US Open 2009 - Strana 7
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 164

Tema: US Open 2009

  1. #91

    Odgovor: US Open 2009

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    meni nije jasno shto se svi pobjednici raduju kad pobijede, a za nagradu dobiju onaj posluzhaonik....


    zar nisi primetila da posluzavnik /tacnu/ uvek okrecu jednom stranom prema publici ?zato sto je na drugoj strani obicno prilepljen $$$ cek
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  2. #92
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    samo da kazem da mi je zao zbog serene,prejako..drugo,klajsters mi je odwratna samo tako...i trece grozni del potro pokidao nadala..i nadam se da ce Djokovic da oladi odwratno dosadnog federera!
    Del Potro je i meni antipatican ali ne toliko kao Endi Mari i Tsonga ufff njin ne da ne volim nego ni sekund da ih vidim osim ako gube e to volim da vidim kad ih neko unistava jer su odvratni.

    Ja se nadam da ce Nole proci a sto se Rodzera tice on je meni primer kako treba izgledati profesionalni teniser: gospodin covek ima stila, lepo izgleda, najbolji je na planeti i vrlo je disciplinovan tako da mu ne mogu naci ni jednu manu.

    Federera obozavam da gledam i na kraju krajeva zbog njega najvise i pratim tenis istina i zbog Djokovica ali mi se Rodzerov stil igre najvise dopada.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Prvo da nešto raščistimo. TI ne možeš od mene očekivati ništa jer se i ne poznajemo niti smo kada pričali. Ako misliš da me znaš čitajući moje postove ili ja tvoje, varamo se oboje.
    Drugo, ŽUĆKO nisam...ne lajem, ne režim i ne zapišavam uokolo.

    Treće, gledam tenis toliko dugo, i tako podrobno da imam pravo da iskazujem svoje mišljenje o dešavanjima na terenu. Ne namećem ga drugima, samo iskazujem svoje.
    Poslije skoro 2 dana prekida zbog kiše...desi se konačno takav meč...djevojke igraju vrhunski, ja ne poričem da je bio foot fault i da je sudija dobro vidjela..ja se zgražavam da se meč završio na takav način. A ona omalena žena sudija je tužibaba. To i dalje mislim.

    No hard feelings.
    Slazem se sa tobom

    To sto je Serena uperila prst u pravcu sudije i malo mahala reketom je bilo dovoljno da dobije drugu opomenu i mala pokvarenjusa nije imala potrebe da u takvom momentu doliva ulje na vatru i jos da laze a licno sam cuo Serenu koja je rekla da ce joj nabiti lopticu naravno da ne bi to uradila nije luda a ova mala kaze da joj je pretila batinama ili sta vec rece.

    Zakljucak: Serena bi svakako dobila opomenu zbog nesportskog ponasanja a to sta je rekla u trenutku dok mec traje uopste nije bitno to se preispita nakon meca.
    Poruku je izmenio starsica, 14.09.2009 u 00:07 Razlog: spojila poruke..
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: US Open 2009

    Od sad kad imam predosećaj ko igra finale - pravac kladionica...

    Kim je moj favorit od kako se vratila na teren. I pre odsustva je bila u odličnoj formi, a i sad igra skroz dobro - odlično, baš.
    Serena je napokon pokazala kako izgleda kada gubi. Sudija je trebala da objavi liniju i nije ništa loše učinila, a sam Serenin postupak govori koliko je bila već isfrustrirana što gubi i morala je da prasne...I, sorry Sun, ali nije sudija tužibaba
    Sad čitam po netu da Sereni sledi i novčana kazna i suspenzija...

    A Del Potro za njega sam navijala od početka turnira da stigne do finala i ukrsti reket sa Noletom Sad još da vidim da li sam bila u pravu i za muško finale...

    Za desetak minuta počeće i taj meč, pa ćemo videti...
    Napred Nole
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: US Open 2009

    a da ono za onaj skandal od sinoc sto se serene i kim tiche..onaj sudija je debil..sta zna kineski sudija...zaplaka se jadnica i ode da place glawnom sudiji jer owa oce da je ubije...haha kretencina kosooka!
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: US Open 2009

    Biće kažnjena. Najverovatnije sa godinu dana zabrane igranja
    ...možda i sa samo 1/2 godine
    U tom slučaju će praktično samo propustiti Australijan open i finale masters kupa
    Samo finale masters kupa i ne miriše nešto preterano, tako da će je zaboleti samo propuštanje prvog gran slema u godini
    Ne verujem da će biti više. Sudije su se nekoliko puta debelo ogrešile o nju, tako da bi sa nekom drakonskom kaznom i sebi naneli dosta štete

    Nije da branim Serenu (nikada nisam navijao za nju) ali gaženje crte se retko sudi u odlučujućim trenucima meča
    isto važi i za dozvoljenu pauzu kod servisa - setite se samo prošlogodišnjeg meča Serene i JJ na US openu
    To Serena i još neki teniseri i teniserke često zloupotrebljavaju
    ...ovaj put nije prošlo
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: US Open 2009

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Nije da branim Serenu (nikada nisam navijao za nju) ali gaženje crte se retko sudi u odlučujućim trenucima meča
    isto važi i za dozvoljenu pauzu kod servisa - setite se samo prošlogodišnjeg meča Serene i JJ na US openu
    To Serena i još neki teniseri i teniserke često zloupotrebljavaju
    ...ovaj put nije prošlo



    Koliko je samo puta Muhamed Lajani tolerisao Noletu i Nadalu kada igraju jedan protiv drugog...ono vrijeme namijenjeno za serviranje, koje oni REDOVNO debelo pregaze...a zašto da ih kažnjava... kad su svi došli da gledaju igru...a ne da se slijepo pridržavaju takvih pravila.

    Inače sam ja protivnik slijepog poštivanja pravila.
    Poruku je izmenio Sunflower, 13.09.2009 u 22:24
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: US Open 2009

    onaj sudija je debil..sta zna kineski sudija...zaplaka se jadnica i ode da place glawnom sudiji jer owa oce da je ubije...haha kretencina kosooka!
    Da ne potezem teze izraze, sta bi bilo da nije kosooki sudija? I kako te uopste nije sramota da tako etiketiras ljude?
    Meni uopste nije Serene zao. Ono sto rade ona i Rodik, kakve bljuvotine mogu da kazu sudijama.. po meni je zasluzila. Jednom se takvom ponasanju moralo da se stati na kraj.
    Ok, pominjete prekoracenje vremena. Nije isto kao kad kazes sudiji da ces da ga ubijes, zar ne?
    Osim nasih teniserki, skroz sam srcem navijala za Kim. Mozda to sutne u dupe i Jelenu i Anu kako treba da se igra.. posle tolike pauze.
    Poruku je izmenio starsica, 14.09.2009 u 01:00
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: US Open 2009

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Da ne potezem teze izraze, sta bi bilo da nije kosooki sudija? I kako te uopste nije sramota da tako etiketiras ljude?
    Meni uopste nije Serene zao. Ono sto rade ona i Rodik, kakve bljubotine mogu da kazu sudijama.. po meni je zasluzila. Ok, pominjete prekoracenje vremena. Nije isto kao kad kazes sudiji da ces da ga ubijes, zar ne?
    Osim nasih teniserki, skroz sam srcem navijala za Kim. Mozda to sutne u dupe i Jelenu i Anu kako treba da se igra.. posle tolike pauze.
    tako nije me sramota...ok?! znali su i ranije da prestupe u krajnnjim momentima,pa nista ..a sudijska odluka sinoc je katastrofa!
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: US Open 2009

    Sudijska odluka je donesena. Donesena je u skladu s pravilima teniske igre. Završimo o tome.
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: US Open 2009

    Izgubio Nole.

    Super je igrao...a Rodži je sretan koliko je Mirka teška.

    Svaka čast Nole, ipak!!!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: US Open 2009

    Borio se lavovski, ali protiv Fedexa večeras nije moglo drugačije završiti.
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: US Open 2009

    Eto, ovaj sudija u presudnom momentu presudio kako treba, po pravilima igre. Sta i ko tu ima da se iko buni? Dobila je ono sto je zasluzila. Mozda ce Serona ubuduce paziti na jezicinu. Daj Boze da je Rodik to isto video.
    Nole izgubio Doduse, nisam se nesto preterano nadala da moze da dobije, ali ope.. nada umire poslednja. Daj Boze da ga pobedi Del Potro
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: US Open 2009

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Daj Boze da ga pobedi Del Potro
    Pridružujem se molitvi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: US Open 2009

    daj Boze da ga Federer raznese sjutra..ka sto ti oce...jes da je Fed postao malo dosadan,al wise ce me usrecit on nego del potro idemo fed,raznesi ga
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: US Open 2009

    Džaba se molite, Del Potro ako osvoji 10 gemova, dobar je.
      Vrh

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 21:32
  2. US Open 2011
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 18.09.2011, 07:58
  3. US Open 2010.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.09.2010, 20:57
  4. Australian Open 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 06.03.2009, 20:15
  5. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 00:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •