Greška, koja može biti nezgodna i teška!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Juče sam dobio SMS sledeće sadržine:

    "Cmok ljubavi. Ne mogu nikako da se danas izvučem od žene. Jebi ga, šta ćeš. Ti se pomazi i pomisli na mene. Ljubim te."

    S obzirom da poznajem mušku osobu koja mi je poruku poslala, nisam mogao da verujem svojim očima. Naime, radi se, po mom mišljenju, o vrlo ozbiljnom, tihom i porodičnom čoveku. Nedavno je udao ćerku, a već od sina ima i unučiće. Važi u svom mestu kao neobično ugledan domaćin. Poslednja osoba za koju bih pomislio da se švalera je bio upravo on. Naravno da sam dobio poruku greškom i shvatio sam kako sam srećan što nikada ne šaljem takve poruke, jer nemam razlog, odnosno ljubavnicu...

    Da li vam se dogodilo da dobijete poruku koja je nekom drugom bila namenjena, ili da li ste nekada vi nekim slučajem poslali poruku pogrešnoj osobi?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Ja poslala Klisnula iz skole, bio smor neki od casova i pobegnem kod drugarice. E sad, ona nije pusac i drugarici koja je krenula do nas, krenem da kuckam "Kupi mi cigare, Olja nema nijednu u kuci.", i mahinalno ne posaljem njoj vec mami ali proslo je dobro
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Pošaljem ja poruku sledeće sadržine:

    "Ćao, šta radiš, jel ti muž otišao na pecanje?"


    a stiže mi odgovor:



    "Ja sam njen muž. Nisam otišao na pecanje. Sedim kući i čuvam ženu od budala kao što si ti."
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    desilo mi se, ali nije bila tako opasna greska, vise bih rekla smesna.
    naime sexy sms poruku umesto suprugu poslala sestri koja me pozvala istog casa i zezala do besvesti...

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Imala sam par propuštenih poziva sa istog broja, pa sam poslala poruku: "S kim imam posla?" (To nam je uobičajen fazon u firmi... )
    Stiže mi odgovor: "S njegovom ženom!"

    Ja u čudu, pojma nemam o kome se radi, broj mi je potpuno nepoznat... No, posle izvesnog vremena javlja mi se kolega (penzioner), i još me nagrdi što joj nisam rekla da sam ja... Pošto me je panično zamolio da joj se javim i sve "objasnim", to sam i uradila, šta ću s njim...
    Inače je zvao da me pita koliko dugo se čeka kod očnog...

    Sad ga zezam čim ga vidim, ali njemu kao da imponuje što je to tako, što je ženici "stalo"...
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Juče sam dobio SMS sledeće sadržine:

    "Cmok ljubavi. Ne mogu nikako da se danas izvučem od žene. Jebi ga, šta ćeš. Ti se pomazi i pomisli na mene. Ljubim te."

    S obzirom da poznajem mušku osobu koja mi je poruku poslala, nisam mogao da verujem svojim očima. Naime, radi se, po mom mišljenju, o vrlo ozbiljnom, tihom i porodičnom čoveku. Nedavno je udao ćerku, a već od sina ima i unučiće. Važi u svom mestu kao neobično ugledan domaćin. Poslednja osoba za koju bih pomislio da se švalera je bio upravo on.
    zasto niste verovali svojim ocima?
    mene takve stvari ne iznenadjuju
    ti,mirni fini i nadasve porodicni ljudi,dobre komsije i kolege su opis sa televizije....Ubio zenu pa sebe.Pobio ljude u banci.Drzao zatvorenu kcer u podrumu poslednjih stopedeset godina.i tako.....

    ne,nisam slala sms, niti dobijala isti ,greskom
    ali
    da bih dosla do nekog ko me je jako,jako interesovao,ja sam napisala jedan mejl.Fin mejl iz kog se moglo naslutiti da sam duhovita i da imam mozga.Tek u poslednjim redovima mejla (koji je vise podsecao na esej) sam se obratila svojoj drugarici imenom,cije ime pocinje istim slovom kao i ime gospodina koji me je interesovao
    i takav mejl sam poslala na njegovu adresu,sasvim naivno
    onda tisina jedno mesec dana
    onda stize mejl nenadano......bla bla bla.....
    citam lepo zainteresovanost
    onda u poslednjim redovima: ...i molim te,napisi jos koji ovako divan,duhovit mejl toboze namenjen nekom drugom a da ga mogu i ja citati......
    -------------------------
    pisemo mejlove jedno drugom,a s vremena na vreme se i vidimo...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam se dogodilo da dobijete poruku koja je nekom drugom bila namenjena, ili da li ste nekada vi nekim slučajem poslali poruku pogrešnoj osobi?
    Događalo mi se da dobijem i tuđe gluparije, ali malo je rasejanih ka ja. Često sam odsutna dok kucam i ako mi nešto odvuče pažnju dešava se da mami pošaljem poruku za batu, detetu poglavicinu, drugarici ono što sam se setila da dodam na spisak dok je neko u prodavnici, a dešavalo mi se da pošaljem i mališinoj učiteljici ranije da svrati po nešto pre nego dođe kući Pozivi su mi, btw, preusmereni na poglavicin broj, njegovi na moj, tako da se međusobno javlja ko na šta stigne ako dugo zvoni ili je neko nedostupan, zbog posla.

    Što se tiče pozivanja, dok nije bio telefon na preklapanje, ili i danas ako se dohvate neka deca pa se igraju redovno najebava prvi na tabeli, tako da su se i Ane i Alekse i Ace javljale da ih sklonim sa tog mesta i dajem nadimke, a neprijatno je bilo žešće kad je na prvom mestu stajao anesteziolog pa sam se čoveku izvinjavala nekoliko puta i objašnjavala da se niko ne porađa, niko ne operiše itd i da me baš sramota dok nisam tu na A memorisala "AaaaAAAA" i neke table i zvezdice u broj

    Nemam te seksi radove i kobne greške vezano za švalere jer za ta dogovaranja koristim golubove pismonoše, što je sigurno - sigurno je.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Događalo mi se da dobijem i tuđe gluparije, ali malo je rasejanih ka ja. Često sam odsutna dok kucam i ako mi nešto odvuče pažnju dešava se da mami pošaljem poruku za batu, detetu poglavicinu, drugarici ono što sam se setila da dodam na spisak dok je neko u prodavnici, a dešavalo mi se da pošaljem i mališinoj učiteljici ranije da svrati po nešto pre nego dođe kući Pozivi su mi, btw, preusmereni na poglavicin broj, njegovi na moj, tako da se međusobno javlja ko na šta stigne ako dugo zvoni ili je neko nedostupan, zbog posla.
    Ja nakucam jednu onako masnu duplo - karakternu u kojoj izolajavam zestoko neku osobu i tako pod tim ushicenjem posaljem je greskom toj istoj osobi direktno. Ukapiram u toku slanja i onda krenem grcevito da pritishcem kensel, kensel, crvenu slusalicu, izazivam erore razne ali.. igumanija je otputovala..
    Posle se vadi, cupaj kako znas i umes..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Juče sam dobio SMS sledeće sadržine:

    "Cmok ljubavi. Ne mogu nikako da se danas izvučem od žene. Jebi ga, šta ćeš. Ti se pomazi i pomisli na mene. Ljubim te."

    S obzirom da poznajem mušku osobu koja mi je poruku poslala, nisam mogao da verujem svojim očima. Naime, radi se, po mom mišljenju, o vrlo ozbiljnom, tihom i porodičnom čoveku. Nedavno je udao ćerku, a već od sina ima i unučiće. Važi u svom mestu kao neobično ugledan domaćin. Poslednja osoba za koju bih pomislio da se švalera je bio upravo on. Naravno da sam dobio poruku greškom i shvatio sam kako sam srećan što nikada ne šaljem takve poruke, jer nemam razlog, odnosno ljubavnicu...

    Da li vam se dogodilo da dobijete poruku koja je nekom drugom bila namenjena, ili da li ste nekada vi nekim slučajem poslali poruku pogrešnoj osobi?
    A jesi li ti siguran da je poruka bila drugom namenjena
    Ako si pogrešio u oceni toga da li se švalera ili ne, ko zna u čemu si još sve mogao pogrešiti
    Ne bih ja tu puno reskirao, držao bih se na propisnoj distanci. Za svaki slučaj

    A dal' sam dobijao Sms poruke namenjene drugima?
    Dobijam ih redovno:

    "dali si dao pare za server"
    "Dobio sam brata, dodji dma pijemo"
    "Dolazis li ti danas"
    "ja jos cekam"
    "Ajd na kafu"
    "Ej jesi uzeo pare od ovih pa da idemo u sasince, brka daje 400"

    to su samo arhivirane ovogodišnje
    ... ovaj što zove u Šašince je redovan
    pošalje mi bar jedan sms mesečno
    ... više se ni ne trudim da mu kažem da ga je poslao na pogrešnu adresu
    čak sam ga i u imenik upisao pod dosada
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    A jesi li ti siguran da je poruka bila drugom namenjena
    Ako si pogrešio u oceni toga da li se švalera ili ne, ko zna u čemu si još sve mogao pogrešiti
    Ne bih ja tu puno reskirao, držao bih se na propisnoj distanci. Za svaki slučaj

    pa sta ,neko pogrijeshi,iskuliras,ili ga isprigash,nishta strasno..uff wala
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Kod mene nije bilo ovako drasticnih situacija, ali poruka poslatih nekom drugom ili bilo kome je bilo.

    - jedno vreme sam primao pretnje na albanskom, prestalo je kad sam odgovorio na albanskom

    - bilo je poruka tipa: "Izvini sto smetam, ali, interesuje me kako se zoves?" - S doticnom sam imao veoma zivopisnu konverzaciju

    - bilo je i poziva na pice kod izvesnog Fikreta u Novi Pazar, poziv sam ljubazno prihvatio

    I tako...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    od kad sam dobio od firme mobilni imam strasnih problema,
    pozivi u bilo koje doba dana noći,
    traže Bokija,naručuju Jamnicu...
    a sms sam morao da ukinem,
    ajde Što traže tog Bokija,lik valjda stvarno prodaje za Jamnicu,nego mi stizale poruke,te od prijatelja,te od rodbine,a o izveštajima iz banke da ni ne pišem...


    ako čitaš, Boki brate, obavesti rodbinu,ljude u firmi, i ljude u drugim firmama, i one iz banke... obavesti ih da imaš novi broj, skrati mi muke
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Draga kuma (sada), najbolja drugarica (tada), a koja se zove Milica, zabavljala se 4 godine sa jednim Milanom - čista strava za dileju poput mene, u imenik te čudne sprave jedno ispod drugog.
    U situaciji kada je opšte poznata činjenica da se draga Milica nije javljala na mob samo kada je imala akcije određenog tipa , meni trebala hitno, te pustim sms:
    Reci konju da se skine više sa tebe, sat vremena zovem, a ne javljaš se

    I pošaljem naravno, gore imenovanom ''konju'', koji btw ''nije bio na njoj''...
    Bio je neki drugi...

    Malo je reći da mi Milan nije kum...u celom razvoju događaja koji je usledio nakon moje poruke, umalo da ni ja ne budem, ne kuma na venčanju sa onim što je ''bio na njoj'', nego da ispadnem iz matrice prijateljstva sasvim...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    zasto niste verovali svojim ocima?
    mene takve stvari ne iznenadjuju
    ti,mirni fini i nadasve porodicni ljudi,dobre komsije i kolege su opis sa televizije....Ubio zenu pa sebe.Pobio ljude u banci.Drzao zatvorenu kcer u podrumu poslednjih stopedeset godina.i tako.....
    Da, potpuno ste u pravu. Međutim, nikako da naučim kako da izbegnem takve greške kod procene ljudi...

    Elem, izgubim jednom mobilni i zamolim sekretaricu (to su bila raskošna vremena) da mi da spisak osoba s kojim komuniciramo kako bi neke od njih ubacio u novi aprat. U tom kuckanju permutiram cifre u broju jednog dobrog prijatelja i nedugo posle toga pošeljem "njemu" sledeću šaljivu poruku:

    - Marija čeka u kupatilu da joj opereš leđa!

    Marija je bila lokalna lepotica koja je stanovala u blizini naše firme i na koju se "palio" moj dotični prijatelj i koji nas je sve često davio pričama šta bi želeo sve da joj radi ...
    Odmah posle toga, zazvoni mi telefon i vidim na displeju da je "on" i javim se:

    - E, Žiko, kaži...
    - Ma šta ti meni Žiko i kakve mi to poruke šalješ, čoveče. Žena mi je prosula šerpu sa supom na glavu i hoće da me ubije. Jebote, šta mi to radiš i ko si bre pa ti?

    Najponiznijim glasom, koji sam mogao uštimovati, objasnim mu kako je došlo da zabune i faca me je saslušao i na kraju me zamolio:

    - OK, ali sve to sada ispričaj mojoj ženi.

    Ponovim ja sve to, verovatno, još umilnijim glasom njegovoj ženi i ona posle svega prokomentariše:

    - Dobro. Nije da vam ne verujem, ali, znate, on je bre meni stalno sumnjiv...

    Od tada se ne zezam sa takvi stvarima. Nikada.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Što se tiče pozivanja, dok nije bio telefon na preklapanje, ili i danas ako se dohvate neka deca pa se igraju redovno najebava prvi na tabeli, tako da su se i Ane i Alekse i Ace javljale da ih sklonim sa tog mesta i dajem nadimke.
    I meni se javio Aca i preneo mi je da me je zamolila njegova Dujka da ga memorišem nekako drugačije, vazda ih budim u po noći sa praznim porukama ili sa nekim rq, cc, %l. Bem li ga, ništa ja tu ne stiskam, samo se poruka pošalje.

    Ja sam imala periodično maltretiranje nekih godinu i po. Zvala me je žena, pa dete, pa opet žena, pa dete. Pozivni 028 (btw, još uvek ne znam čiji je to pozivni). Dobijala sam i kurvo, i stoko, i otimaš mi oca i ko zna šta već sve ne. Na moje "Gospođo, greška je" i prekidanje veze bila bih mirna mesec-dva. Mislim, meni je bilo žao njih, posebno deteta. Elem, jedared se žena oslobodi, pa krene u neki divan:
    "Dobro, recite mi, odakle ste vi?"
    "Iz Novog Sada"
    "Pa, moj muž nikad nije bio u Novom Sadu."
    "Eto, pa stalno vam govorim da je neka greška."
    "Jel poznajete mog muža?"
    "Zbilja, rekla bih da ne."
    "Ali, ovaj broj sam našla u njegovom imeniku."
    "Gospođo, preturite mu još jednom po telefonu, sigurno to nije ovaj broj."
    "E, da znaš da hoću."
    Sutradan mi opet zvoni telefon:
    "Samo da vam kažem, u pravu ste, stvarno je bila greška."
    "Znam"
    "Joj, pa šta sad vi mislite o nama? Znate, neka kurva ga je uhvatila, a ja sam bila sigurna da ste to vi."

    Da, redovno dobijam novogodišnje, božićne i osmomartovske čestitke (rođendanske mi zaobravljaju ) sa nekog broja. Uljudno se zahvaljujem mada nemam pojma ko je toliko fin i kulturan.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Poezija koja se sluša
    Autor tetkaD u forumu Poezija
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 08.05.2016, 06:13
  2. Koja je vaša slava?
    Autor yige_gui u forumu Religija
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 11:27
  3. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Žena koja sluša
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 13.11.2010, 00:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •