, ali nisam preterani ljubitelj. Uglavnom je izbor, kada biram, crno.

    Ako izuzmem vodu, glavni sastojak svega toga mi je društvo. Da bi mi prijalo piće, mora mi najpre prijati društvo u kom pijem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Ko šta pije?

    Česmovača. Posle buđenja, pre kafe, posle kafe, posle cigarete, posle hrane, uz bilo koje drugo piće,... a i između svega toga. Ne brojim čaše ni litre. U svakom slučaju, mnogo.
    Takodje - svaki dan i to mnogo...Najvise me osvezi. Nakon nje dolazi ledeni caj i to da nije sladak, t.j ne volim one od breskve ili drugog voca (nakon toga moram da popijem vodu, da me osvezi ), vec zeleni i otkako sam otkrila beli od nara, obozavam ga...

    Gazirane sokove i mineralnu vodu izbegavam. Ako sam zedna pre cu naruciti obicnu flasiranu ili neki juice...


  5. #20

    Odgovor: Ko šta pije?

    Vodurinu u nenormalnim količinama i čajeve. Voda mi nikad nije dovoljno hladna, uvek bih hladniju, a umem i da žvaćem led Od sokova najčešće cedim citruse, ali i sve ostalo voće i povrće.
    Gazirano nevr. Ponekad se mogu zajebati pa popiti gusti od breskve, kad se uželim, a nađe se hladan.
    Domaći sokovi "hvala ti bako" Zova specijalno.
    Alkohol više ne pijem ili tek ponekad simbolično popijem pivce, koje mi je i inače jedno od omiljenih pića. Tu i tamo neki koktelčić koji volem isto može.
    Vino i ja - crno/belo - nikad na zelenu granu u životu mi nije prijalo, od jednog glava kao u pčelarskog pripravnika od drugog gorušica ubi ma koliko da je plemenitog roda, jednostavno ne prija.
    Džin me saranjivao posle dve čaše. Zašto - ne znam, ostade misterija.
    Tukla sam najčešće od obojenih džeka, poneki konjačić.
    Votku
    Za tekilitos uvek bila spremna za domaću radžu samo kad je za oblogu.
    Inače... nikad kravata, nikad stalni posao, vermut, solo likeri, vinjak i ostala sranja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Ko šta pije?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    ....
    Ako izuzmem vodu, glavni sastojak svega toga mi je društvo. Da bi mi prijalo piće, mora mi najpre prijati društvo u kom pijem.
    ovo cemo uzeti da se podrazumeva....
    o vodi i ostalim minerale naturale stvarima preckochicu ovaj put....


    mislim da je sam bog poslao Jack.D na zemlju....
    ne uvek i svuda....on u meni budi totalnu zzivotinju....znachi ili sex all night long....ili dzuska isto tol'ko....
    rakiJe ovim redom....dunja,krushka,kaJsiJa.....shljiva nikada....
    mogu da je piJem sama i cuteci gledam u dunav....mogu da je piJem u drushtvu....jer od nje mozzda i naJvishe blebecem....
    vino samo belo....
    poslednji put kada sam pila crno vozila sam kuci.....al sa suvozachevog mesta....
    pivo ne preferiram.....al eto sreche te sam dobra svinja....mozze crno....

    za sve piTchke i ovo toplo vreme preporuchuJem....
    chasha uzza/duzza....kazzete barmenu da vam stavi dosta leda....naliJe dupli ballantine's.....do vrha napuni sokom od jabuke....i metne vam jednu slamchoZu....
    miWinica....


    e tako....

  7. #22

    Odgovor: Ko šta pije?

    Količinski najviše tečnost u organizam unosim u obliku kafe i ledenog čaja.
    Vodu česmovaču i kiselu vodu pijem uglavnom sa limunom kojeg trošimo
    u većim količinama nego krompir.
    Ranije sam bio i ja A.K. ali sam se na svu sreću odvikao od tog otrova.
    Ako i poželim neko gazirano piće onda je to uglavnom Šveps bittterlemon.
    (svaka sličnost sa Bitterlemonom je slučajna )
    Obojena pića
    Unicum, pelinkovac, metaxa (samo preko 5 zvazdica)
    Clear
    Rakija od dunje, šljivovica koja se ne oseća na šljivu dok je mirišeš ili podriguješ
    već samo kada prdneš, Vodka Smirnoff ili Finlandia.
    Vino
    kao i Beliver samo skupa vina...samorodniji tokajac...5-6-7 puttonyos tokajac,
    uglavnom samo pijem iz onih flaša koje se otvaraju sa posebnom pažnjom.
    koje imaju potpis ili su sličnih godina kao i ja.
    Pivo
    Nisam neki pivopija ali imam čudnu sklonost da probam svaku vrstu piva
    do koje mogu da dođem. Probao sam već na stotine vrsta piva a nekoliko
    su mi se i svidela.
    Paulaner Weizenbier trb, Bombardier, Flensburger Weissbier, Coronita Cervesia.
    Ova trubadurska obična piva popijem kada sam žedan sa ledom i limunom.
    (posebno je dobar Heineken sa pola limuna i deset kocki leda )

    Ezoterija
    Volem da popijem dobro ohlađeni ruski kvas
    Bozu
    I naravno sveže isceđene naranče (imam čak i profi spravu za ceđenje istih )

  8. #23

    Odgovor: Ko šta pije?

    Voda sve češće i sve više (česma po mogućstvu, ako ne onda negazirana).
    Čajevi topli (sveža menta na najvišem prvom mestu), ne volem hladne čajeve.
    Kafa je postala neka vrsta odrađivanja, mislim da ću uskoro da je isključujem iz upotrebe.
    Sokovi samo negazirani.

    Alkohol:

    Pivo je bilo i ostalo moje piće broj jedan, nekada su to bili Nikšićko i Laško, a sada su me komšije Belgijanci razmazili, pa svakakve neke egzotike čovek može da kuša.
    Vina sam počela da pijem uz obroke, čaša lepog crnog ili belog vina uz obrok su manje/više postale deo dnevne rutine.
    Žestine: domaća tatina šljiva ili loza, za očaravanje drugova strancova, a i ja možem kada je baš gušt.
    Pelinkovac je moje piće zajedno sa Jegermeister-om.
    Nekada sam volela Rubinov vinjak, dugo ga nisam pila.
    Metaxa-volem samo zato šo je grčko
    Vodke, džinove, tekile und so, ne baš.
    Kokteli - nejgovo veličanstvo - Caipirinha
    Poruku je izmenio euridika, 20.08.2009 u 21:13
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #24

    Odgovor: Ko šta pije?

    Đus kampariĆ.

    Pristaje uz moj mačo liK.



  10. #25

    Odgovor: Ko šta pije?

    ne pijem pivo,pelinkovac,rakije od dvaespet gradi pa navise,metaksu i travarice uopste

    ostalo pijem
    s vise ili manje uzivanja
    ali pijem
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #26

    Odgovor: Ko šta pije?

    Ne biram preterano.

    Rakije generalno ne volim preterano, ali ih i ne odbijam. Mogu da popijem prilično mnogo, ali mi nisu interesantne. Uvek ću se pre odlučiti za neko kvalitetno strano pivo, belo ili crno.

    Tokom boravka u Grčkoj, metaxa postala i ostala jedno od dražih pića. Vinjake volim i ne odbijam, a likere mi ne nudite ni pod tačkom razno. Vodka može proći.

    Vina izbegavam. Ne zato što ih ne volim, već ne umem da popijem malo vina, pa su efekti narednog dana katastrofalni po srce i dušu, 'oću da ispustim i jedno i drugo. Izuzetak su hladni zimski dani, kada kuvano vino predstavlja pravo uživanje.

    Koka-kolu sam ranije ispijao u nenormalnim količinama. Vode pijem jako malo, mogu danima da ne popijem ni kap. I uopšte mi nisu jasne one lekarske preporuke o dve litre vode dnevno, ne bih izlazio iz WC-a ako bih to pokušao.

  12. #27

    Odgovor: Ko šta pije?

    Ala sam ja tu šarao.
    Nekada sam pio konjak iz Zvečeva, vinjak ne mogu ni da je za lek. Votka je dugo bila moja osnovna ljubav, pelinkovac me neke prijateljice "navukle".
    Vina? Huh, nekada sam pio roze iz Kninske krajine, kao i njihovo belo. Ipak, nisam ljubitelj vina.
    Što se tiče rakija, ne volim razne šljivovice (ako i popijem, pijem samo od par njih) ali Viljamovku sam baš obožavao.
    Od voda...Rosu, Vodavodu ne podnosim. A Pepsi mi još uvek velika ljubav .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #28

    Odgovor: Ko šta pije?

    Najvise voda i volim vocne cajeve

  14. #29

    Odgovor: Ko šta pije?

    od alkoholnih pica samo pivo dolazi u obzir i njega podnosim bas dobro pa mogu da progutam velike kolicine Vince moze da prodje samo ako je posle dobrog nedeljnog rucka i ako posle toga imam bar dva sata spavanja na raspolaganju kako bih mogla da dodjem k sebi radije crno nego belo
    sto se ostalih alkohola tice izbegavam ih u sirokom luku ne spadam bas u avanturiste koji bi da eksperimentisu po tom pitanju
    sokove cesto pijuckam,nije mi problem da popijem flasu od litar ipo hello multivitamina mog omiljenog dok blejuckam po netu, dok gazirano ne volim i retko konzumiram.
    voda,caj bilo kakav i kafa svakodnevno u vecim kolicinama...
    ivancica

  15. #30

    Odgovor: Ko šta pije?

    Valjda ova tema nije off,ali volem najvise da pijem rakiju,tako dobro pice ne postoji,makar za mene.Ostalo ne volim,od piva spavam,ali kako ga pomirisem,tako mi se spava.Od Vina mi je muka,od votke mi je muka,od pelinkovca imam gurusicu,eem...to je to.
    Rakija rakija za sve je kriva rakija,zbog tebe rakijoo zenicu se ja !
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vam se jede/pije trenutno?
    Autor Sonja u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 12:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •