Sta vam ostaje u najjacem secanju? - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 173
  1. #16

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Lepe stvari,sitnice koje su ga cinile drukcijim od drugih,poneka izjava ili gest i pesma...
    Na svakog decka me podseca neka pesma bilo da ju je on otpjevao pod prozorom ili poklonio,da me pitao za ples ili je bila u pozadini u nekom vaznom trenutku...
    Mnogo je lepih uspomena koje uvek vrate osmeha na moje lice
    I naravno muske suze,znam da sma grozna ali
    Poruku je izmenio Lillith, 10.02.2007 u 07:36
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #17

    02 Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Deset godina zajednickog zivota,pregrst lepih uspomena a onda razvod Svaki put kada se toga setim osetim blagu mucninu,neku tupu bol u grudima... ...ni Bog ni vino ne mogu bas sve,uvek ce biti onako kako je
    nekom ce suze,nekom biseri ....veruj mi,rodjeni ...

  3. #18

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    I naravno muske suze,znam da sma grozna ali
    Nisi grozna, suze se nikad ne zaboravljaju. Ni njihove ni svoje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    ovo me je podsetilo na jednu "ubitacnu" recenicu iz romana "Orkanski visovi":
    "ceo svet je zbirka podsecanja da je postojala, i da sam je izgubio..."

    i ja se osecam tako...
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Uvek pamtim gestove koji mi govore da je neko ko je bio pored mene...bio dobra osoba...

  6. #21

    10 Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    uvek se najbolje secam zagrljaja, kako me je neko grlio i sta se u meni u tim trenucima budilo


    Secam se i njegovih suza, i pesama koje mi je pevao, i mirisa, i njegove koze...

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #22

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Oci....njegove oci su mi se "usadile" u mozak... i TAJ pogled, taj strasni pogled, koji govori vise od 1000 reci, i ostalo mi u secanju da samo ON moze tako da me pogleda...

  8. #23

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Zavisi koje se osobe secam, jer nisu ni sve veze bile iste!

    Uglavnom se trudim da zadrzim neke lepe zajednicke momente: zajednicka putovanja, neke romanticne ili, naprotiv, neke sasave momente koje smo zajedno proveli, neke reci koje su u tom momentu bile jako vazne... Svaka osoba je ostavila nesto iza sebe, nesto svoje i originalno u odnosu na druge!

    Ali posto zivot nije bajka, ostali su u secanju i raskidi, nerazumevanje, pogresni potezi koje smo vukli u datim momentima, teske reci...

  9. #24

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Jedan,jedini pogled na rastanku koji sadrzi sve.I pitanja i odgovore,bez obzira na brzinu i duzinu gledanja.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  10. #25

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Paznja...koja ga je izdvajala iz mase muskaraca, osecaj da si voljena, da se neko budio s tobom u mislima i odlazio na spavanje sa istim tim mislima...hrabrost...da pokaze i svoju slabiju stranu devojci koju je voleo...veliko srce...koje je kucalo samo za devojku s kojom je bio....reci...koje su uvek izgovorene u pravom trenutku i na pravom mestu...On!
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  11. #26

    Nedostaje mi...

    ...kada se sve zavrsi i kad danas prebirate po secanju,sta je ono sto vam najvise nedostaje a sa sobom je nosila(o) vasa bivsa draga(i) ?

  12. #27

    Odgovor: Nedostajanje...

    Nista njegovo mi ne nedostaje.Bas nista.Nedostaje mi samo ona sreca kojom sam isijavala dal' zbog njega,nas ili mog dozivljaja ljubavi,svejedno.
    Zato i volim da volim - da bi se taj osecaj ponavljao.




  13. #28

    Odgovor: Nedostajanje...

    ...nedostaju mi svađe i nervoza......toga sada nemam...

  14. #29

    Odgovor: Nedostajanje...

    Moj bivsi dragi je u sebi nosio mnogo toga, sto sam volela i postovala.... i zbog tih, i mnogih drugih stvari, ostali smo prijatelji - veliki prijatelji.... Nedostaje mi (ponekad) da pokusamo mozda, posle tolikih godina, da budemo i nesto vise od prijatelja
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Nedostajanje...

    jedino mi nedostaje.. to sto mi nikada nece vratiti dobar deo stvari koje ostavih tamo..
    a necu da ih uzmem.. Boze moj.. imaju suvise veliku vrednost za njega..
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji profesor vam je ostao u secanju..?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 15:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •