Ko šta pije? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46
  1. #31

    Odgovor: Ko šta pije?

    u poslednje vreme uvece ,kad izadjem pijem smirnoff
    ako sam negde na veceri,pije crno vino
    nedeljom (blag dan ) volim nasabajle da popijem sljivu ili dunju,uz onaj ratluk sto ide uz kafu

    inace
    nevoljno priznajem da nesto nisam posvecena alkoholu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Ko šta pije?

    pjurifikov'o sam se u potpunosti. pijem vodu, kafu i ujnin vochni sok od drenjina. chak ni cedevitu ne begenishem. one shecherne gazirane budalashtine ni ne pogledam u prodavnici a kamoli da bacim pare na nji'. alkohol je moja ruzzna proshlost. ako mi dodje ujka mogu s njim da se prekrstim za ruchak ili ako je slava jerbo nema druge mushke glave u kuchi do moje. ovaj shto mu se tek naziru brci se ne vazzi josh uvek.
    & underpaid......

  3. #33

    Odgovor: Ko šta pije?

    Next breskvu... uvek!
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  4. #34

    Odgovor: Ko šta pije?

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Next breskvu... uvek!
    Nije tačno, pije i Next jagodu.

  5. #35

    Odgovor: Ko šta pije?

    U poslednje vreme, gde god mogu, naručim Sangriju.

    Sviđa mi se ta voćna kombinacija sa vinom.



    (znam, znam, dežurni alkosi - kritičari će ponovo početi da me prozivaju zbog nedovoljnog mačOizma kod naručivanja pića, al' šta da se radi )

  6. #36

    Odgovor: Ko šta pije?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku

    Pivo ne mogu da pijem, jer nakon toga mi se prispava, nekad uhvati me tupa glavobolja, a tek sto mi lice postane crveno - ko seoska mlada

    Vino crveno, dobro ohladjeno, volim zimi da popijem i to domace, ili eventualno ako je neko kvalitetno kupovno. Od ona jeftinija (koja najcesce sluze po kaficima ili kad odes negde na svadbu) obavezno mi skoci pritisak

    Belo vino, bas hladno, mogu da pijem bilo kad....I najcesce ga konsumiram.

    Uzo volim uz meze, onako pre jela...

    A rakije, viski i sl. pica...ne mogu i ne volim da pijem.
    Trazila sam svoj post od ranije jer moram samu sebe da negiram

    Pivo nekako mi je u zadnje vreme postalo bas slatko i to onako ledeno.

    Vino crveno - skroz zabranio lekar - zbog pritiska

    Belo - ponekad uz dobro jelo. Mada kad sam bila u Italiji prijalo je uz svako jelo. Naravno zavisno od jela dobijes i odredejenu sortu belog vina.

    A uzo jos uvek mi je number 1 kao aperitiv


  7. #37

    Odgovor: Ko šta pije?

    Ranu sam mladost proveo što po rok koncertima a što za šankom..na kojem se sa leve strane strane nalazila staklena boca tonic watera,ladna ko kurvino srce,u društvu boce dry gina,još ladnijeg,Gordons,kad se imalo,a subotičkog kad se nemalo..sa desne strane metalna kofica sa ledom,i još jedna sa svežim limunom...i tako satima..i satima..ljudi dolaze..ljudi odlaze..smeškam se i klimam glavom..eeh..lepa vremena,lepa vremena...nikad ona pomodna pederska jagermeister,apsinth,mastika..pića..zadnjih par godina popijem po neko crno pivo kad imam goste, a još kad ih nemam..ihaj..nikad me nije bilo sramota što sam solo drinker..nemam ništa protiv"Social drink"..al onih par puta godišnje kada odšrafim neku uvoznu kockastu flašu držim se proverene maksime-"Najbolje se putuje kada putuješ sam.."
    The rest...is silence.

  8. #38

    Odgovor: Ko šta pije?

    u zadnje vreme pre svakog izlaska pije guarana-pivo...i nije tako loshe...Kad izadjem onda obichno pijem shto i ostatak ekipe...dakle ili pivo ili voDku,teqilu...i sl.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #39

    Odgovor: Ko šta pije?

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Next breskvu... uvek!
    ma daj molim te...................
    jedinstvena

  10. #40

    Odgovor: Ko šta pije?

    Ja sam šućmurasta što se tiče napitaka alkoholnim.

    Ne volim, pivu, rakiju, bambus.. Ali zato volim vin-fantu, redbull-votka i takve kombinacije. Grozno ne? I sama znam da nemam ukusa (osim kuhanog vina) ali pomirila sam se sa time.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #41

    Odgovor: Ko šta pije?

    Volim bela suva vina .

    Nikako ne volim pivo, ima mi ružan ukus i još ružniji miris
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #42

    Odgovor: Ko šta pije?

    Jedna čašica kajsijovače domaće,miriše nadaleko

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #43

    Odgovor: Ko šta pije?

    volim gorki list...i stomakliju ali samo jednu-casicu
    jedinstvena

  14. #44

    Odgovor: Ko šta pije?

    E ja sam, verovali ili ne (to onima koji me znaju) prestala da pijem bilo sta alkoholno (za sada, da se ipak ogradim).
    Sada sam na H2O, jogurt, limunada i...proteini
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #45

    Odgovor: Ko šta pije?

    e da
    jednom dodje moj kum precanin na slavu i jos nismo stigli do corbe kad on sablazni polovinu gostiju svojim pijenjem
    a kombinacija sledeca: pola pivo,pola koka-kola pa ozgo dve tri kriske limuna

    proba ja to onomad
    uopste nije loshe
    mozda krenem s tim

    nego
    u danima pre poslednjeg rata ,kad sam eksperimentisala sa svim i svacim (mlados`- ludos`),pikli smo zbuckano u visokoj casi sve sto je povinjalo sa V
    votka-vermut-vinjak-viski-vekija
    pa na kraju malo koka kole

    uzasssss ,je l` da?



    inace,nisam neki izdrzljivi pivac
    vrlo retko sam se napila,gotovo da mogu da izbrojim na prste jedne ruke
    vise mi je casa u ruci nekakva ikonografija nego sto valjano mogu da se oleshim
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vam se jede/pije trenutno?
    Autor Sonja u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 12:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •