Najlepše žene žive u... - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46
  1. #31

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Najlepše žene uvek žive u mestima u kojima ja ne živim.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #32

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Verovatno u zaljubljenih frajera
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #33

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Svako ima svoju najlepsu ukusi su razliciti!A neki momci bas imaju cudan ukus bar kad su zene u pitanju!
    Allways crazy

  4. #34

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Najlepse zene zive u srcima onih koji ih vole, za njih je njihova odabranica najlepsa....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  5. #35

  6. #36

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    O ukusima je tesko...
    NS i BG su jaki, Budimpesta - doooobre, Berlin - ako je lepa, slobodno je pitaj nesto na "jugoslovenskom" ili nekom drugom istocnoevropskom jeziku, ali Matushka Rossija - mislim da je bez premca!
    mmmmmmmmmm!

  7. #37

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    mostaru.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #38

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    visoko u oblacima ...
    ali ja znam da
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #39

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Venezueli.. Bilo na televiziji..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #40

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Najlepše žene žive u oblacima,frizerskim salonima.Kriju se u kuhinjama kraj šporeta,kod sudopera.Trče za autobusom prepunom ljudi razmišljajući da li će stići na vreme u zabavište kako bi preuzele dete od vaspitačica.
    Najepše žene čekaju u redovima za vodu,kraj cisterni ih neko gazi teškom cipelom,kopaju po voćnjacima i peglajući veš gledaju španske serije.
    Uzdišu nad nečiom fotografiom,slušaju muziku,svađaju se sa komšinicom oko konopa za veš.
    Čitaju romane u kojima nikada neće završiti i deo su priča koje niko ne piše.
    Pišu spiskove sa sledovanjem za domaćinstvo,uče decu pisanju,čekaju vojnike,šalju krišom siromašnoj braći novac izmamljen od nedarežljivog supruga.
    Najlepše žene štite muževe koje ne vole u njihovim familijama,lažu zog nekog ko je svima dripac,osim njima.
    Leže na kaučevima umotane u ćebad kada imaju grip,ili umataju cigare sluteći kako će ih na kolena oboriti neka bolest.
    U bolnicama čekaju terapije,opada im kosa i sećaju se lepših dana,onih kada su bile lepe same sebi.

    Najlepše žene su uvek jedna ista žena-Žena u očima okoline,u zenicama onih koji su za njih ono Vredno.
    Sve žene su najlepše,samo treba imati dobro oko i primetiti njihov uvek različit,a uvek tako lep sjaj.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #41

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Najlepshe zhene su obuchene u stid. I zhive u vodi, koju njin izabranik brizhljivo chuva na svom dlanu.....

  12. #42

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Najlepshe zhene su obuchene u stid. I zhive u vodi, koju njin izabranik brizhljivo chuva na svom dlanu.....
    Vrlo lepo,poetski rečeno.Ima smisla u ovome što ste rekli.Ukoliko dobr shvatam ulogu reči ''stid'' u Vašem postu,onda je to čuvanje lepote od trošenja pod pogledima nedostojnim iste.Čuvanje od habanja pred pogledima bez vrednosti.
    I da,naravno,takva ''živa voda'' kakva je ''najlepša žena'' mora se čuvati kao malo vode na dlanu,a okolo tih dlanova je pustinja koja bi vodu da isuši,iscrpe.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #43

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ukoliko dobr shvatam ulogu reči ''stid'' u Vašem postu,onda je to čuvanje lepote od trošenja pod pogledima nedostojnim iste.Čuvanje od habanja pred pogledima bez vrednosti.

    To, plus kultura, vaspitanje....Zhena koja pleni svojom moralnoshcu sve prisutne....zhena zbog koje ustaju sa stolice i najtvrdokorniji grubijani, zhena zbog koje se nepsuje u njenoj prisutnosti.....

    Dodao bih josh: najlepshe zhene okruzhene su dechijim smehom

  14. #44

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku

    To, plus kultura, vaspitanje....Zhena koja pleni svojom moralnoshcu sve prisutne....zhena zbog koje ustaju sa stolice i najtvrdokorniji grubijani, zhena zbog koje se nepsuje u njenoj prisutnosti.....

    Dodao bih josh: najlepshe zhene okruzhene su dechijim smehom

    Preporučila bih Vam da o jednoj,takvoj ''najlepšoj ženi'' pročitate čitajući knjigu Andreja Makina ''Žena koja je čekala''.To je priča o Veri,''svetoj'' kako je naziva jedan upravo tvrdokorni grubijan,vozač kamiona,koja skoro trideset godina čeka jednog čoveka jer mu je dala reč.
    Lepota i tuga idu zajedno.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  15. #45

    Odgovor: Najlepše žene žive u...

    Da, 'najlepshe zhene' nekada imaju i najtuzhnije sudbine....Zato su i najlepshe.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najlepše latinske izreke
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 26.09.2018, 12:58
  2. Šta je danas najlepše na vama?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 726
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 21:27
  3. Najlepša pesma iz NOB-a
    Autor Invisibleman u forumu Muzika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 15:03
  4. Najlepša himna?
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 22:19
  5. Najlepše pesme iz SFRJ....
    Autor DobrySchweik u forumu Muzika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 21:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •