Vakcina protiv homoseksualizma? - Strana 7
Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 143
  1. #91

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da te ima, jer ti si otac, i ti si mogao da mu promeniš ceo život davanjem vakcine.

    Šta ćemo sad?
    Mogao sam, ALI JA NA TO NEMAM i ne treba da imam PRAVO. Ako je dete homoseksualno, ja sam vakcinom promenio ono što jeste, izigravao Boga.

  2. #92

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj Morp, ja te sad uopšte nerazumem. Kako će to dete (beba) na koji način da pokaže da ne želi da odrasta u takvoj jednoj porodici i da želi da ima svoj izbor i da bude usvojen kod heteroseksualne porodice.
    Nisam na to mislio, dete ne može imati uticaj na to kod koje i kakve porodice će biti udomljeno, to rešava centar za socijalni rad. Taj centar utvrđuje "podobnost" usvojitelja. Mislio sam na njegovo pravo da bude heteroseksualno, ako je to njegova orjentacija, na to da mu ne sme biti nametnuta homoseksualnost kao jedini izbor u pogledu seksualnosti.

    Znači, heteroseksualna porodica ne sme da mu po svaku cenu nametne heteroseksualnost, ako ono nije heteroseksualno. Isto tako, homoseksualni par ne sme da mu nametne homoseksualnost kao jedinu opciju, ako ono nije homoseksualno.

  3. #93

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Bog sa tim ništa nema...Zatim ih je Bog blagoslovio i rekao im: Rađajte se i množite se, napunite zemlju i sebi je podložite, i vladajte nad morskim ribama i stvorenjima koja lete po nebu i nad svim stvorenjima što se miču po zemlji. Jehova Bog je uzeo čoveka i smestio ga u edenski vrt da ga obrađuje i da se brine o njemu.

    Mi ljudi smo stvorili homoseksualce.

  4. #94

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Au, odlično pitanje. Neću sad da se hvališem kako sam otvorenog uma. Detetovo seksualno opredeljenje - detetova stvar. Ako kad postane punoletan želi da se pelcuje, eto mu, neka samo izvoli, ja i nemam pravo da ga sprečavam. Ja ga ne bih bockao.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  5. #95

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    o kakvom vi samosvesnom seksualnom opredeljenju pricate?
    pre 50 god se nije spavalo sa partnerom pre braka!
    danas bez 10 partnera u zivotu smatrate sebe neiskusnim!
    nemojte reci da ste sretniji od onih parova pre 50 godina!
    masovna kultura i ljudska teznja da se uklopi su promenile ideale!
    da su vam roditelji mogli birati, birali bi vam vakcinu sa kojom se ne biste seksali pre braka! nemojte samo reci da niste krili svoje partnere...

    da rezimiramo, dopadalo se to nekom ili ne, za 50, 100, 200 godina kompletno covecanstvo ce biti biseksualan i ta pojava ce biti normalna pojava...
    tada se vise nece raspravljati o injekcijama...

    no meni se ipak dopada bar ona mala preostala ideja bockanja...
    Poruku je izmenio Mish, 26.08.2009 u 23:45
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #96

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ako kad postane punoletan želi da se pelcuje, eto mu, neka samo izvoli
    Zar, hipoteticki, moze i tako? Jer, ako moze, zasto to onda ne bi bio detetov izbor?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #97

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Au, odlično pitanje. Neću sad da se hvališem kako sam otvorenog uma. Detetovo seksualno opredeljenje - detetova stvar. Ako kad postane punoletan želi da se pelcuje, eto mu, neka samo izvoli, ja i nemam pravo da ga sprečavam. Ja ga ne bih bockao.
    Da li stvarno veruješ da se mladunci homo sapiensa, seksualno opredeljuju, odnosno da biraju svoje opredeljenje da li će biti gej ili strejt?

    Jedan od mogućih kamena spoticanja je i famozni termin "seksualno opredeljenje". Evo, voleo bih da mi neko objasni kako se to seksualno opredeljuju muškarci i žene, tetrebi, zečevi, sekvoje i, recimo, trešnje...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #98

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Zar, hipoteticki, moze i tako? Jer, ako moze, zasto to onda ne bi bio detetov izbor?
    Pa valjda je cela tema hipotetička? Ili sam pogrešno razumeo?
    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li stvarno veruješ da se mladunci homo sapiensa, seksualno opredeljuju, odnosno da biraju svoje opredeljenje da li će biti gej ili strejt?

    Jedan od mogućih kamena spoticanja je i famozni termin "seksualno opredeljenje". Evo, voleo bih da mi neko objasni kako se to seksualno opredeljuju muškarci i žene, tetrebi, zečevi, sekvoje i, recimo, trešnje...
    Ne mislim. Ajde, kad se služimo preciznim, nedvosmislenim rečima, da upotrebim "seksualno usmerenje". Ili šta god. Ne mislim da iko sam bira, kriv je, koliko znam (mada nemam pojma) neki devijantni hromozom, pa sad, svalili na boga ili prirodu, svejedno. Uglavnom, nije to naša stvar, ni kao roditelja, niti kao bilo koga sa strane. O svom životu, o tako bitnoj stvari kao što je "seksualno usmerenje" ili "polarnost", ili "namagnetisanost" može da odluči jedino onaj koga se to lično tiče. Samo dete, i to kad sazri, kad postane punoletno.

    I da budem jasan sasvim: ne bih baš nešto pevao od sreće da mi je dete gej, ali šta da radim kad se desi. Ako ti se rodi levoruko dete, nećeš ga terati da piše desnom, kao što se pre pominjanih 50 godina radilo. A?
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  9. #99

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Pa valjda je cela tema hipotetička? Ili sam pogrešno razumeo?
    Ne, nego sam ja pogresno pitanje postavila. Skontala sam da bi se ta neka vakcina davala samo deci do odredjene dobi.
    Uostalom, I've made my point.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #100

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    pricate?


    da rezimiramo, dopadalo se to nekom ili ne, za 50, 100, 200 godina kompletno covecanstvo ce biti biseksualan i ta pojava ce biti normalna pojava...
    tada se vise nece raspravljati o injekcijama...
    e sad sam ja radoznao..otkud ti ideja da cemo swi jednog dana biti biti mi ti koji cemo da patimo za muskim guzicama i tome slicno

  11. #101

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    da rezimiramo, dopadalo se to nekom ili ne, za 50, 100, 200 godina kompletno covecanstvo ce biti biseksualan i ta pojava ce biti normalna pojava...
    tada se vise nece raspravljati o injekcijama...
    Pazi...i danas postoje naucni dokazi da u svakom ljudskom bicu postoje bipolarni hormoni...znaci imamo i muskih i zenskih hormona...

    Koji ce preovladati u razvoju..pitanje je sad'?!

    Budi pametan i pravi se lud

  12. #102

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku

    Koji ce preovladati u razvoju..pitanje je sad'?!

    ne slazem se...ne moraju da preowladaju..ti si se nesto zbunila

  13. #103

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Postoji jedan zajeb kod Bazarovljeve ideje:
    - dete kada postane punoletno će samo odlučiti u vezi vakcine .
    Mislim..da svi znamo da se sexualno "opredeljenje" formira ipak mnogo ranije..i da onda "izbor deteta" nema nikakvog smisla u tom uzrastu .
    Negde već napomenuh...priroda je davno favorizovala one vrste koje su sposobne za povećanje svoje brojnosti. One koje imaju pad priraštaja...vremenom nestanu. Kako je jasno da homosexualni parovi nemaju potomstva...to znači da oni nikako nisu budućnost bilo koje vrste. Jedino se čovek igra Boga...pa neke vrste tamani a sve svoje pripadnike veštački gura dalje.
    Priroda je merodavna .
    I da se nadovežem...imam sina i sigurno ne bih bio sretan da je homosexualac. Verujem da bi se svako tako osećao (ma šta ovde navodio....bla, bla tolerancija i sl). Ipak...je se ne bih mašao vakcine...dovoljno je to što se priroda potrudila da takvo opredeljenje nema budućnosti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #104

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Dole Darvin!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  15. #105

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    e sad sam ja radoznao..otkud ti ideja da cemo swi jednog dana biti biti mi ti koji cemo da patimo za muskim guzicama i tome slicno
    ti i ja, druze nikad necemo, mi cemo to uvek prezirati...
    ali i ti i ja imamo ugradjene kocnice...
    kao sto su ranije generacije imale kocnice za:
    -ne poljubac na ulici
    -ne seks pre braka
    -ne za oralni seks
    -ne seks sa nekim ko se godinama bitno razlikuje od nas
    -ne svrljanje i flert sa bilo kime ko nije nas zivotni saputnik

    i interesantno

    -nisu imali kocnicu za poljubac musko/musko na lice i zagrljaj, jer im je homoseksualizam bilo nezamislivo...

    Verujem da osim onih sa jakim preprogramiranjem od rodjenja, koji su ``cisti`` homoseksualci istog pola, ostali tumaraju, slede stereotipe, ``uce`` od okoline i sticu seksualne forme ponasanja od okoline... cinjenica je da sa bi devojkama vec i ova zemlja moze da osnuje cak i dominantnu politicku partiju, toliko ih ima, ne verujem da ne ceka ista stvar i musku seksualizam... ne nas, za 200 godina, vec neke nove generacije...
    svet tome tezi i nije jedini razlog tome povecana koncentracija estrogena u lancu ishrane, morima i jezerima, vec i kultura...

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    To je drugi deo priče. Onaj deo u kom smatram da je jedino moguće da heteroseksualni parovi imaju potomstvo. Homoseksualnim parovima bi usvajanje trebalo omogućiti samo pod izuzetnim okolnostima, nakon iscrpnog ispitivanja njihovih psihičkih karakteristika. Ko o čemu, ja o slobodama. Dete ne bi smelo biti dato na usvajanje homoseksualnom paru koji će mu kao jedinu mogućnost nametnuti to da bude homoseksualac.

    Dakle, kao što smatram da dete heteroseksualnog para mora imati izbor, tako i dete dato na staranje homoseksualnom paru treba imati zagarantovan izbor. Zar ne?
    dati mu vakcinu, pa nek ga odgaja homoseksualni par?


    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Zato, samo oni homoseksualni "staratelji" za koje se utvrdi da će detetu omogućiti puno ostvarivanje njegovih prava na izbor seksualnosti treba da imaju mogućnost usvajanja. Cenim da je takvih jako malo, pa bi tvoj primer bio vrlo malo moguć, odnosno, do njega ne bi ni došlo, jer bi detetu te stvari bile objašnjene na zadovoljavajući način od strane "staratelja".
    Opet izuzece!
    Ako homoseksualnom paru nameces da detetu da u uvid heteroseksualni model ponasanja, onda je to diskriminacija i da ona to ne bi bila, morao bi naterati heteroseksualni par da da detetu model i homoseksualnog ponasanja...
    Konfuzno zar ne...
    Uostalom homoseksualci buducnosti nece usvajati decu! Oni ce se izboriti za prava da radjaju a medicina ce im to omoguciti!




    Ne bi se slozio sa mementom da brosure i filmovi nemaju uticaj na izbor seksualnog opterecenja... kod vecine itekako imaju i najveci uticaj imaju bas u ranom detinjstvu... model oca i majke u zdravoj porodici su bitan statisticki preduslov za odrastanje sa klasicnim ``pravilnim`` modelom porodice, ukljucujuci i seksualno ponasanje...
    slazem se da kod odredjenih pojedinaca je urodjeno mentalno pretpodesavanje (ne bih rekao nagon) utice jace na seksualno ponasanje od ovog modela...
    Poruku je izmenio biterlemon, 27.08.2009 u 05:42
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Za ili protiv koride?!
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 15:30
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.10.2008, 21:14
  3. Vakcina protiv raka grlića materice deluje
    Autor Necromancer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2008, 20:26
  4. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 17:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •