Vakcina protiv homoseksualizma? - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 143
  1. #76

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Leptiricu mislim da postoje mnoge odluke dece zbog kojih mi roditelji ne budemo srecni.Recimo dete zeli da bude glumac ,slikar a mi kao roditelji zeleci mu najbolje zelimo da postane lekar,pekar....da ima siguran hleb u rukama.
    Smatram da i moji roditelji nisu bili srecni nekim mojim odlukama i izborima pa me nisu pelcovali zbog toga
    Izvini, ali izmedju izbora profesije i sex. opredeljenja mislim da se ne moze podvesti znak jednakosti....
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #77

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Htela sam da kazem kako je izbor profesije nas izbor i nase pravo tako je i sexsualno opredeljenje nas izbor.
    Bez znaka jednakosti.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #78

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    A-ha. Po tebi, možda jednoga dana sam po sebi prestane da bude homosexualac. Ti ćeš, kao ponosni tata, da držiš palčeve da se to desi, ali ćeš biti srećan u svakom slučaju.

    I nećeš mu, krajnje grubo i nepravedno, uskratiti pravo da bude geJ.

    Jooooj...kako meni ovo veštački zvuči...
    Suština je upravo u tome. Ne mogu, neću i nemam pravo da menjam genetsku sliku osobe. To dete je osoba, ne moja pokretna imovina. Kada dođe u godine u kojima počinje njegovo interesovanje za sex, sam će znati šta mu je činiti. Moje mišljenje o njegovom izboru je potpuno irelevantno.

  4. #79

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Evo priče (zamislite) život ide dalje...vaše dete nije vakcinisano, znači homoseksualac...došlo je i vreme da počne da živi sa svojim dečkom, znači oženio se, pa su i usvojili dete...Interesuje me sledeće: kako onda objasniti unucima kad vas budu pitali zašto imaju dva oca i ko im je od ta dva oca majka ? Veoma nezgodno pitanje vaših unuka ili će te im objasniti kako je to njegovog oca, odnosno majke ili kako več bio izbor, pa nek se njih dvojica dogovore ko nosi suknju, a ko pantalone pravi cirkus

  5. #80

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    A zašto se podrazumeva da homoseksualni par mora usvojiti dete?

  6. #81

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    ...ne podrazumeva se...hipotetichki...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #82

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Mislim da ćeš se barem složiti sa tim da svaki čovek želi da ima dete, pa se onda podrazumeva da će i homoseksualci hteti (već traže takva prava, malo prelistaj po googlu) da usvoje dete

  8. #83

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Suština je upravo u tome. Ne mogu, neću i nemam pravo da menjam genetsku sliku osobe. To dete je osoba, ne moja pokretna imovina. Kada dođe u godine u kojima počinje njegovo interesovanje za sex, sam će znati šta mu je činiti. Moje mišljenje o njegovom izboru je potpuno irelevantno.
    E, sad ću ja malo da crtam:

    hiptetički, postanemo ti i ja najbolji ortaci.

    Ti se konačno spanđaš sa Bellissimom i dobiješ sina deliju, a ja ubedim, recimo, malu Lilith da napravimo privatnog "vanzemaljca" i to se i desi.

    Kroz vreme, na našim veselim kućnim okupljanjima primetimo kako se naši dečkići hvataju za ručice.

    Što su stariji, sve više i više pokazuju sklonost prema batama nego prema sekama, i par puta pokušaju da se cmoknu u usta, čak.

    Onda ja, kao jedan zadrti netolerantni imbecil šibnem mom vlasništvu tu vakcinicu, a ti, kao jedan uzoran, fini i tolerantni tata ostaneš pri stavu da je tvoje dete takvo kakvo jeste i zšto bi ga menjao.

    Prolaze godine, mi se i dalje družimo sve u 16. Naši mladunci rastu, doživljavaju prve i druge ljubavi, tom tvom nešto slabo ide to odvikavanje od homosexualizma i svi zajedno uživamo u sofisticiranim razgovorima sa njegovim ljupkim i šarmantnim dečacima.

    Ovaj moj ljakse reši da se mlad oženi jer mu je devojčica zatrudnela i ja postanem deka (šmrc od sreće). Pa onda još dva puta (tri je srećan broj, jelte).

    Dok smo mi već matorci, oni su zreli ljudi sa svojim porodicama, obojica izrasli u dobre, poštene i vredne osobe.

    Mala je razlika jedino u tome što tvoj živi sa muškarcem, a moj, eto, sa suprugom i klincima koji su već tinejdžeri.


    Hoćeš da mi kažeš kako ti ne bi bilo žao što nisi iskoristio vakcinu kad si mogao? Ni na trenutak?

  9. #84

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da ćeš se barem složiti sa tim da svaki čovek želi da ima dete, pa se onda podrazumeva da će i homoseksualci hteti (već traže takva prava, malo prelistaj po googlu) da usvoje dete
    To je drugi deo priče. Onaj deo u kom smatram da je jedino moguće da heteroseksualni parovi imaju potomstvo. Homoseksualnim parovima bi usvajanje trebalo omogućiti samo pod izuzetnim okolnostima, nakon iscrpnog ispitivanja njihovih psihičkih karakteristika. Ko o čemu, ja o slobodama. Dete ne bi smelo biti dato na usvajanje homoseksualnom paru koji će mu kao jedinu mogućnost nametnuti to da bude homoseksualac.

    Dakle, kao što smatram da dete heteroseksualnog para mora imati izbor, tako i dete dato na staranje homoseksualnom paru treba imati zagarantovan izbor. Zar ne?

    Zato, samo oni homoseksualni "staratelji" za koje se utvrdi da će detetu omogućiti puno ostvarivanje njegovih prava na izbor seksualnosti treba da imaju mogućnost usvajanja. Cenim da je takvih jako malo, pa bi tvoj primer bio vrlo malo moguć, odnosno, do njega ne bi ni došlo, jer bi detetu te stvari bile objašnjene na zadovoljavajući način od strane "staratelja".

  10. #85

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    To je drugi deo priče. Onaj deo u kom smatram da je jedino moguće da heteroseksualni parovi imaju potomstvo. Homoseksualnim parovima bi usvajanje trebalo omogućiti samo pod izuzetnim okolnostima, nakon iscrpnog ispitivanja njihovih psihičkih karakteristika. Ko o čemu, ja o slobodama. Dete ne bi smelo biti dato na usvajanje homoseksualnom paru koji će mu kao jedinu mogućnost nametnuti to da bude homoseksualac.

    Dakle, kao što smatram da dete heteroseksualnog para mora imati izbor, tako i dete dato na staranje homoseksualnom paru treba imati zagarantovan izbor. Zar ne?

    Zato, samo oni homoseksualni "staratelji" za koje se utvrdi da će detetu omogućiti puno ostvarivanje njegovih prava na izbor seksualnosti treba da imaju mogućnost usvajanja. Cenim da je takvih jako malo, pa bi tvoj primer bio vrlo malo moguć, odnosno, do njega ne bi ni došlo, jer bi detetu te stvari bile objašnjene na zadovoljavajući način od strane "staratelja".



    Morph, nemoj da se ljutiš, ali ovo jako smešno zvuči.

  11. #86

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Napisao bih nešto i o vezi tzv seksualnog opredeljenja. Ja u to apsolutno ne verujem. Ne znam kako bilo ko, ada je ikada čuo za reč logika, može da poveruje u to, makar i u nekom neodređenom smislu.

    Probaćemo malo da se poslužimo dedukcijom. Opredeljivanje podrazumeva u sebi nekoliko svojstva. Kao prvo, neizvestan krajnji rezultat pre početka izbora. Zatim, sledi odabir neke od dve ili više mogućnosti. Znate ono, pro et contra. Procenjuju se svojstva neke mogućnosti, lični afiniteti, uslovi (opšti i posebni) itd.

    To što neka svetska terminologija u trendu naziva homoseksualizam jednim od mogućih seksualnih opredeljenja, nikako ne znači da je to zaista i suštinsko opredeljenje, jer de fakto i nije. Voleo bih tog logičara i genijalca da mi dokaže suprotno...

    Dakle, homoseksualci treba da imaju i formalno (zakonom) i praktično (u svakodnevnici) definisan i obezbeđen status koji im garantuje sva ljudska prava, ali oni se svakako nisu opredeljivali, birali, dvoumili se itd da li da budi gej ili strejt osobe.

    Čeznem da se pojave neki memoari koji govore o povratku strejt osobe posle privremenog odabira da bude gej, ili obratno.

    Dakle, onaj ko misli da će njegovo dete posle pročitanih niza brošura, publikacija i propagandnog materijala da se dvoumi da li će na gej ili na strejt stranu, pa onda se odlučiti, odabrati, jednostavno ne shvata suštinu problema...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #87

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    @Morpheo...ja nigde nevidim da spominješ slobodu izbora deteta koje bu bilo usvojeno kod homoseksualnog para šta je sa njim? Jel ono nema pravo na svoj izbor?

  13. #88

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Hoćeš da mi kažeš kako ti ne bi bilo žao što nisi iskoristio vakcinu kad si mogao? Ni na trenutak?
    Ja nisam bitan u priči. Nema me. Ne postojim. Ako sam pravi roditelj, biću srećan što je moje dete našlo svoju sreću, pa na kakav god način. Sigurno da bih sa odrastanjem tog hipotetičkog dečaka poželeo unuke, to je prirodno valjda. Ali bih to morao prevazići, ako je u pitanju sreća mog sina. Ne bih bio sav srećan zbog takvog razvoja događaja, ali kao što rekoh, to nije moja odluka.

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj, a nigde nevidim da spominješ slobodu izbora deteta koje bu bilo usvojeno kod homoseksualnog para šta je sa njim? Jel ono nema pravo na svoj izbor?
    Apsolutno! Mora imati izbor! Upravo zato samo homoseksualni par za koji se nepobitno utvrdi da će takav izbor pružiti detetu, treba da ima mogućnost usvajanja.

  14. #89

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ja nisam bitan u priči. Nema me. Ne postojim. Ako sam pravi roditelj, biću srećan što je moje dete našlo svoju sreću, pa na kakav god način. Sigurno da bih sa odrastanjem tog hipotetičkog dečaka poželeo unuke, to je prirodno valjda. Ali bih to morao prevazići, ako je u pitanju sreća mog sina. Ne bih bio sav srećan zbog takvog razvoja događaja, ali kao što rekoh, to nije moja odluka.
    Naravno da te ima, jer ti si otac, i ti si mogao da mu promeniš ceo život davanjem vakcine.

    Šta ćemo sad?

  15. #90

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    J Apsolutno! Mora imati izbor! Upravo zato samo homoseksualni par za koji se nepobitno utvrdi da će takav izbor pružiti detetu, treba da ima mogućnost usvajanja.

    Čekaj Morp, ja te sad uopšte nerazumem. Kako će to dete (beba) na koji način da pokaže da ne želi da odrasta u takvoj jednoj porodici i da želi da ima svoj izbor i da bude usvojen kod heteroseksualne porodice.

Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Za ili protiv koride?!
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 15:30
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.10.2008, 21:14
  3. Vakcina protiv raka grlića materice deluje
    Autor Necromancer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2008, 20:26
  4. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 17:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •