Sta vam ostaje u najjacem secanju? - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 173
  1. #31

    Odgovor: Nedostajanje...

    nedostaju mi nashi dugi razgovori......
    nedostaje mi da me zasmeje.......
    nedostaje mi njegovo prevrtanje ochima kad se glupiram.....
    nedostaje mi njegova luda reli voznja...
    nedostaju mi njegova mishljenja i saveti, to shto se nije ogradjivao vetj je jasno i glasno govorio ono shto misli.....
    i josh mnogo toga........

    ne kao ranije, ali ........
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #32

    Odgovor: Nedostajanje...

    недостаје ми наша љубав
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #33

    Odgovor: Nedostajanje...

    Zagrljaj koji daje onaj osećaj apsolutne zaštićenosti.
    Pogled koji otapa led i kojim razume sve neizrečeno.
    ...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #34

    Odgovor: Nedostajanje...

    Svaki bivši je odneo komadić mene, neko manji neko veći. Svi ti komadići nedostaju... Jel' sam pola duše ili ne, ne znam... Ne osećam da mi fale. Falili su samo dok je to bila neka vrsta fizičke zavisnosti, dok sam se odvikalvala od navika ...

    Ako se vratim najsvežijem bivšem i preberem po onom zaključanom delu sebe, onom koji ne volim da čačkam jer to čačkanje ništa bodro nije donelo, onda mi nedostajem ja onakva mlada i puna ljubavi i bezrezervne vere u ljubav, ona koja je davala i bila spremna da se odrekne sebe zarad nečije sreće, ne zato što je odricanje od sebe pametno i dobro, već zato što sam toliko i tako volela...
    Poruku je izmenio euridika, 31.08.2007 u 23:41
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #35

    Odgovor: Nedostajanje...

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    onda mi nedostajem ja onakva mlada i puna ljubavi i bezrezervne vere u ljubav, ona koja je davala i bila spremna da se odrekne sebe zarad nečije sreće, ne zato što je odricanje od sebe pametno i dobro, već zato što sam toliko i tako volela...
    bash to......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #36

    Odgovor: Nedostajanje...

    Nedostaje mi njegovo "Volim te" koje mi je ponekad tako potrebno...
    Poneki sms u toku dana da me razveseli...
    Negova ruka u mojoj...
    Njegov smeh kada izvalim nesto...
    I kada me posle zeza zbog toga...
    Njegovi poljupci po kisi, snegu, suncu, vetru...

    A najvise mi nedostaje ona stara Ja, koja je znala da se smeje i da u svakom danu nadje nesto lepo, koja je bila srecna jer je volela i znala da je voljena.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #37

    Odgovor: Nedostajanje...

    Nedostaje mi njegov glas.
    Da me uteši kada sam tužna,da mi obeća kako će sve biti u redu kad sve krene nizbrdo, da mi u kasne noćne sate budi maštu, da me tmurnim jutrima probudi.

    Nedostaju mi njegove ruke.
    Da mi miluju lice, da ugreju moje hladne ruke, da mi jačim stiskom obećavaju sigurnost ma kako god stvarnost oko nas izgledala, da utonem u san i da se probudim njima obgrljena.

    Nedostaju mi njegove oči.
    Da mi onim posebnim sjajem pričaju koliko me voli, da mi upute onaj pogled pun oprosta kad nešto pogrešim, da se gubim u njihovom crnilu dok nešto priča, da me gutaju pogledom i onda kad se ne osećam lepom.

    Nedostaju mi njegove usne.

    Da me ljube kad sam tužna, umorna, bolesna ili vesela, da zaspim i budim se obasuta njihovim mekim poljupcima, da obrišu i zaustave suze koje se rađaju u mojim očima. Samo one to mogu.

    Eto..sve mi to nedostaje !
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #38

    02 Odgovor: Nedostajanje...

    Nekada nedostajem '' ja '' samoj sebi iz perioda kada sam bila onakva 15-ak godina mlađa - luđa ( tu i tamo ) , spremna na svakakve ludosti ( tako ih nazivaju ) ...
    Nedostaje mi glas - najlepši na svetu.
    Nedostaju mi njegovi prsti - na gitari, isprepletani prsti u duuugim šetnjama.
    Nedostaju mi priče i zajednički smeh.
    Ne nedostaju mi suze koje sam isplakala zbog njega - one '' prve - prave '' ...
    Tako mi dođe nekad ne znam ni odakle se stvorio, sevne kao munja i nestane - kao da nikada nije ni postojao u mom životu.
    Nemam vremena za nedostajanje...
    Sada sam u najlepšoj ljubavi na svetu.
    Dok se ne pojavi opet - iznenada, a da ni sama ne znam odakle je došao, kako se stvorio '' tu '' , sevne kao munja i nestane...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #39

    Odgovor: Nedostaje mi...

    Posle njega, najviše mi je nedostajala "ona ja", kakva sam bila pre te veze...nedostajali su mi ljudi koji su bili pored mene pre njega...
    A on, nije mi nedostajao ni malo kao i ništa njegovo...konačno sam osetila olakšanje, i da dišem...

  10. #40

    Odgovor: Nedostaje mi...

    Ona mi ne nedostaje ... ali mi nedostaju
    kuça,kola,nameştaj,pare,pribor za pecanje,ker,maçka,2 papagaja s kavezom ...
    P.S.
    joş sam zaboravio i nove plastiçne papuçe br.43 ispred vrata
    Poruku je izmenio Kal_el, 06.09.2007 u 10:09
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #41

    Odgovor: Nedostaje mi...

    Kada nekog 'izgubimo', najbolje je to nadomjestiti. Prijateljstvom. Najgore je zabiti se između 4 zida i razmišljat. Nema razmišljanja. Van!!

    Naravno, lagano je reći. Teže je napraviti.

    Dosad mi je uspjelo pobijediti taj osjećaj da mi nešto fali. Najviše što mi je falilo je ta spoznaja da, ako pošaljem poruku, da će mi se odmah javiti.. Da je uvijek tu negdje zbog mene. Eto, ali prijatelji čine čuda i sve se brzo prebrodi.
    Poruku je izmenio Goga, 08.07.2009 u 06:40 Razlog: slova u boji
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #42

    02 Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Iz svake veze se ponese neki delic, i cuvas ga tu negde na dnu srca, svaki taj delic je poseban na odredjeni nacin, svako ostavlja drugaciji utisak i desavaju nam se razlicite stvari, ali uvek se najbolje secam zagrljaja, kako me je neko grlio i sta se u meni u tim trenucima budilo. Naravno, ziva secanja mi je ostavio svaki raskid, ma kakav bio..
    ..bas ovako kako kaze lady in red je kod mene..
    ..nemam sta da dodam a ni da oduzmem..

  13. #43

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Nista Ne Ostaje

    Ni Od Jedne Jedine Djevojke Nemam Ni Dlakice A Kamoli Slike Il Neki Dzemper Naprimjer :-)

    Nek Sve Umre; Nek Sve Umre; A Sjecanja Neka Izgore


    Tako Mogu Cistog Srca U Novu Veza Nekada

  14. #44

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    ...osmeh....uffff.....

    Neverovatan osecaj mira....

    Secanja......

    Jedna crvena bova koja sada mrzne u vodi i na vetru...a letos je bilo tako super pored nje....uf....(cini mi se da mi je potreban pojas za spasavanje....)

    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #45

    Uspomene

    Koje uspomene iz veze vam se najcesce vrte po glavi nakon raskida? Da li su to vise lepe uspomene, ili pak one pa, ruzne? Trudite li se da ih izbrisete iz secanja?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji profesor vam je ostao u secanju..?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 15:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •