Vakcina protiv homoseksualizma? - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 143
  1. #46

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem
    homoseksualce treba staviti pod kontrolu a one sa sifrom manijakalne-depresije koji hodaju okolo i infiltrirani su u sve slojeve drustva treba ostaviti da i dalje hodaju,dok ne izvrse samoubistvo (sto je cest slucaj) ili ne upropaste zivote ljudi oko njih?
    lepo
    psihoze,depresije,agresivnost,destruktivnost,samod estruktivnost,sklonost ka ubistvu i samoubistvu - to je drustveno prihvatljivo
    ne treba vakcina,psihijatar,Laza?

    hmmmm a da otvorimo temu "Vakcinom protiv manijakalne depresije i ostalih nazovikakohoćešzajebancija" pa tamo da odgovaramo da li ćemo dete dati da se vakciniše

    @Morpheo...samo da te pitam, kad budeš jednog dana imao dete i tvoje dete bude došlo iz škole (izvini na primeru) pretučeno i odbačeno od društva samo zato što je homoseksualac, da li ćeš se zapitati da li si pogrešio što si ga/je pustio na slobodu izbora?

  2. #47

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    hmmmm a da otvorimo temu "Vakcinom protiv manijakalne depresije i ostalih nazovikakohoćešzajebancija" pa tamo da odgovaramo da li ćemo dete dati da se vakciniše

    @Morpheo...samo da te pitam, kad budeš jednog dana imao dete i tvoje dete bude došlo iz škole (izvini na primeru) pretučeno i odbačeno od društva samo zato što je homoseksualac, da li ćeš se zapitati da li si pogrešio što si ga/je pustio na slobodu izbora?
    Ovo pitanje zadire malo dalje od homoseksualnosti. Postaviću jedno kontra-pitanje, bez želje za izbegavanjem odgovora: Da li to što u društvu postoje pojedinci i grupe koje odbacuju i šikaniraju bilo koga ko je drugačiji od njih samih treba (sme, može) da spreči nekoga da bude drugačiji? Recimo, u srednjem veku je bilo sasvim normalno i društveno prihvatljivo robovlasništvo. Krećući se linijom opšte društvene prihvatljivosti, ti robovi se nikad ne bi izborili za svoja ljudska prava, zar ne? A ipak jesu.

    A sad odgovor: smatrao bih da nisam pogrešio. Moje dete je u tom hipotetičkom slučaju sasvim normalno. Njega ne treba menjati. Menjati treba one koji su pretukli nekoga ko je drugačiji, menjati treba i sistem koji omogućava takvima da prođu nekažnjeno. Mom detetu bi (imajući u vidu karakter hipotetičkog oca ) svakako bila skrenuta pažnja na to da pazi gde, kad i kako izražava svoje sklonosti, s obzirom da su neki idioti spremni da mu zbog toga naude.

  3. #48

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Logikom da li osoba sa "anomalijom" materijalno, zdravstveno ili životno ugrožava druge pripadnike društa.

    morph i iza:

    1.jednom mi se desilo da je muski homoseksualac iskoristivsi moju neopreznost i potpunu nespremnost situaciji (cekaonica kod lekara) poljubio ruku!
    osecao sam se itekako ugrozen!!!

    2.homoseksualizam rusi opste postavljeni moral i mislim da na duze staze jeste stetan... a da li nesto ugrozava druge pripadnike drustva ili ne, nije tako lako i utvrditi (setimo se samo populisticke politike `90-ih koliko su samo zivota uzele, a krenulo je kao pravo za davanje oduska necemu, skoro kao pravo na disanje).
    ne, nisam za vakcinu, jer pravno je to nemoguce uvesti, ali ukoliko mogu da biram da se dete programira jos kao fetus protiv raznih bolesti, sigurno bi oznacio sa X i homoseksualizam!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #49

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ovo pitanje zadire malo dalje od homoseksualnosti. Postaviću jedno kontra-pitanje, bez želje za izbegavanjem odgovora: Da li to što u društvu postoje pojedinci i grupe koje odbacuju i šikaniraju bilo koga ko je drugačiji od njih samih treba (sme, može) da spreči nekoga da bude drugačiji? Recimo, u srednjem veku je bilo sasvim normalno i društveno prihvatljivo robovlasništvo. Krećući se linijom opšte društvene prihvatljivosti, ti robovi se nikad ne bi izborili za svoja ljudska prava, zar ne? A ipak jesu.
    Nije meni upućeno,al aj malo da se sigram,nadam se da će i osoba kojoj je upućeno odgovoriti(ma kolko neko citirao ovo sve)
    Recimo da sadizam nije nešto što se smatra normalnim,bilo bi lepo da se izmisli vakcina protiv toga...recimo da isti princip važi i za homoseksualizam,bilo bi lepo da se smućka vakcina protiv toga

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    A sad odgovor: smatrao bih da nisam pogrešio. Moje dete je u tom hipotetičkom slučaju sasvim normalno. Njega ne treba menjati. Menjati treba one koji su pretukli nekoga ko je drugačiji, menjati treba i sistem koji omogućava takvima da prođu nekažnjeno. Mom detetu bi (imajući u vidu karakter hipotetičkog oca ) svakako bila skrenuta pažnja na to da pazi gde, kad i kako izražava svoje sklonosti, s obzirom da su neki idioti spremni da mu zbog toga naude.
    Hipotetički gledano:

    1.Tvoje dete nema teoretsku šansu da dobije sina/ćerku sa osobom koja mu je nešto više od drugarice/druga...i to veštačkom oplodnjom,bla,bla,bla...ili da usvoji dete,naravno ne bebu već malo starije dete i to na foru...bla,bla,bla

    2.Tvoj unuk nikada neće imati mamu i tatu...već samo mamu i mamu,tatu i tatu...
    Deca oponašaju svoje roditelje...deca treba da imaju i kevu i ćaleta ma kakvi oni bili...

    Dosta virtualnog u virtualnom,sad neki stav

    Homoseksualnost je čisto devijantno ponašanje...bolest kao i mnoge druge...aj sad,1000 zašto jeste,1000 zašto nije,a za ovu izjavu SZO i njeni verni zombiji mogu da mi pljunu pod prozor(ni to ne mogu,prvo pljuju pod komšijske)

    Neki ekvivalent za ovo ''SZO izjavila'' mi je ona narodna 'I na tarabi piše p****,a ti uteraj'
    Poruku je izmenio Uprolazu, 26.08.2009 u 13:41

  5. #50

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Da li to što u društvu postoje pojedinci i grupe koje odbacuju i šikaniraju bilo koga ko je drugačiji od njih samih treba (sme, može) da spreči nekoga da bude drugačiji?
    Kratko i jasno ne.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    A sad odgovor: smatrao bih da nisam pogrešio. Moje dete je u tom hipotetičkom slučaju sasvim normalno. Njega ne treba menjati. Menjati treba one koji su pretukli nekoga ko je drugačiji, menjati treba i sistem koji omogućava takvima da prođu nekažnjeno. Mom detetu bi (imajući u vidu karakter hipotetičkog oca ) svakako bila skrenuta pažnja na to da pazi gde, kad i kako izražava svoje sklonosti, s obzirom da su neki idioti spremni da mu zbog toga naude.
    Da se razumemo...Ja nisam za nasilje, kao što sam već negde i pisala na Vcaffe -u, ali bih ga u svakom slučaju izbegavala.

  6. #51

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    smor mi je citiram i kopipejstujem.... podrazumevachu da je onaj ko chita ovaj post prochitao i predhodne....

    - homoseksualac nikad neche biti pretuchen, ugrozzen ili zlostavljan od osoba kao shto smo ja beliverka izabelita ili morph; niti od nasheg potomstva....

    - zamenila bih termin "normalan" i "normalno" sa "uobichajen" i "uobichajeno". uobichajeno je da su ljudi heterosexualci. uobichajeno je da se ljudi razmnozzavaju... a nije normalno niti je obavezno.... to shto 1125-te nisu objavili na radiju da se odrzzava gej parada u atini ne znachi da se ona zaista nije odrzzala ...

    - homosexualnost nije bolest. od homosexualnosti se ne treba lechiti. kao shto ni onaj u invalidskim kolicima koji je odneo zlatnu olimpijsku medalju nije nishta manje zdrav nego ja, niti je stiven hoking vishe zdrav nego domenico dolce.
    & underpaid......

  7. #52

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    -Sad sam se setio zašto volim Srbiju

    -Najlakše zameniti teze kako nama odgovara...ako je nešto bilo to ne znači da je normalno...a šta će da bude kako je krenulo nećem ni da pomišljam

    -Šinteri postoje sa razlogom
    Konstantno poređenje homoseksualaca sa robovima,ljudima u invalidskim kolicima itd. je isto kao i porediti ih sa sadistima recimo,jeftini trikovi da se utiče na saosećanje/izazove odbojnost

  8. #53

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ja uopste ne vidim svrhu celokupne ove rasprave...

    Da li ona sluzi da bi se pokazalo ko je kosmopolita a ko suzene svesti i pogleda na svet?
    Pitanje je glasilo, ako bi postojala ta i ta vakcina, da li biste svoje dete vakcinisali ili ne...
    Postujem svaciji stav, i onih koji to ne bi uradili...(narocito ako su vec i sami roditelji) i...i dalje cenim misljenje mojih neistomisljenika po ovom pitanju...
    Ja sam moj iznela...i stojim iza toga...meni homoseksualci ne smetaju sve dok ne ugrozavaju mene (ili moju decu)...nikada s' moje strane nece biti ni opljuvani ni prebijeni (Boze sacuvaj)...ali ne verujem da bi i jednom roditelju (koji ima odredjene ambicije da svoje dete izvede na pravi put) bilo bas svejedno kada bi mu isto dete jednog dana reklo da ima afiniteta prema svom polu...

    ...ja bih se s' time tesko pomirila (briga me za okolinu)...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #54

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    ...ko ima nesto protiv nas pedera...mozemo odmah da resimo u 4 oka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #55

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Uz svo poštovanje ljudskih sloboda,u opštem smislu,uz poštovanje sopstvenog izbora i poštovaje različitog mišljenja smatram da je u pitanju anomalija,devijantnost ne manja od drugih genskih anomalija koja je samo zahvaljujući delovanju i lobiranju različitih,moćnih,grupa postala samo manje više prihvaćena od javnosti.
    Pa samo malo vraćajući se u sećanju,u koliko je filmova zadnjih godina veoma afirmativno prikazivano homoseksualno ponašanje,i muške i ženske populacije,pa čak naglašavalo(ponekada)kako su to osobe posebno nežnih osećanja i gotovo emotivno kompletnije od heteroseksualaca?!
    Da ne davim puno,teško da bi bilo koji roditelj elegantno i ljubazno za nedeljnim ručkom raspravljao o npr. sportu sa sinovim novim dečkom,vakcinisao bi ga protiv toga kao protiv velikih boginja u ranom detinjstvu.
    Mislim da na ovakva razmatranja,pre svih,pravo imaju osobe koje su roditelji,njihovo mišljenje je ono što je bitno a siguran sam da će ga mnogi,kada postanu roditelji i kao roditelji počnu razmišljati,pomeriti od krajnje liberalnog ka konzervativnom,što mogu da razumem.
    Za kraj citiraću Gorana Bregovića čija mi kratka misao upravo pade na pamet a odražava neko moje mišljenje uz jedan šaljiv ton : "Lično nemam ništa protiv pedera samo mi malo smeta ta "tehnologija" motanja oko guzice".

  11. #56

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Šta su dovoljni razlozi? Da izlečiš bolest koja i nije bolest? Da se tebi nešto ne gadi? Da se ti ne ježiš?
    Možda, hipotetički, možemo razgovarati o vakcinaciji roditelja protiv predrasuda.
    Mogu, možda mogu, da prihvatim kao roditeljski motiv zaštititi decu od borbe protiv predrasuda društva. Ali, samo kao motiv. Ne kao i opravdan razlog da se to učini.
    Ne, to je napredak ka boljem. Ka društvu gde ćemo na kraju svi biti hermafroditi, amebe ili bakterije a deca će se rađati isključivo u epruvetama ili surogat majkama, da se mama i tata ne bi slučajno prirodno dodirnuli i izmešali svoje tečnosti (zašto li mi na pamet pade Đekson??!!).

    Da se vratim na temu.

    Ne vidim da si nabrojala jedan, ali jedan valjan razlog šta bi mu dobro donelo nevakcinisanje. Ne samo njemu, nego čitavoj porodici. Malo su mi smešne i nerealne te priče kako bi, je li, bilo svejedno da sinak dođe sa novim batom na nedeljni ručak, ali očigledno da su Vil i Grejs i ostali afirmativni tv programi učinili svoje.

    Nešto razmišljam dalje: ti si sigurno celog života bila samo svoja i baš te bilo briga šta će da ti kažu roditelji? Pa još: sa npr. 14 godina si bila toliko sigurna u sebe i imala toliko jasnu viziju šta ćeš biti kad porasteš da te baš bilo briga za njihovo životno iskustvo i ono što imaju da ti kažu (apropo one priče o tome kako "roditelji znaju najbolje"- dok smo klinci, uglavnom i znaju)?

    Tako da je sve ovo što si rekla u principu prodavanje magle.

    P. S. Ne, ja sigurno neću da jurim i tučem homosexualce po ulici niti me u principu nešto preterano interesuju...ali nikako ne bih voleo da moja krv bude u tom fazonu.

  12. #57

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ja sam za slobodu izbora.
    Zar je homoseksualnost bolest tipa gripa H1N1 pa ce vakcina izleci ga od prava na izbor sa kim ce ziveti,spavati,deliti dobro i zlo?
    Postujem tudje izbore ma kako oni meni izgledali
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #58

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da na ovakva razmatranja,pre svih,pravo imaju osobe koje su roditelji,njihovo mišljenje je ono što je bitno
    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ali nikako ne bih voleo da moja krv bude u tom fazonu.
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ne verujem da bi i jednom roditelju (koji ima odredjene ambicije da svoje dete izvede na pravi put) bilo bas svejedno kada bi mu isto dete jednog dana reklo da ima afiniteta prema svom polu...
    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Meni zaista ne bi bilo svejedno da li mi je sin strejt ili gej.
    A, gde je tu dete? Da li ste svesni da pričate samo o tome šta vama odgovara, šta vi želite, šta se vama sviđa? Valjda je bitno dete, a ne vi?

    Ljudi, ne propagiram ja homoseksualnost, samo smatram da svako ima pravo da bude ono što JESTE. Nije to stvar odluke, ti ljudi se tako OSEĆAJU.

  14. #59

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    A, gde je tu dete? Da li ste svesni da pričate samo o tome šta vama odgovara, šta vi želite, šta se vama sviđa? Valjda je bitno dete, a ne vi?

    Ljudi, ne propagiram ja homoseksualnost, samo smatram da svako ima pravo da bude ono što JESTE. Nije to stvar odluke, ti ljudi se tako OSEĆAJU.

    Svidja mi se ovo kako si rekao.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #60

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Pišemo o detetu na rođenju, znači maloj bebi...ja neznam bebski jezik, pa moram odlučiti u njeno ili njegovo ime (kad jednom budem roditelj).

    A to da se homoseksualci tako osećaju - znam, isto kao što znam par ljudi koji su homoseksualci, a voleli bi i sve bi dali na svetu da to ne budu, ali je jače od njih...jednom mom prijatelju homoseksualcu sam danas poslepodne rekla za raspravu na VCaffe -u. Citiraću ga...zadnji, bedni dinar bih dao za tu vakcinu...tako da posle te njegove izjave sam ubeđenja da je homoseksualizam ipak bolest i da treba vakcina

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Za ili protiv koride?!
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 14:30
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.10.2008, 20:14
  3. Vakcina protiv raka grlića materice deluje
    Autor Necromancer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2008, 19:26
  4. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 16:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •