Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 98
  1. #1

    Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Eeehhh... secam se ja svojih ludorija zbog ljubavi... upoznao sam jednu devojku iz novog sada... i bas smo se lepo proveli dok sam tamo bio. uglavnom, ja bez nje nisam mogao, i resio da je nekako vidjam. Naravno, nije dolazilo u obzir da ona dolazi vamo, u BG. I tako, ja svakog meseca skupljao pare za autbusku kartu do NS, i jednom mesecno isao tamo da se vidimo. E, sad, nista od ovoga ne bi bilo toliko neobicno da su moji roditelji znali bilo sta o tome! Naime, tada sam trenirao jedan jako plemenit sport (rvanje). Svakog meseca smo kao imali "turnire"... krecemo rano, vrcemo se kasno. I nikad nisam provaljen. Needless to say, moji roditelji su bili mlogo strogi, tako da, ako bih im tada to rekao, uhhh... Eto, reklo bi se da je to podosta ludo od moje strane.

    Kake ste vi ludorije pravili zbog ljubavi?
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  2. #2

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Uvek sam osvajao imidzom trezvenijeg muskarca od vrsnjaka. Zato ludostima se nisam dao!
    Osim ako ne racunam neke vragolije u gustom parku!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Slala sam anonimna pisma na kucnu adresu. Ali bila su to bas lepa pisma bez teksta. Samo simbolicne stvarcice koje su se spajale u pricu. Pisma sam slala jednom nedeljno. Tako da na kraju moze da se sastavi strip od pisama.


    A u BG bez znanja roditelja sam isla na sex, a ne zbog ljubavi. Naravno roditelji nisu znali jer nije bila ljubav u pitanju nego velika sexualna privlacnost i nista vise.

  4. #4

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    chinila sam svashta...
    blesavljenja i ludiranja....
    neshto shto nisam od sebe ochekivala
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #5

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Provela sam tri meseca bombardovanja u vozovima na relaciji Batajnica - Pančevo. Nije me baš mnogo zanimalo koje je doba dana-noći bilo u pitanju i da li su zavijale sirene i padale bombe, meni važno bilo da stižem tamo...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    jednom sam sa drugom isao da pevam jednoj macki isprad kuce u 4 ujutro, mrtav pijan naravno, da mi oprosti zbog neke zajebancije koju sam naprvio , pa je komsija izasao i hteo da nas ispresavija , naravno uspela je serenada, sve dok nisam zajebao stvar ponovo. Onda se potrefio 8. mart pa su me drugarice iz skole zajebale da posaljem cvece na sred casa , i tako je i bilo, cvecar upade na sred casa i dade joj cvece.
    izlazim ja na odmor a ona sa cvecem na dvoristu, ja probao da uhvatim maglu kad neko vice ''gregorije '' stani i prilazi mi!
    ja se odsekao,naravno cela skola je znala o cemu se radi, i oni koji me nisu poznavali odjednom su bili u toku, prilazi ona i zahvaljuje mi se!
    ja sav hepi idem kuci, kad ona zove:'' pa sta ti mislis, da sam ja glupa, htela sam ono cvece da ti nabijem u dupe nego mi te bilo zao, rekla sam da necu vise nikad da te vidim...!!!''! bilo je tu jos komentara ali nisu za pricu
    sutra dan me je cela skola zajebavala,poklanjali mi cvece,ismejavali me,pa bio sam na tapeti jedno dve nedelje sigurno.

    naravno riba mi nikad nije oprostila, ali nema ni veze, preziveo sam, sto bi rekeo bora '' tad sam bio mlad''.

    ovo su samo neke od mojih ispada a ima ih dosta, ostale cuvam za neki drugi put
    znas kako se ljubim


  7. #7

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Bilo ih je...

    od telefonskog racuna od 1200 dolara, pa do nekih malo romanticnijih trenutaka...kojih se radije secam...

    Bivsa mi bila iz Zg-a...i posvadjali se...vec je bilo vreme kad su nesporazumi bili sve cesci...i resim ja da cu da verujem u tu nasu vezu za oboje...i tako joj pomognem da prebrodi neku krizu...da probamo ponovo da stignemo do nas...
    I ispricam drugu za sve to...i on kaze "Pa jel to nesto toliko strasno da ne moze da se resi jednim odlaskom u Zg?"...to mi kaze u petak u 15h...u 16h me odvede na zeleznicku i kupi mi kartu...i ja u 22h sednem na voz...sa sve malim plisanim medvedom (jos jedan useljenik u Njenu sobu...i mala Dracena (koliko se secam))...i krenem tako...nisam spavao u vozu..svasta mi se motalo po glavi...uglavnom neke slike koje su davno naslikane...i vec pomalo pocele da blede...a zaboravili smo da pravimo nove uspomene...

    I koliko god da se taj voz lenjo vukao kroz noc...sasvim rano je bilo kad sam ugledao natpis "Glavni kolodvor-Zagreb"...poceo je pljusak...05:50 ujutru...Pretrcim do tramvajske stanice...sacekam 4-ku...cini mi se...za tih dvadesetak metara od zgrade stanice do tramvaja sam bio mokar kao da sam plivao Savom do Zg...ali dobro...Mali Plisani Stvor i biljcica su bili dobro...u velikoj plavo-zutoj kesi...na kojoj, Boze, cirilicom pise "Beograd-nasa kuca!!!" ...to sam shvatio tek kad sam izasao iz tramvaja...i pokusao da odgonetnem toliko pogleda usmerenih ka meni tokom desetominutne voznje...nista neprijatno...samo cudno...

    I tako izadjem na isti taj pljusak...pretrcim do zgrade...koju kao da je neko stalno izmicao...nikada nije bila tako daleko?...i pozovem...u 06:20 ujutru...subota je...njenu mamu na mobilni...da Nju ne bih probudio zvonom...njena mama...zapanjena...mi otvori vrata...i ja onako mokar...odem do sobe u kojoj je spavala...udjem polako...i sednem na ivicu kreveta...kako sam seo, tako se probudila...malo se pridigla...onako na laktove...i potpuno bila izgubljena...cutala i gledala me...nije bila sigurna sta se desava...i da li sanja...a nisam ni ja bio siguran...onako pokisao...sa Plisanim Stvorom u jednoj, i Dracenom u drugoj ruci...cekam reakciju...a reakcije nema...sigurno je prosao minut...navikla me vec na zagonetke u svojim pogledima...
    I na kraju kazem "...mi smo samo dosli da vidimo da li jos uvek mozemo da te nasmejemo..."...i tad me napokon zagrlila...kako dugo nije...i kako nikad vise nije nakon toga...

    Uglavnom...bez obzira sto vise nismo zajedno, ni jednog trenutka mi nije bilo zao sto sam to uradio...i nadam se da su i Dracena, i plisana zverka dobro...za nju znam da jeste...eto...
    Poruku je izmenio remorker-bgd, 29.06.2007 u 15:27
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  8. #8

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Pa bilo je raznih ludosti.........neke su se manje vise isplatile.
    Recimo laganje starijoj devojci za godine.
    Pa cak sam i na glumu isao zbog devojke
    Pa sam jednom iz jednog kraja grada isao ,po najvecem pljusku ,isao na drugi kraj..........e na sta je sve covek spreman..........
    Love comes again......

  9. #9

    02 Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    pa bilo je dosta ludosti verovatno sto sam okruzen ludim ljudima

    naprimer istog dana kad sam podigao dozvolu za auto, maznuo sam sa drugom auto negovog ujke BMW i otisli u beograd da se vidimo sa devojkama a da ne bi prijavio kradju krenuli smo u 4 ujutru i cim stigli u bg oko 6:30 javili mu. i da vam kazem bas je poludeo . bili smo sigurni da ce da nas ubije ali proslo je bolje nego sto smo ocekivali dobili smo male sankcije i to je to.

    bilo je jos ludosti ali sve su se desavale u mom gradu tako da se smatraju manjim ludostima.ako ocete samo kazite

  10. #10

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Bila sam i vise nego luda ali ne kajem se jer znam zbog koga sam bila luda i bicu jos ako treba on je to zasluzio.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  11. #11

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Reci cu ukratko, toliko sam poludio da sam sve zive oko sebe maknuo, vise nikog ne vidim samo ona i ona, 80% posla sam presato raditi samo da bi bio blizu njoj,...ima toga, mala me oborila. Ali nije mi zao za nista jer je obozavam.
    Kao sto i kazete ljubav ne bi bila ljubav kad ne bi bilo ludosti, kada bih bar kod nje mogao vidjeti barem malo ludosti zbog ljubavi, pokaze ludosti ali to je rijetko. Ni nezna kako bi usrecila jednu budalu.

  12. #12

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Uf, sta sve nisam radila.. Prvo i naj gore tad sto mi je bilo, a to je da slazem roditelje Sa prvim momkom kad sam bila u vezi, bila sam tako vredna i radna cak sam svaki dan kod drugarice "vezbala" matis i biologiju..

    Kad sam bila zaljubljena u jednog momka koji je imao devojku, na prevaru sam uspela da ih razdvojim i naravno osvojila ga.. Tad mi nije bilo bitno kako se ona oseca, sad bih vec razmislila..

    U trecoj godini gimnazije sam isto bila jako zatreskana u decka koji je iz Novog Sada.. Moje sam lagala da imamo ekskurzije i dane u prirodi.. samo da bih njega vidjala, a pare sam nabavljala tako sto su mi stalno "trebale" razne knjige.. Eto.. Mladost ludost..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  13. #13

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Citat private_zg kaže: Pogledaj poruku
    Reci cu ukratko, toliko sam poludio da sam sve zive oko sebe maknuo, vise nikog ne vidim samo ona i ona, 80% posla sam presato raditi samo da bi bio blizu njoj,...ima toga, mala me oborila. Ali nije mi zao za nista jer je obozavam.
    Kao sto i kazete ljubav ne bi bila ljubav kad ne bi bilo ludosti, kada bih bar kod nje mogao vidjeti barem malo ludosti zbog ljubavi, pokaze ludosti ali to je rijetko. Ni nezna kako bi usrecila jednu budalu.

    Koliko sam primetila uglavnom je ovako...ako jedna strana preterano pokazuje naklonost druga je hladnija...
    Bila sam dovoljno luda da isto ovako svemu drugome ne pridajem baš nikakav značaj, pa ni sebi samoj, samo njemu...i onda kad sam dobila po opametih se da malo

  14. #14

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Tri puta dosad sam volio...

    Imao sam 17 godina kada mi je prva ljubav napisala poruku ( mobilni tek izasli; a ja bio frajer )

    A ona model jbt kolacic; nismo isli u istu skolu a nju je svako htjeo i zeljeo i ona baksuz naleti na mene

    Kaze: "Toni; nemoj dolaziti po mene u skolu danas; ima neko ovde hoce da te tuce"


    Eeeeeej; Reci ti to djetetu sa sela... ...I ja u skolu... Pridje neki tip "Jesi ti Toni"... Dva stola je polizao; al kad onda skocise najmanje dvadeset momaka na mene; Turci i Grci; ne mozes iz razlikovat...Taj dan sam trcao; je*i me ako bi me onaj crnac na sto metara stigao...

    Tada sam se kao pi*ka osjecao i tada se zakleo da nikad vise necu pobjeci pa makara umro...

    Na kraju ispalo da je taj decko od nekog mafijasa brat: Htjela ona meni trazit: Dali zabranu ulaska u istocni Hamburg; Htejlo njih doci tristo i vise... I odjednom nijedan drugar nema vremena; Svi odjednom na odmoru; ja iz kuhinje pokupim nozeve; Rjesio; Ponesi sa sobom koliko stignes...Posto taj dan nisu dosli...Ja odem u njihov kraj; Ne da meni srce mira...

    Tako da ljudi zapamte...

    A ona na Uskrs mi pise poruku... Fajrunt... Nisam nikad ni pitao zasto... ???

    A majka je bila protiv mene jer nisam musliman

    SVE ZA DZABE
    Poruku je izmenio Mish, 21.10.2007 u 01:30 Razlog: Nema potrebe za vikanjem

  15. #15

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    sitnica. možda i nije neka ludost.

    3,5 godine sam dolazio za novi sad, svaki mesec barem jednom, iz podgoroce.

    nije daleko, ali naši vozovi...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Ludi Japan
    Autor xxx u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.11.2011, 11:37
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •