Izjava ljubavi - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 52 od ukupno 52
  1. #46

    13 Odgovor: Izjava ljubavi

    Prijateljstvo??? Posle startovanja? Ne budi dete,gde to ima,kad bar jedno od
    nih dvoje "grize" i dalje,ako ne i zesce!! Ima,postoji,ali u bajkama...
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  2. #47

    Odgovor: Izjava ljubavi

    pa nema.to i ja kazem.meni to vise kao sazaljrnje. ako oboje grizu e tu onda nema sta. tras kazati ili pokazati.onda ne postoji trece
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #48

    Odgovor: Izjava ljubavi

    Ne znaš ti koliko je teško mene voleti
    Od jutra do mraka morao bi me ljubiti,maziti...
    Rano, nežno za dobro jutro
    U podne jako, za dobar dan
    Uveče polako, priprema za san
    I to stalno govoriti, tvrditi,potvrditi
    I očima svedočiti ...


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #49

    Odgovor: Izjava ljubavi

    ...ovo baš i nije izjava ljubavi...više je pregršt onoga što je bilo, jeste i biće, nebitno u kom obliku...

    Evo ti parče srca.


    Ušij ga u postavu kaputa. Hraniće se tvojom toplinom, grejaće te povratno. Tako ćeš ga i osećati, kao dodir topline. Ponekad samo, možda se provrpolji kao mladunče u veveričjem gnezdu, onda kad poželi da izađe napolje, tražeći još. Ne dozvoli mu...

    Ili ga baci u blato. Lutaće za tobom, tražiće te kao stari ostavljeni pas koji naslepo, samo po mirisu pokušava da prepozna kuda je otišla ruka koja ga je hranila, koja je bila ceo njegov svet. Pronaći će te, na kraju....

    Ili ga stavi na rame. Mrsiće ti se u kosu kao jesenji čičak, dodirivaće ti obraze, možda ti se ponekad skrije ispod brade, bezobrazno čekajući da klizne do ruba usana...


    ...šta god uradila sa njim, znaš da je tvoje, znaš da je povezano sa tobom šarenim leptirima sna, još davno, pre nego smo se sreli...kad odeš, gde god da odeš, bićeš u njemu, onakva kakva u stvari jesi, sanjar koji odbija da odraste...


    ...evo ti parče srca, maštanjem ubrana zvezda, gneždena u tvom oku, da po njegovom sjaju možeš da se prepoznaš, ma gde bila...


    ...ogledaj se nekad u njemu...


    ...da, kroz vreme, ne zaboraviš ko si.


    Za srećan rođendan i put,

    tvoje omiljeno "gubljenje vremena"

  5. #50

    Odgovor: Izjava ljubavi

    Kad se osvrnem, uglavnom smo bili škrti na rečima. Ali, znali smo i bez tih izjava na čemu smo.
    Ili je možda izjava i bilo, ali su izbledele, mnogo jače u sećanju mi je ostalo izgovoreno "Ne volim te više".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #51

    Odgovor: Izjava ljubavi

    Volim po nekad da napisem neki prozni tekst, ljubavnu pesmu...ali kad je rec o izjave prave ljubavi ni malo ne volim one specijalno sastavljane, smisljane, pa kicene, redjane u rimi i td izjave...jos manje mi se dopada kad neko prepise takav tekst i posalje ga voljenoj osobi.
    mislim, OK, neko moze tako izrazi ljubav, ali ja ne.
    Kad volim onda reci same dolaze i sve je to vrlo jednostavno receno. Bitno nikad nisam izgovorila "volim te" a da ne mislim to stvarno (kad je rec o musko-zenskoj ljubavi, ne majka dete i slicne porodicne, prijateljske relacije)


  7. #52

    Odgovor: Izjava ljubavi

    Cutim.
    Ofucaju se te reci kad se neprestano izgovaraju, pa vise nemaju tu tezinu.
    Vise mi znaci kad se s nekim kapiram dok zajedno cutimo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Predrasude u ljubavi
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.02.2013, 18:02
  2. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  3. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:37
  4. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 19:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •