Kako se seksati u vodi?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Kako se seksati u vodi?

    Kad pomislimo na seks, padnu nam na pamet riječi mokar, sklizak i vruć, a pogotovo ako govorimo o seksu u vodi. Ipak, seks u vodi nije tako jednostavan, pogotovo za žene. Zapravo, seks u vodi može biti opasan iz nekoliko razloga. Evo nekoliko načina da se mokri poseksate a da baš i ne idete duboko pod vodu.

    Seksi ali sigurno
    Iako je seksanje u vodi zabavno jer je sve sklisko u startu, ipak trebate misliti na sigurnost. Nažalost, ako ste imali kondom u planu, znajte da voda baš i ne voli kondome. Topla voda i kemikalije (klor u bazenu) će vjerojatno utjecati na izdržljivost kondoma, pa ne računajte da ste se nešto posebno zaštitili. Drugi problem je što vam se znatno povećavaju šanse da gumica sklizne. Ovo nije samo iritantno nego i nezgodno za sve uključene strane. Ako ste tako već krenuli, onda ne bi bilo loše da imate koji rezervni kondom pri ruci.

    Ostanite mokri
    Čovjek bi pomislio da bi sa svom tom vodom, seks u vodi uzrokovao dodatnu lubrikaciju. Krivo! Voda zapravo ispire prirodne lubrikante s ženskog tijela i može dovesti do ne-tako-ugodnog seksa. Najbolje je da koristite silikonski lubrikant, kojemu voda ne može puno štetiti pa će penetracije biti ugodnije za oboje.
    Ako ste sredili situaciju s kondomom i nanijeli lubrikant na prava mjesta, spremni ste za akciju. Gdje onda da se uputite po malo vodene ljubavi?

    Na bazen – javni bazen ne dolazi u obzir. Držite se blizu doma. Inače problem sa seksom u bazenu je klor koji jako šteti vašoj dragoj. Uzmite u obzir da klorirana voda ulazi i izlazi iz nje pa su moguće infekcije i raznorazna oštećenja njezine špiljice. Dobra alternativa je oralac. Neka vam draga sjedne na rub bazena ili stepenicu dok vi stojite u vodi. Ili obrnuto.

    Pod tušem – ako vam je kada malena, mogli biste imati problema s misionarskom pozom. Ali tuš je dobro mjesto za stojeći seks. Uživate u tome što ste mokri bez rizika previše vode koja bi vam ulazila u privatne odaje. Za svaki slučaj, nabavite ljepljive prostirke za pod kade. Jednom kad krenete, ne želite da vam cura proklizava unaokolo. Pobrinite se da imate nešto za što se možete uhvatiti tako da oboje imate jaku potporu za eventulanu doggy akciju.

    Na otvorenoj vodi – Slana voda nije baš vaginina najbolje prijateljica. Dobri stari ručni rad bi bio bolja opcija. Najgora stvar seksa u moru ili na jezeru je pijesak. Nekako, čak i kad ste ekstra oprezni, završi na... nepoželjnim mjestima. Umjesto toga, započnite stvar u vodi, a zatim nastavite na suhom tlu. Pobrinite se da imate dovoljno veliku dekicu i da vam je plaža dovoljno skrivena od pogleda. Ne želite biti drugi par u Hrvatskoj koji je platio globu radi nekontroliranih strasti u javnosti.

    Ako nakon čitanja ovog članka odlučite da vam je seks u vodi prevelika gnjavaža, razmislite o predigri u vodi. Golo kupanje u vrućoj kupki, masaža pod tušem ili noćno kupanje na plaži ili jezeru. I kad izađete mokri na suho, imate više manevarskog prostora da se bacite na zločesta djela.
    Poruku je izmenio Najgora, 19.08.2009 u 19:19

  2. #2

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    Jbg, nema uputstvo za bure. Ne znam šta ću sad. A baš bih probao da se seksam u buretu punom piva, crnog, mlakog, recimo... Ili rizlinga, vršačkog, naravno...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #3

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    zabacila sam udicu (vise komada) i sad dremkam u chunu, cekam da cimne i mastam......

    .....o palvom jezeru usred sume, vrelom letnjem danu i tvom nasmejanom licu. mazimo i ljubimo se u uvali kraj onog velikog kamena. voda je malo hladnija i grudi su mi od nje tvrde prilazis i odmices se tako da ih talasanje vode podizze i spusta ka tebi. ljubis me u vrat, izmedju grudi i zajedno s vodom milujes jezikom bradavice....
    oslanjam se rasirenih ruku kao u udobnoj fotelji potpuno izlozena tvom dodiru i pogledu. uzbudjuje me tvoj miris, tvoja mokra kosa i te kapljice na trepavicama.

    volim taj tvoj jezik meki na bradavicama, na ramenu, vratu, na ushnoj shkoljci, na usnama na mom jeziku mmmmmmm.......

    ljubis me dugo. meko i silovito. svaki tvoj ulazak jezikom dublje u usta stvara pometnju u utrobi. grce mi se svi misici i dah zastaje. ne mogu da te dodirujem, oslanjam se na kamen drzzeci tako i sebe i tebe. celo moje telo ti je dostupno i lako pokretljivo zbog vode. znas koliko me takvi poljupci uzbudjuju, znas da sam vec spremna da te primim. hvatas me za zadnjicu, nogama te obuhvatam oko struka i zajedno sa naletom vode ulazis lagano. kao da ulazis celim bichem.

    neverovatan osecaj. lakoca neverovatno uzbudjuje, njihanje grudi uzbudjuje, klizavi dodiri, voda izmedju nas, ti mokri poljubci....navlacis me na sebe ujednacenim ritmom bez otpora i zamora.uzivam apsolutno neverovatno. zzelim da to traje zauvek.

    hvatas me za struk i izbacujes iz vode jednim zamahom. sela sam na kamenu ploce s pussy direktno do tvog lica. jos uvek lagano ulazis i izlazis ali ovaj put jezikom. vreo vazduh iz nosa mi drazzi klichu koji bubri i pulsira u ischekivanju tvog jezika. uzimas malo vode u usta i prskas snazznim mlazom u njega. strujni udar dozzivljavam od toga...hvatam te za glavu i prislanjam snazzno na medjunozzje. zzelim da me sisas dugo i jako...samo sto ne svrsim...pritiskam ti glavu uz sebe...uvlacis mi prste u pussy i masiras uz pubicnu kost...ne mogu vise da izdrzzim...moram da prekinem....

    povlacim te gore do mene. lezzes na ledja i primas me na sebe. neverovatno si uzbudjen...pulsiras vec sada....sedam na tebe i gipkim pokretima napred-nazad masiram i tebe i klicu....ne traje dugo...gotovi smo oboje....svrsavamo zajedno...grizes mi bradavicu dok svrsavas...ne mogu da prestanem da pulsiram iznutra.....
    & underpaid......

  4. #4

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    becej..topli bazen zna biti zgodno..

  5. #5

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    kakav crni sex u vodu..a izadjite iz vode, munja ve stisla, e nazhuljaste i vrsnika i vrsnicu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #6

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    posto sam blizu mora naravno da sam probao..mislim da i danas,10godina kasnije moja ledja se sjecaju svakog kamena te veceri...sve je divno i krasno u teoriji..u praski)NE HVALA
    Born to be hated,live to be loved...

  7. #7

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    Naš dragi prijatelj Tonio nam je napomenuo, u najkraćim crtama, na šta moramo
    obratiti pažnju pre nego se upustimo u avanturu zvanu sex u vodi i naravno
    beskrajnio smo mu zahvalni što nas je upozorio na opasnosti koje nam prete
    od prodiranja peska u vagine i nedostatka vlage pod vodom..
    Kao iskusni vodojebac želeo bih dati svoj skromni doprinos ovoj veoma
    ozbiljnoj temi, u nadi da će to pomoći svim onim mladim entuzijastima
    koji žele da se upuste u čari koje pruža sexualni odnos u hidrogen- dioksidu,
    u narodu poznatijim kao Voda.
    Voda je neobično okruženje za jednu aktivnost koju neki od nas obavljaju svakodnevno
    ili godišnje jedanput a moramo pri tome obratiti pažnju na nekoliko bitnih karakteristika
    koje vodu razlikuju od zadnjeg sedišta automobila, kreveta ili kancelarijskog stola.
    Za nas najbitniju razliku verovatno predstavlja činjenica da se pod vodom ne može
    disati što znači da uvek moramo voditi računa o konstantnom snabdevanju
    organizma, za životne funkcije, neophodnim vazduhom.
    To se naravno odnosi na sve učesnike sexa - sem u slučaju da neki od učesnika
    nije prilagođen životu pod vodom.
    Konstantno snabdevanje krvotoka u vazduhu rastvorenim kiseonikom, kroz
    naš respirativni sistem za vreme polnog akta u vodi, možemo obezbediti
    na više načina. Najrasprostranjeniji metod je da svi učesnici u sexu neprekidno
    drže svoje nozdrve iznad površine vode što je ponekad prilično nezgodno
    u zavisnosti od konfiguracije dna, dubine vode, visine talasa i količine
    alkohola u krvi.
    Drugi od načina nam dozvoljava veću slobodu pokreta ali zahteva značajno
    ulaganje u tehničku opremu i stručnu obučenost za njeno korištenje.
    Ronilačka oprema koja sadrži boce sa komprimovanom mešavinom
    azota i kiseonika kao i odgovarajući sistem cevi sa raznoraznim ventilima,
    omogućava nam da se upustimo u erotske igre i na dubinama do nekoliko
    desetina metara - ukoliko temperatura vode, razna strujanja, smanjena
    vidljivost i vodeni grabljivci to dozvoljavaju.
    Pošto je ovaj drugi način dostupan samo nekolicini fanatika, u nastavku
    teksta ograničiću se isključivo na tehniku nozdrva iznad vode.


    Predigra u vodi:

    Nesnosnu proceduru predigre pod vodom ograničava činjenica da se moramo
    usredsrediti na stimulaciju erogenih zona isključivo rukama (eventualno nogama,
    laktovima, kolenima) Stimulacija erogenih zona partnera, koje se nalaze
    ispod površine vode, ustima (odnosno jezikom) može da se obavlja isključivo
    u kratkim vremenskim intervalima čija dužina zavisi od sposobnosti stimulirajuće
    osobe da zadrži dah. Zavisno od kapaciteta pluća i fizičke kondicije taj period
    može varirati od nekoliko sekunda pa sve do tri minuta. (poznati su ekstremni
    slučajevi nekoliko lovaca na bisere koji su u stanju da zadrže dah i do 7 min.
    ali oni uglavnom ne ližu školjke ili puše morske krastavce pod vodom).
    Oralna stimulacija penisa je gotovo nemoguća zbog naglog prodiranja vode
    u ždrelo kroz najmanji prorez koji se stvori između usni stimulirajuće osobe
    i penisa stimulirane osobe. Drugim rečima pušenje ne dolazi u obzir jer
    curina glava ne dihtuje dovoljno. Bogato vodeno rastinje drezga, alge i lokvanj
    koje slučajno dospe izmedju usni i penisa samo pogoršava situaciju.
    U slučaju cunnilingusa stanje je manje drastično ali je ipak prilično apsurdno
    govoriti o obostranom zadovoljstvu ukoliko se to obavlja pod
    vodom i sa vaginom koja je već puna peska ili nekih drugih vodenih nanosa.
    (lišće, granje, žabokrečina)
    Iskusni vodojepci služe se raznim priručnim sredstvima da bi predigru pod
    ovako otežanim uslovima učinili uzbudljivom. Tako da će jedna iziritirana
    lignja obaviti cunilingus svojim pipcima isto tako dobro kao što
    će jedan šaran trokilaš obaviti felatio - bez opasnosti da se pri tome uguši.
    Oni čija sklonost ka avanturi ne odlazi tako daleko, mogu okušati sreću
    nekim manje egzotičnim sredstvima. ( glavica karfiola, rasparena stara zokna,
    činijica za kompotpustite mašti na volju).

    Snošaj u vodi:

    Na suvom, uvođenje penisa u vaginu, dobrom delu stanovništva ne predstavlja
    nekakav veći problem jer se nalaze u prirodnom okruženju sa poznatim
    zakonitostima. Specifična gustina učesnika u sexu je puno veća nego gustina
    vazduha koji ih okružuje i takoreći zanemarljiv je njegov uticaj na pokrete
    onih koji se nakane na tu prijatnu delatnost u cilju razbibrige i opšte veselosti.
    U vodi stvari stoje malo drugačijepogotovu ako je voda hladna.
    Specifična gustina ljudskog tela je približna specifičnoj težini vode tako
    da telo uronjeno u vodu takoreći lebdi. Pri takvim uslovima teško je naći
    oslonac koji će omogućiti optimalno prodiranje. Svi pokreti u vodi su
    mnogo sporiji i manjeg intenziteta nego na suvom. Potreban je poseban
    odabir poze i puno više timskog rada da bi određene stvari dospele na
    određena mesta. Najmanji nekontrolisani pokret je dovoljan da pampur iskoči
    i počne besciljno plutati po plavetnim dubinama, ostavljajući upražnjeno mesto
    mehurićima, planktonima ili nekom drugom.


    Neke opasnosti o kojima normalan čovek ne razmišlja

    Prilikom uvođenja i izvođenja penisa u vaginu (manje više ritmičkim pokretima)
    muškarac izvodi svojom karlicom specifični pokret poznatim u naučnim krugovima
    kao Tamo amo pokret. Na suvom ta vrsta pokreta nema ama baš nikakvog uticaja
    na okolinu sem što možda prilično glupo izgleda, tako da se prolaznici smeškaju
    ili dobacuju neumesne primedbe. U vodi ta vrsta pokreta dovodi do pomeranja okolnih
    molekula vode koji zatim pomeraju predmete koji slobodno plutaju u neposrednoj blizini
    poprišta događanja. Ti predmeti u zavisnosti od njihove veličine i oblika mogu
    ponekad biti prilično destimulativni. (olupine od vodenih prevoznih sredstava,
    plutajuće smeće, balvani, trupla uginulih životinja ili ljudi...)
    Druga nuzpojava Tamo-amo pokreta je da se mošnice muškarca u vodi počnu
    pokretati u fazi sa određenim kašnjenjem što je uslovljeno gustinom vode i njenim
    kočionim efektom. Mi u naučnim krugovima govorimo o Mudnom faznom pomaku
    koji uopšte nebi bio toliko zanimljiv da određeni vodeni organizmi ne izvode gotovo
    identične pokrete tokom svog prilično jednoličnog života.
    Vodeni mekušac Mudoclaticus tamoamos koji živi u procepima ispod oblih stena
    obraslih algama, gotovo u svim morima tropskog i umerenog pojasa,
    u narodu poznat kao morska jajara, predstavlja jedan od osnovnih izvora hrane
    za rakove, krabe i jastoge. Poznato je da ovi grabljivci ne raspolažu baš sjajnim
    čulom vida i da se u potrazi za hranom uglavnom služe percepcijom pokreta
    i vibracija u vodi. Slične mustre ponašanja susrećemo kod mnogih vodenih
    organizama...ribolovcima je poznato kako glupi smuđ raubuje na silikonsku
    varalicu ili wobbler samo zato što mrda u vodi tamo-amo.
    Poznati su tragični slučajevi kada je račić raubovao na lažnog Mudoclaticus tamoamosa
    pa čak i uspeo da pobegne sa plenom.

    Na slici je čuveni vodojebac iz kanade sa kojim sam se sreo na poslednjem simpozijumu
    Waterfuckersa, sa svojim plenom koji ga je ščepao dok je tovario svoju sekretaricu
    u plićaku.



    Drugu veliku opasnost predstavljaju Meguze
    Meguze su vodeni organizmi koje posebno privlače polne aktivnosti u vodi.
    Veoma su radoznale i zavidne. Čim se neko u vodi posveti jednoj guzi, meguze
    doplutaju i okruže vas sa željom da se i njima posvetite malo.
    Ukoliko ne izađete u susret njihovim prohtevima umeju biti prilično nemilosrdne
    isto tako su nemilosrdne i ako im izađete u susret tako da vam je baš svejedno.
    Tokom jedne od mojih poslednjih polnih aktivnosti u vodama sredozemnog mora,
    na opšte iznenađenje okružilo me je jato meguza koje sam uspeo čak i fotografisati
    pre nego što su me savladale i savladale i savladale...

  8. #8

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    glupo je gubiti vlažnost,dim i zvuk vagine, flit, flit...

  9. #9

    Odgovor: Kako se seksati u vodi?

    ...bolje se ne seksati jer hlorisana voda može izazvati različite vrste infekcije kože
    prilikom penetracije a ni u slanoj vodi nije baš preporučljivo jer može da nagrize već nadraženu
    i osetljivu kožicu...Tako da kad je sex u pitanju,bolje se držati kopna.
    Ukoliko baš morate,vi navalite svom silinom u što kraćem vremenskom periodu.

Slične teme

  1. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  2. Ribolov ili ljubav prema vodi?
    Autor morrib u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.02.2013, 20:34
  3. Jazz - Bleferski Vodič
    Autor birdland u forumu Muzika
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 15.12.2011, 23:38
  4. Bonton na vodi
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 08:47
  5. Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!
    Autor DanijElla u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 13:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •